Výčapy 2014 - pohár starosty SDH

Liga: TRL
Místo: Výčapy
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 08. 06. 2014 12:30
Kontakt:   michalsvoboda19@seznam.cz
Telefon:  777803234

Začátek rezervace: 25. 05. 2014 12:00
Konec rezervace: 08. 06. 2014 12:30
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2014 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vycapy-2014-06-08-5102.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy TRRosťa Neuwirth
22Radonín TRHonza Kovář
33Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
44Hodov TRRomana Chybová
55Stařeč TRJakub
66Příložany TRJarda Blatný
77Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
88Litovany TRTomáš Juřena
99Hornice TRAleš Bobu
1010Chlum TRTomáš Trnka
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Příštpo TRMilan Urbánek
1313Lipník TRTereza Tomková
1414Stará Říše JIDominik Liška
1515Nárameč TRPetr Pavlík
1616Oponešice TRJosef Navrátil
1717Kamenná TRJakub Procházka
1818Moravské Budějovice Mojko týmTRPetr Unger
1919Myslibořice TRRoman Benda
2020Mladoňovice TRAleš Daňhel
2121Radkov JIJan Štefanik
2222Radotice TRRadek Janda
2323Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
2424Sokolí TRSmejkal Roman
2525Sedlatice JIHonza Nosek
2626Jindřichovice JIDavid Táborský
2727Sedlatice BJIMartin Běhounek
2828Předín TRStanda Augustin
2929nerozlišeno Jiřín-Vojtěch Šalanda
3030Krasonice JILukáš Pivonka
3131Kostníky TRDominik Liška
3232Horky TRKarel Houzar
3333Mastník TRJan Milostný
3434Petrovice BTRJakub Jeřábek
3535nerozlišeno Želetava-Jaromír Vrbka
3636Vladislav TRPepa Sedlák
3737Dolní Němčice AJHJan Dušek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
33Mladoňovice TRJana Zvěřinová
44Nárameč TRPetr Pavlík
55Lipník TRTereza Tomková
66Radonín TRZuzana Číhalová
77Kamenná TRJakub Procházka
88Stařeč TRMarek Pokorný
99Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1010Hrotovice TRKatka Veselá
1111Petrovice TRLenka Lindušková
1212Častohostice TRTereza Nesibová
1313Jindřichovice JIAnežka Jurková
1414Budišov TRMichal Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI16,4216,4116,422014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sedlatice AJI16,4116,4216,422018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladoňovice TR16,5016,4916,502016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladoňovice TR16,5516,0416,552015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sedlatice JI16,5616,4316,562016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,6916,3316,692015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,7216,5716,722016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Říše JI16,2116,7816,782016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnava TR16,8416,7216,842014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,8716,7616,872016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,7716,9116,912013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7816,9816,982014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radostín nad Oslavou BZR17,0516,9817,052015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE16,5617,0717,072016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolní Němčice JH17,1117,1617,162015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Petrovice BTR17,1716,9117,172016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Výčapy TR16,6417,1917,192016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice JH17,2016,9617,202014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,8117,2317,232015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Oponešice TR16,1717,2517,252016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Oponešice TR16,8317,2617,262014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Oponešice TR17,3016,5217,302016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH17,3017,2017,302016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Němčice AJH17,3316,9117,332015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahorčice ST17,3916,5317,392018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čechtín TR17,4017,4117,412009/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výčapy TR17,0517,4217,422015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnava TR17,4416,5317,442016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Litovany TR17,4516,4517,452016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Trnava TR17,4617,0217,462009/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Černín ZN17,2317,4617,462016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Police TR17,3217,4717,472016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Výčapy ATR17,3317,4817,482013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sedlatice JI16,4517,4917,492015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladoňovice TR17,5016,5017,502015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Olešná HB17,0117,5117,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR17,5216,7117,522018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kamenná TR17,5617,2517,562017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Radotice TR17,5717,1917,572016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Výčapy ATR17,3217,6017,602018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Výčapy TR16,9017,6317,632014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladoňovice TR16,9217,6817,682014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kněžice TR17,6917,2517,692015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Moravské Budějovice TR17,7017,1517,702015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hornice TR17,3517,7117,712016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radíkov PR17,5917,7817,782003/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Petrovice TR17,7717,8317,832001/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hornice TR17,7617,8317,832017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kamenná TR17,6117,8417,842016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Předín TR17,8417,5117,842009/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hornice TR17,8516,9917,852016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radotice TR17,2017,8517,852016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Trnava TR16,6917,8717,872012/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bačice TR17,8717,5217,872015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Čikov TR17,1217,8817,882015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kamenná TR17,8917,2017,892018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Budíkovice TR17,9017,9317,902009/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Trstěnice ZN17,9017,4617,902009/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Trnava TR16,6617,9117,912017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sedlatice BJI17,9217,7317,922015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radonín TR17,8417,9217,922016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Litovany TR17,2217,9317,932015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Příložany TR17,4417,9417,942015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Předín TR17,5017,9417,942013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Kamenná TR17,6317,9517,952015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Výčapy ATR17,6317,9617,962012/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myslibořice TR17,5117,9617,962015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Petrovice TR17,7318,0018,002004/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Meziříčko ZR18,0117,2318,012016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Petrovice BTR17,6118,0318,032018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Výčapy ATR17,7518,0418,042017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Výčapy TR17,8218,0518,052011/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Příštpo TR17,8018,0518,052017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3718,0718,072014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Petrovice ATR17,7018,0818,082013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sedlatice BJI17,4018,1218,122016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Slavíkovice TR18,0318,1418,142016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Příložany TR17,8118,1718,172015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dolní Němčice BJH18,0518,1718,172015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Předín TR18,1818,0418,182012/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Myslibořice TR17,7918,2318,232016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Litovany TR18,2418,0918,242014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Petrovice TR18,2517,9518,252003/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Litovany TR18,2618,1718,262017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jaroměřice nad Rokytnou TR17,8418,2818,282016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Plumlov PV18,2917,7318,292004/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Horky TR18,2917,8018,292016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kněžice TR18,3018,1318,302014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Radíkov PR--18,322000/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Police TR17,6618,3218,322017/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Oponešice TR18,3317,8718,332015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kostníky TR18,3417,9018,342015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Trnava BTR17,6218,3418,342009/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sedlatice BJI18,4118,2618,412015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Babice VS18,2118,4318,432003/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Urbanov JI--18,462010/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kamenná TR18,0218,4718,472013/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Radonín TR18,1218,4818,482014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Petrovice BTR18,1018,4818,482015/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Petrovice TR--18,492000/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/07/15 Výčapy, TR,
EXČR
2001/07/14 Výčapy, TR,
EXČR
2003/08/23 Výčapy, TR, O pohár starosty obce Výčapy
EXČR
2004/08/21 Výčapy, TR, O pohár starosty obce Výčapy
EXČR
2009/05/17 Výčapy, -, Pohár starosty SDH Výčapy
TRL
2010/05/16 Výčapy, TR, Pohár starosty SDH
TRL
2011/05/15 Výčapy,
TRL
2012/05/13 Výčapy, pohár starosty
TRL
2012/09/02 Výčapy, Výčapský pohár - MH
-
2013/05/12 Výčapy, pohár starosty SDH
TRL
2014/06/08 Výčapy, pohár starosty SDH
TRL
2015/06/07 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2015/06/21 Výčapy, O pohár SDH Výčapy
JOL
2016/05/29 Výčapy, O pohár SDH Výčapy
JOL
2016/06/05 Výčapy, Pohár SDH Výčapy
TRL
2017/06/04 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2018/06/03 Výčapy, O pohár starosty SDH
TRL
2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga