Chlum 2012 -

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 07. 2012 13:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Rosťa Neuwirth

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 17,95 17,95 17,89
2.  Předín TR 18,17 17,88 18,18
3.  Kamenná TR 18,15 17,75 18,15
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 18,17 18,17 18,04
5.  Myslibořice TR 18,52 18,52 18,36
6.  Nárameč TR 18,56 18,48 18,56
7.  Radonín TR 19,46 19,20 19,46
8.  Kněžice TR 19,49 19,49 19,36
9.  Račerovice TR 19,94 19,30 19,94
10.  Lipník TR 19,98 19,98 18,48
11.  Panská Lhota JI 20,01 18,21 20,01
12.  Vladislav TR 20,37 20,37 19,97
13.  Svatoslav TR 20,37 19,86 20,37
14.  Bransouze TR 20,42 19,07 20,42
15.  Sokolí TR 21,13 21,13 20,57
16.  Chlum TR 21,42 21,42 21,31
17.  Nová Ves TR 21,49 21,49 21,21
18.  Litovany TR NP NP NP
18.  Čechtín TR NP 32,77 NP
18.  Mihoukovice TR NP NP NP
18.  Bačice TR NP NP 20,73
18.  Jasenice TR NP NP NP
18.  Kouty TR NP 22,13 NP
18.  Stařeč TR NP NP NP
18.  Hornice TR NP NP NP
19.  Výčapy A TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Svatoslav TR 18,06 17,44 18,06
2.  Kamenná TR 19,22 19,11 19,22
3.  Výčapy TR 19,45 18,38 19,45
4.  Chlum TR 20,59 20,59 19,84
5.  Myslibořice TR 20,63 20,63 19,61
6.  Mihoukovice TR NP NP NP
6.  Rudíkov TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Trnava TR16,8016,6216,802009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Petrůvky TR16,7416,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Budišov TR16,8017,1317,132019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nárameč TR16,9817,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Petrůvky TR16,6717,2617,262019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Stařeč TR17,0017,3517,352019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Petrůvky TR17,3717,2417,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myslibořice TR17,4217,4017,422019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,4417,6317,632017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0717,7017,702019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radonín TR17,8017,2017,802017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nárameč TR17,0017,8917,892019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Radonín TR16,6017,9117,912019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,6917,9217,922018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Výčapy TR17,9417,9617,962009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Svatoslav TR17,4418,0618,062012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Stařeč TR16,9618,1018,102017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Výčapy G KH--18,132010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Budišov TR17,5918,1918,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Výčapy TR18,2318,8718,232011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vítonice ZN17,0018,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Radonín TR18,3318,2918,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Budišov TR17,0918,4318,432018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Budišov TR17,7318,4518,452016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Svatoslav TR--18,452010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Lhotky Sport ZR18,3218,4918,492017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Myslibořice TR17,4918,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nárameč TR18,5918,5118,592017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Stařeč TR18,5918,3418,592016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bačice TR18,5618,7018,702016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mladoňovice - Muži

17,95https://youtu.be/949N83sDD4U Aleš Daňhel
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6810189

Kód: a6810189


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6722267

Kód: a6722267


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a6695908

Kód: a6695908



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/06 Chlum, TR, Pohár SDH Chlum
TRL
2004/07/04 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2005/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2006/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2007/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2008/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2009/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2010/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2011/07/05 chlum,
TRL
2012/07/05 Chlum,
TRL
2016/07/10 Chlum, O pohár SDH
TRL
2017/07/16 Chlum, O pohár SDH
TRL
2018/07/15 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Komentáře