Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice 2017 - Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice

Liga: -
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 13. 05. 2017 14:00
Kontakt:   Arnošt Matoušek
Telefon:  777684888

Začátek rezervace: 07. 04. 2017 14:00
Konec rezervace: 13. 05. 2017 14:00
Začátek tipování:  13. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2017 00:00
Zadal: Arnošt Matoušek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Vrchoslavice Vás zve na XXVIII. ročník soutěže v požárním útoku Memoriál Vladimíra Novotného. 

Startovné : 150kč

Kategorie : muži a ženy

Pravidla: dle pravidel požárního sportu, sportovní hadice povoleny

Trať: travnatá, základna betonová, el. časomíra, terče nástřikové 

Ceny : Poháry pro první tři místa v obou kategoriích + 1.místa putovní pohár

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-8654.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sobíšky PRJiří Kočař
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Litenčice KMmirrao
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
66Kokory PRLibor Daňa
77Mořice PVJirka
88Císařov PRLuboš Zatloukal
99Němčice nad Hanou PVArnošt Matoušek
1010Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
1111Ludslavice KMPavel Lužík
1220Polkovice PRTomáš Mareček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Morkovice KMPavel Krejčí


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrchoslavice PV--15,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY--15,872019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL--15,922019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hoštice KM--16,372019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pustiměř VY--18,282019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Němčice nad Hanou APV--18,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Niva PV--18,792019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Počenice KM--20,482019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Želeč PV--20,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Němčice nad Hanou PV--20,822019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Morkovice KM--21,072019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučka VS--21,462019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Víceměřice PV--24,582019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kostelany KM--29,192019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Habrovany VY--37,712019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hodějice VY--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Doloplazy PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vřesovice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratiboř VS--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křenovice PR--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY--17,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR--19,192018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR--19,872018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dražovice VY--20,322019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krasice PV--20,852019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Počenice KM--21,152018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Želeč PV--21,292019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vrchoslavice PV--21,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučka VS--22,032019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice PR--22,092018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radkova Lhota PR--22,532019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahnašovice KM--23,222018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Určice PV--23,532018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kojetín PR--24,232019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Němčice nad Hanou PV--29,502018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hruška PV--31,502004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostelany KM--32,332019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křenovice PR--33,802004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Domamyslice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR--60,572018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrovice nad Hanou PR--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kojetín PR--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Němčice nad Hanou PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Víceměřice PV--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Počenice KM--NP2019/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga