Velichovky 2014 - 8. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 28. 06. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 27. 06. 2014 23:59
Začátek tipování:  28. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-2014-06-28-4459.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPALeoš Kříž
22Bystřec AUOHonzin Matějka
33Letohrad - Orlice UOHonzin Matějka
44Podůlší BéčkoJCJan Strnad
55Letohrad - Kunčice cUOHonzin Matějka
66Bystřec BUOHonzin Matějka
77Kopidlno JCDaniel Habich
88Bašnice JCMilan Novotný
99Roudnice HKPatrik Novák
1010Letohrad - Kunčice BUOJan Strnad
1111Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1212Havlovice TUAleš Hejna
1313Libuň JCMartina Panožková
1414Velký Třebešov NAPavel Ďuriš
1515Myštěves HKJaromír Rosůlek
1616Pšánky AHKVáclav Zubr
1717Bříšťany JCRadovan Bludský
1820Trnov RKLukáš Žid
1949Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
2050Pšánky BHKVáclav Zubr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
23Letohrad - Kunčice UOTereza
34Jeníkovice HKLucie Samková
45Roudnice HKPatrik Novák
56Dolní Přím HKSimona Pavlíková
67Myštěves HKOlíf Pánková
723Libňatov TUTereza Térová
824Vitiněves JCMartina Panožková
925Libuň JCHana Jarolímková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC16,4816,0916,482018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nepomuky UO16,5916,7716,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,1716,7816,782016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK16,9116,8716,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Košťálov SM16,8817,0017,002018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC17,0916,7717,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,1916,2517,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO17,0717,3417,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO16,5417,4417,442016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO16,9017,4817,482016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rokytno PA17,2417,5817,582016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Roudnice HK17,5717,8017,802016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dlouhá Ves RK17,8717,0017,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC16,9417,9617,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO17,9816,7717,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice UO18,0817,2618,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Orlice UO17,2118,1218,122015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Přím HK18,0918,1218,132014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC18,1317,5418,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK18,1417,8418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Přím HK18,1718,0218,172015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolní Přím HK18,2118,4018,402017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Přím HK17,7018,4318,432018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO17,7018,4618,462017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO18,6217,8618,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Roudnice HK18,5518,6218,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Přím HK18,2618,6418,642013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libňatov TU18,7318,7918,792015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC18,1418,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK18,9819,0819,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rokytno PA19,2018,8219,202015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lodín HK18,4319,2319,232013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC17,1219,5319,532015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RK18,2019,5619,562018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Stéblová PA19,4620,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dlouhá Ves RK20,5620,3220,562017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudnice HK21,8919,0721,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Orlice UO21,9622,2322,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Obrubce MB18,8722,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myštěves HK18,1023,2723,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hrobice PA25,5921,7525,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dubenec TU19,8329,6829,682016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holice PA18,7438,0338,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Roudnice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Přím HKNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Trnov RKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga