Bratřejov 2021 - Pohárová soutěž ZLPS, 3B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 08. 2021 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kněžpole UH 1,84 1,84 17,23
2.  Mladcová ZL 2,05 2,05 20,16
3.  Štítná nad Vláří ZL 17,34 17,34 16,79
4.  Hradčovice UH 17,87 17,87 17,11
5.  Mysločovice ZL 18,86 18,86 18,19
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 19,13 18,32 19,13
7.  Nevšová ZL 19,32 19,20 19,32
8.  Bratřejov B ZL 19,38 19,38 19,13
9.  Louky ZL 19,73 19,73 19,25
10.  Lhota ZL 20,73 20,73 19,89
11.  Vrbětice ZL 20,92 20,92 18,94
12.  Šarovy ZL 21,32 21,32 21,12
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH 21,38 19,21 21,38
14.  Tečovice ZL 21,66 21,66 19,81
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM 22,45 21,31 22,45
16.  Hostišová ZL NP NP 20,60
16.  Brumov B ZL NP NP NP
16.  Bratřejov ZL NP NP NP
16.  Chvalnov - Lísky KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 1,79 1,79 17,14
1.  Velký Ořechov ZL 1,79 17,76 1,79
3.  Bílovice UH 1,87 1,87 17,26
4.  Vlachovice ZL 1,89 18,07 1,89
5.  Holešov KM 18,48 17,83 18,48
6.  Tečovice ZL 19,41 19,41 18,53
7.  Nedašova Lhota ZL 19,58 19,58 18,08
8.  Bratřejov ZL 20,07 19,42 20,07
9.  Popov ZL 20,31 18,94 20,31
10.  Martinice KM 20,66 20,66 20,44
11.  Lukov ZL 20,87 20,49 20,87
12.  Hrobice ZL 21,56 20,83 21,56
13.  Bojkovice UH 32,42 32,42 32,19
14.  Lhota ZL NP NP NP
14.  Vizovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 1,99 19,49 1,99
2.  Tečovice ZL 21,24 18,24 21,24
3.  Vizovice ZL 21,50 21,50 20,54
4.  Machová ZL 22,10 21,59 22,10
5.  Míkovice UH 24,66 20,14 24,66
6.  Trnava ZL 25,28 25,28 25,20
7.  Lhota ZL 26,97 26,97 25,45
8.  Racková ZL 44,41 42,64 44,41

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková Tečovice ZL 16,30 16,30 16,07
2.  Mirošov ZL 16,37 16,33 16,37
3.  Sazovice ZL 18,62 18,62 17,91
4.  Louky ZL 19,08 19,08 18,53
5.  Hostišová ZL 28,29 28,29 26,41
6.  Nevšová ZL 30,19 30,19 28,97
7.  Lukov ZL 30,56 30,56 30,34
8.  Hradčovice UH 52,10 51,88 52,10
9.  Všemina ZL NP NP NP
9.  Žeranovice KM NP NP NP
9.  Míkovice UH NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 18,91 18,91 16,56

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pohořelice ZL1,7917,141,792021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Velký Ořechov ZL17,761,791,792021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice UH1,8717,261,872021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vlachovice ZL18,071,891,892021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM16,0016,3516,352017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nedašova Lhota ZL17,0116,6217,012017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM17,1717,2617,262015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,1317,3517,352014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Rymice KM16,1917,4017,402017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,1317,4517,452013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bratřejov ZL17,2117,6517,652017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hřivínův Újezd ZL17,6817,7517,752017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratřejov ZL17,6817,8217,822015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Racková ZL17,8517,7417,852017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL17,8817,3117,882017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nedašova Lhota ZL17,9817,4317,982015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vlachovice ZL17,4818,1818,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nedašova Lhota ZL17,4118,2918,292014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Drnovice ZL18,1418,4718,472017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Holešov KM17,8318,4818,482021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Popov ZL184,10185,3018,532018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Vlachovice ZL179,80186,0018,602018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Racková ZL18,5818,6118,612016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hřivínův Újezd ZL18,7418,7618,762015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Prštné ZL18,3718,8018,802014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd ZL18,8917,7018,892016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kaňovice ZL18,7918,9018,902016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bratřejov ZL174,50189,0018,902018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Slušovice ZL18,8718,9218,922016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bílovice UH18,9418,7518,942017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/14 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/13 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/08/23 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/08/15 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/08/12 Bratřejov, Pohárová soutež
ZLPS
2013/08/11 Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS
-
2013/08/11 Bratřejov, ZLPS Bratřejov
ZLPS
2014/08/10 Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014
-
2014/08/10 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/08/09 Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS
ZLPS
2016/08/07 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/08/13 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/08/12 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
2021/08/08 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře