Bludov, Bludovská stovka 2013 - 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele:  http://www.obec-kamenec.cz/serial/bludov/bludov.htm
Kdy: 25. 05. 2013 09:00
Kontakt:   Jiří Krejčí
Telefon:  603 495 741
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Krpec Pavel OV 15,52 16,04 15,52
2.  Holýšov Dopirák David  DO 15,93 16,55 15,93
3.  Michálkovice Arvai Jakub  OV 16,10 16,68 16,10
4.  Jablonec nad Jizerou Mládek Josef  SM 16,17 16,17 -
5.  Valašské Meziříčí Kunovský František  VS 16,22 16,45 16,22
6.  Zbožnov Lidmila Martin  CR 16,23 16,23 -
7.  Široký Důl Paulíček Jakub  SY 16,33 16,33 33,41
8.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 16,59 18,00 16,59
9.  Široký Důl Paulíček Stanislav  SY 16,61 16,90 16,61
10.  Juřinka Šuba Radek  VS 16,61 16,61 24,29
11.  Těškovice Krayzel Matěj OP 16,69 - 16,69
12.  Jasenice Těšický Jakub  TR 16,69 30,49 16,69
13.  Tuř Pospíšil Jakub  JC 16,77 17,48 16,77
14.  Žebnice Bulín Michal  PS 16,84 17,21 16,84
15.  Veselá Vaculín Petr VS 16,85 17,37 16,85
16.  Široký Důl Flídr Jan  SY 16,89 22,06 16,89
17.  Hradec Králové Novotný Václav HK 16,89 16,99 16,89
18.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš  UO 17,02 - 17,02
19.  Juřinka Skalka Tomáš  VS 17,07 17,07 -
20.  Těškovice Vavrečka Vojtěch  OP 17,09 20,11 17,09
21.  Jindřichov Biskup Jan PR 17,13 17,13 17,18
22.  Zlatá Olešnice Havlík Martin  JN 17,15 35,67 17,15
23.  Mírová Váňa Marek KV 17,19 17,52 17,19
24.  Vlčnov Kadara Josef  UH 17,27 17,27 -
25.  Český Těšín Dal Marcel  KA 17,31 17,31 -
26.  Juřinka Burda Jaromír  VS 17,32 17,32 19,02
27.  Meziměstí Slovák Pavel  NA 17,32 18,26 17,32
28.  Nová Ves pod Pleší Janský Petr  PB 17,45 - 17,45
29.  Karviná Gryč Jakub KA 17,46 17,48 17,46
30.  Karviná Sikora David  KA 17,56 17,56 -
31.  Juřinka Burda Libor  VS 17,59 17,93 17,59

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,26 17,74 17,26
2.  Těškovice Krayzlová Magdaléna  OP 17,28 17,28 27,48
3.  Pravčice Šenkyříková Klára  KM 17,40 18,22 17,40
4.  Chválenice Reinwartová Lucie  PJ 17,42 18,44 18,42
5.  Ledenice Tomandlová Lenka  CB 17,49 17,49 -
6.  Poniklá Jiroušová Šárka  SM 17,76 17,76 18,69
7.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,78 18,03 17,78
8.  Dolní Čermná Marková Markéta  UO 18,10 18,60 18,10
9.  Karviná Witoszová Karolína KA 18,11 - 18,11
10.  Partutovice Janíčková Adriana PR 18,24 28,51 18,24
11.  Velichovky Šubrtová Barbora  NA 18,33 18,33 26,96
12.  Těpeře Masná Anežka  JN 18,33 18,33 25,56
13.  Chválenice Boukalová Barbora PJ 18,34 18,60 18,34
14.  Štěnovický Borek Marešová Monika  PJ 18,38 21,20 18,38
15.  Borovany Ježková Zdeňka  CB 18,44 18,59 18,44
16.  Michálkovice Seberová Klára  OV 18,56 19,22 18,56
17.  Úněšov Šuchmanová Věrka  PS 18,60 18,60 26,05
18.  Chválenice Nolčová Andrea  PJ 18,68 18,68 -
19.  Úněšov Vébrová Adéla  PS 18,99 19,68 18,99
20.  Huslenky Adamcová Zuzana VS 19,01 19,01 -
21.  Mosty Machalová Veronika KA 19,04 26,86 19,04
22.  Slatiny Jebavá Šárka JC 19,07 20,01 19,07
23.  Jarcová Černochová Michaela VS 19,14 - 19,14
24.  Chválenice Kaslová Alena  PJ 19,20 19,69 19,20
25.  Velichovky Nechanická Aneta  NA 19,22 19,56 19,22
26.  Zličín Grauová Dagmar AB 19,27 21,11 19,27
27.  Michálkovice Nechvátalová Lucie  OV 19,30 19,30 20,09
28.  Malenovice Cíchová Aneta  ZL 19,30 19,30 19,62
29.  Milotice nad Bečvou Těšická Kristýna PR 19,31 19,31 19,43
30.  Pravčice Darebníková Tereza KM 19,38 19,38 21,99
31.  Stolín Vondrová Michaela  NA 19,63 19,98 19,63
32.  Jasenice Těšická Karolína  TR 19,67 19,67 20,73
33.  Kolšov Linhartová Lucie SU 19,75 19,84 19,75
34.  Ivanovice na Hané Kusalová Milana VY 19,82 19,82 22,07
35.  Dražovice Kachlíková Kristýna VY 19,92 19,92 20,32
36.  Zlatá Olešnice Havlíková Natálie  JN 19,95 20,41 19,95
37.  Poniklá Jónová Karolína SM 19,97 20,19 19,97
38.  Slatiny Rejmanová Pavlína JC 19,99 20,01 19,99
39.  Úněšov Genttnerová Karolína  PS 20,05 20,05 20,66
40.  Vyšní Lhoty Velčovská Pavla FM 20,05 20,47 20,05
41.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 20,15 20,15 -
42.  Počenice Otevřelová Eliška KM 20,16 21,31 20,16
43.  Staré Město Škultetyová Nikola FM 20,18 24,02 20,18
44.  Petrovice Vašičková Leona BK 20,29 20,29 20,82
45.  Úněšov Kašparová Kristýna  PS 20,47 20,61 20,47
46.  Milotice nad Bečvou Frkalová Radka PR 20,53 20,53 20,57
47.  Úněšov Dobrá Nikola  PS 20,58 21,51 20,58
48.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada  AB 20,59 20,59 22,22
49.  Poniklá Pušová Renáta  SM 20,64 21,79 20,64
50.  Skalice Škultetyová Andrea FM 20,73 20,73 21,77
51.  Chválenice Aiblová Tereza  PJ 20,74 20,74 20,86
52.  Ivanovice na Hané Kalvodová Martina VY 20,89 21,37 20,89
53.  Slatiny Jebavá Markéta JC 20,90 20,90 -
54.  Huslenky Maňáková Lenka VS 20,94 21,09 20,94
55.  Ivanovice na Hané Večerková Lucie VY 20,98 21,02 20,98
56.  Úněšov Hlavinková Monika  PS 20,99 20,99 21,66
57.  Střítež nad Ludinou Snohová Adéla PR 21,04 21,44 21,04
58.  Český Těšín Kijonková Petra KA 21,46 21,46 21,68
59.  Bludov Krobotová Kateřina SU 21,47 21,47 21,81
60.  Ivanovice na Hané Kalvodová Monika VY 21,54 - 21,54
61.  Kolšov Chládková Veronika SU 21,61 21,61 -
62.  Ladce IL 21,69 - 21,69
63.  Lhenice Francová Aneta TP 21,78 21,78 21,91

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radimovice LI--18,941997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR--19,591997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radíkov PR--19,631997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Opatovice PR--19,811997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vodochody PH--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vacenovice HO--20,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hlubočky OL--20,371997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rychlov KM--20,421997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK--20,781997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mikulovice TR--20,901997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Karolinka VS--21,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Jeleni UO--21,511997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jeseník JE--21,951997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Doloplazy BOL--22,101997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Libina SU--22,431997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kolšov SU--22,861997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Studénky SU--23,651997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bludov SU--25,041997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tovéř OL--25,401997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rájec RK--26,001997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rohle SU--27,481997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sudkov SU--27,541997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostkov SU--27,611997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sobotín SU--28,691997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chromeč SU--30,281997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Machová ZL--35,181997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mohelnice SU--37,771997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dolní Studénky CSU--39,151997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Červená Voda JE--51,471997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Vojtěch Marada  15,56 21 24.05.2013 10:18
 Michal Vašulka  15,45 18 17.05.2013 11:19
 Jaroslav Vejtasa  15,60 17 20.05.2013 09:09
 Petr Marada  15,61 16 24.05.2013 15:09
 Honza Adamec  15,63 14 25.05.2013 06:39
 Petr Kropáč  15,67 10 21.05.2013 14:14
 Michal Matějíček  15,68 9 19.05.2013 20:40
 Verča Hrubá  15,80 0 19.05.2013 16:33


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17,17 16 25.05.2013 06:39
 Jaroslav Vejtasa  17,15 14 20.05.2013 09:09
 Michal Matějíček  17,05 4 19.05.2013 20:41
 Petr Kropáč  17,03 2 21.05.2013 14:15
 Verča Hrubá  16,95 0 19.05.2013 16:33
 Vojtěch Marada  16,96 0 24.05.2013 10:19
 Petr Marada  16,98 0 24.05.2013 15:09
 Michal Vašulka  17,00 0 17.05.2013 11:19

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8194454

Kód: a8194454


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/2ATE8QxGiZI

Kód: 2ATE8QxGiZI



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/06/08 Bludov, SU, O putovní pohár SDH Bludov
EXČR
2009/07/11 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2010/07/17 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2011/07/09 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2013/05/25 Bludov, Bludovská stovka, 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/05/24 Bludov, Pohárová soutěž MH+ Liga MH
-
2014/08/23 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2015/05/30 Bludov, II. (okresní) kolo PS v Bludově
VCOS
2015/07/18 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/05/28 Bludov, Okresní kolo v požárním sportu
VCOS
2016/07/16 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/08/06 Dráha SDH Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2017/08/05 Víceúčelový areál Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2018/07/28 Bludov, Bludovská stovka
FSCR
2018/08/04 VÚ areál u HZ Bludov, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/07/27 Bludov, Bludovská stovka
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře