Bratřejov 2018 - O putovní pohár starosty SDH

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 08. 2018 12:00
Kontakt:   Dušan Kopečný
Telefon:  732 739 745
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM 16,76 167,60 165,30
2.  Vrbětice ZL 17,59 175,90 167,80
3.  Mirošov ZL 17,89 174,00 178,90
4.  Velký Ořechov B ZL 18,08 178,00 180,80
5.  Vésky B UH 18,13 178,00 181,30
6.  Mladcová ZL 18,56 185,60 171,00
7.  Nevšová ZL 18,66 186,60 179,20
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Hradčovice UH 18,89 180,48 188,96
9.  Vysoké Pole ZL 19,22 187,00 192,20
10.  Nedašova Lhota ZL 19,26 184,00 192,60
11.  Mysločovice ZL 19,39 176,20 193,90
12.  Lukov ZL 20,16 201,00 201,60
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 21,29 212,90 210,40
14.  Louky ZL 21,90 217,80 219,00
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM 22,00 220,04 181,66
16.  Ublo ZL 23,19 231,90 183,00
17.  Hostětín UH 29,43 294,30 294,30
18.  Bratřejov ZL 37,05 370,50 370,40
19.  Velký Ořechov C ZL NP NP NP
19.  Hostišová ZL NP NP NP
19.  Poteč ZL NP NP NP
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS NP NP NP
19.  Racková ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Popov ZL 18,53 184,10 185,30
2.  Vlachovice ZL 18,60 179,80 186,00
3.  Bratřejov ZL 18,90 174,50 189,00
4.  Holešov KM 19,79 197,90 194,40
5.  Sazovice ZL 20,40 202,60 204,00
6.  Racková ZL 20,45 199,20 204,50
7.  Machová ZL 37,04 370,40 182,50
8.  Velký Ořechov ZL 39,99 399,90 390,40
9.  Ublo ZL 45,94 409,80 459,40
10. Výsledek se nepočítá do ligy  TAG Zahnašovice KM NP NP NP
10.  Bratřejov B ZL NP NP NP
10.  Bílovice UH NP NP NP
10.  Vysoké Pole ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sazovice ZL 20,15 191,50 201,50
2.  Míkovice UH 20,82 208,20 202,00
3.  Bílovice UH NP NP NP
3.  Bratřejov ZL NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lipová ZL 15,45 154,50 154,40
2.  Lukov ZL 16,85 168,50 160,90
3.  Hradčovice UH 17,30 172,70 173,00
4.  - Napamal - 19,46 194,60 186,90
5.  Nevšová ZL 19,76 191,80 197,60
6.  Štípa ZL 20,21 176,60 202,10
7.  Valašské Příkazy VS 23,99 203,60 239,90
8.  Ublo ZL 29,56 292,50 295,60
9.  Jasenná ZL NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo A ZL 18,05 180,50 172,50
2.  Ublo B ZL 23,11 225,50 231,10

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. TAG Zahnašovice KM16,0016,3516,352017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nedašova Lhota ZL17,0116,6217,012017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. TAG Zahnašovice KM17,1717,2617,262015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. TAG Zahnašovice KM17,1317,3517,352014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rymice KM16,1917,4017,402017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. TAG Zahnašovice KM17,1317,4517,452013/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratřejov ZL17,2117,6517,652017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hřivínův Újezd ZL17,6817,7517,752017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bratřejov ZL17,6817,8217,822015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Racková ZL17,8517,7417,852017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Ořechov ZL17,8817,3117,882017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nedašova Lhota ZL17,9817,4317,982015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Vlachovice ZL17,4818,1818,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL17,4118,2918,292014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Drnovice ZL18,1418,4718,472017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Popov ZL184,10185,3018,532018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vlachovice ZL179,80186,0018,602018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Racková ZL18,5818,6118,612016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,7418,7618,762015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Prštné ZL18,3718,8018,802014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Hřivínův Újezd ZL18,8917,7018,892016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Kaňovice ZL18,7918,9018,902016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bratřejov ZL174,50189,0018,902018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Slušovice ZL18,8718,9218,922016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bílovice UH18,9418,7518,942017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL18,7719,0919,092015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bratřejov ZL19,1018,6819,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Lukov ZL19,0819,1119,112017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hřivínův Újezd ZL19,2318,5119,232014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Tečovice ZL18,9919,2719,272014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/14 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/08/13 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/08/23 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2010/08/15 Bratřejov, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/08/12 Bratřejov, Pohárová soutež
ZLPS
2013/08/11 Bratřejov, Fotbalové Hřiště, 18. ročník pohárové soutěže v PÚ. 8.kolo ZLPS
-
2013/08/11 Bratřejov, ZLPS Bratřejov
ZLPS
2014/08/10 Bratřejov, fotb.hřiště, Pohárová soutěž ZLPS 2014
-
2014/08/10 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2015/08/09 Bratřejov, Pohárová sout ěž ZLPS
ZLPS
2016/08/07 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/08/13 Bratřejov, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/08/12 Bratřejov, O putovní pohár starosty SDH
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře