Bratřejov 2022 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 08. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov C ZL 17,27 17,27 16,63
2.  Hradčovice A UH 17,46 17,46 17,15
3.  Vrbětice ZL 17,62 17,53 17,62
4.  Mladcová ZL 17,97 17,97 17,23
5.  Mysločovice ZL 18,61 18,61 16,32
6.  Mistřice UH 19,60 18,87 19,60
7.  Bratřejov ZL 19,71 19,38 19,71
8.  Chvalnov - Lísky KM 20,12 18,97 20,12
9.  Nevšová C ZL 20,77 19,51 20,77
10.  Lhota ZL 21,30 21,30 19,07
11.  Nevšová A ZL 22,62 22,62 18,52
12.  Tečovice B ZL 31,31 31,31 19,13
13.  Trnava ZL 35,26 35,26 19,19
14.  Oldřichovice ZL NP NP NP
14.  Všemina ZL NP NP NP
14.  Mirošov B ZL NP NP NP
14.  Bratřejov B ZL NP NP NP
14.  Horní Lideč VS NP NP NP
14.  Lukov ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Popov ZL 17,38 17,38 17,06
2.  Bojkovice UH 17,58 17,58 16,89
3.  Pohořelice ZL 17,58 17,34 17,58
4.  Vlachovice ZL 17,88 17,88 16,92
5.  Holešov KM 18,33 18,33 17,92
6.  Tečovice ZL 18,39 17,57 18,39
7.  Martinice KM 18,63 18,63 18,48
8.  Sazovice ZL 19,92 19,92 17,79
9.  Valašské Příkazy VS 21,97 21,97 21,29
10.  Machová ZL 22,24 22,24 22,10
11.  Hrobice ZL 22,61 22,61 20,66
12.  Lhota ZL 23,68 23,68 20,68
13.  Trnava ZL 27,26 26,94 27,26
14.  Hradčovice UH 34,63 34,63 32,91
15.  Racková ZL 35,33 35,04 35,33
16.  Bratřejov ZL 41,48 20,32 41,48
17.  Vizovice ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková ZL 19,23 19,23 18,72
2.  Valašské Příkazy VS 19,25 18,96 19,25
3.  Trnava ZL 19,68 19,68 19,66
4.  Machová ZL 24,04 20,84 24,04
5.  Vizovice ZL 24,85 24,85 22,38
6.  Pohořelice ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková - Tečovice ZL 16,23 15,66 16,23
2.  Všemina ZL 16,32 16,16 16,32
3.  Mirošov ZL 16,56 15,43 16,56
4.  Veselá ZL 16,68 16,68 15,57
5.  Sazovice ZL 19,77 19,77 17,80
6.  Hradčovice UH 21,27 21,22 21,27

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,24 17,24 16,16
2.  Ublo B ZL 20,41 20,41 20,10
3.  Ublo ZL 27,69 25,79 27,69

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Velký Ořechov ZL17,761,791,792021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pohořelice ZL1,7917,141,792021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice UH1,8717,261,872021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vlachovice ZL18,071,891,892021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM16,0016,3516,352017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nedašova Lhota ZL17,0116,6217,012017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM17,1717,2617,262015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,1317,3517,352014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL17,3817,0617,382022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Rymice KM16,1917,4017,402017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zahnašovice KM17,1317,4517,452013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bojkovice UH17,5816,8917,582022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pohořelice ZL17,3417,5817,582022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bratřejov ZL17,2117,6517,652017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hřivínův Újezd ZL17,6817,7517,752017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL17,6817,8217,822015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Racková ZL17,8517,7417,852017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Vlachovice ZL17,8816,9217,882022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Ořechov ZL17,8817,3117,882017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nedašova Lhota ZL17,9817,4317,982015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vlachovice ZL17,4818,1818,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nedašova Lhota ZL17,4118,2918,292014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Holešov KM18,3317,9218,332022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL17,5718,3918,392022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Drnovice ZL18,1418,4718,472017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Holešov KM17,8318,4818,482021/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Popov ZL184,10185,3018,532018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Vlachovice ZL179,80186,0018,602018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Racková ZL18,5818,6118,612016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Martinice KM18,6318,4818,632022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Racková ZL15,6616,2316,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Všemina ZL16,1616,3216,322022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Mirošov ZL15,4316,5616,562022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Veselá ZL16,6815,5716,682022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Sazovice ZL19,7717,8019,772022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hradčovice UH21,2221,2721,272022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Racková ZL19,2318,7219,232022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Valašské Příkazy VS18,9619,2519,252022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Trnava ZL19,6819,6619,682022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Machová ZL20,8424,0424,042022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vizovice ZL24,8522,3824,852022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pohořelice ZLNPNPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/14 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/13 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/08/23 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/08/15 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/08/12 Bratřejov, Pohárová soutež
ZLPS
2013/08/11 Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS
-
2013/08/11 Bratřejov, ZLPS Bratřejov
ZLPS
2014/08/10 Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014
-
2014/08/10 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/08/09 Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS
ZLPS
2016/08/07 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/08/13 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/08/12 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
2021/08/08 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2022/08/14 Bratřejov, Pohárová soutěž
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře