Zdešov, na návsi 2019 - Velikonoční soutěž Zdešov, 2B

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 04. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Zdešov, p. Miroslav Kučera
Telefon:  607940454

Začátek rezervace: 10. 03. 2019 18:00
Konec rezervace: 11. 04. 2019 18:00
Začátek tipování:  20. 04. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 04. 2019 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

VII.ročník Velikonoční soutěže v požárním útoku ve Zdešově. 
Požární útok na 2B na asfaltovem povrchu, elektronická časomíra SDH Strmilov, startér p.Doležal 👌

Prezentaceod 9 hodin, od 10 hodin start závodu. 

Možnost půjčit si 2 závodníky z jiného týmu. Každý soutěžící může startovat max. 2x.

Přihlašování družstev výhradně na www.firesport.eu, startovní listina je společná pro muže i ženy. 

!!Zvýhodnění pro loňské "vítěze" - prvních 10 družstev mužů a 5 družstev žen z roku 2018 si může přednostně vybrat startovní pozici pro letošní soutěž. A to na tel. čísle 607 940 454 - Peťa Vetýšků (SMS nebo volat) nejpozději do 9.3. do večera. (čím dřív tím líp)

Otevření rezervace - 10.3.2019 v 18 hodin
Startovné opět předem na účet!
Číslo účtu: 283078122/0300
Částka: 300,- Kč
Zpráva pro příjemce: Název SDH + muži/ženy + tel. číslo pro potvrzení zaplacení
Platby posílat do 11.4., pak bude startovní listina uzavřena a kdo nezaplatí, bude vymazán.


Máte další dotazy? Pište zprávu na fbstránku SDH Zdešov nebo volejte 607 940 454 Petra Vetýšková nebo 607 635 701 p. Kučera


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-10235.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Řepeč TAOndřej Mrzena
33Srubec CBMilan Malý
44Milíčov JIFilip Pech
55Slavošovice mužiCBPeťa V.
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Chválkov ženyPEPeťa V.
88Český Rudolec mužiJHPeťa V.
99Mydlovary ženyCBPeťa V.
1010Markvarec JHPeťa V.
1111Heřmaneč mužiJHPeťa V.
1212Kamenice nad Lipou mužiPEPeťa V.
1313Panské Dubenky JIPetr Volavka
1414Chotěmice mužiTAPeťa V.
1515Lodhéřov JHPetr Hronza
1616Hrdějovice ženyCBPeťa V.
1717Načeradec mužiBNPeťa V.
1818Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1919Šipoun PTMichal Jílek
2020Milíčov ŽenyJIFilip Pech
2121Třebín -LipiCBKarel Lauseker
2222Rybova Lhota TALukáš Kouba
2323Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
2425Dešná BJHPeťa V.
2526Benešova Hora mužiPTPeťa V.
2628Krotějov Sport, mužiTAPeťa V.
2729Chrbonín ženyTAPeťa V.
2830Bohdalín mužiPEPeťa V.
2931Žďár JHJan Kučera
3032Drunče JHMichal Drs
3133Strmilov JHmartin pecha
3234Jindřichův Hradec I mužiJHPeťa V.
3335Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
3436Žirovnice PEjakub
3538Rynárec MužiPEJan Šátek
3639Ústrašice “B”TALukáš Kouba
3740Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3841Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
3942Plešovice CKAntonín Haniš
4045Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
4146Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
4247Lom MuziTAHonza Dafčík
4348Kolence JHDaniel Vacek
4450Polště JHJirka Písař
4551Ledenice CBMatouš Janovský
4654Slapy ženyTAJarmila Kleinerová
4755Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
4856Batelov MužiJIStanda Lávička
4958Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
5059Stajka JHLuboš Petr
5160Střížov JIPetr Kabátek
5261Libkova Voda PEPavel Kubů
5365Zahorčice STBaďa
5466Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5567Mysletice JIStanislav Dolský
5669Počátky mužiPEPeťa V.


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/11 Sportovní areál TJ Veselá, O pohár Veselé 2020
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga