Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN! 2018 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Dsk%C3%BD-sbor-C%C3%ADsa%C5%99ov-250221598384743/
Kdy: 14. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Navrátil
Telefon:  605 403 261
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabůvka PR 14,83 14,83 14,31
2.  Čelechovice na Hané PV 15,48 14,47 15,48
3.  Bílovice PV 15,54 15,54 15,35
4.  Měrotín OL 15,72 15,38 15,72
5.  Křenovice PR 15,81 14,56 15,81
5.  Chválkovice OL 16,14 15,69 16,14
7.  Domamyslice Dvojka PV 16,30 15,86 16,30
8.  Olešnice X OL 16,43 14,99 16,43
9.  Pavlov-výběr SU 16,52 15,23 16,52
10.  Cholina OL 16,53 15,87 16,53
11.  Nenakonice OL 17,55 16,01 17,55
12.  Niva PV 18,02 18,02 17,66
13.  Kokory PR 18,15 18,12 18,15
14.  Brusné KM 18,23 18,21 18,23
15.  Čechy pod Kosířem PV 19,13 19,13 19,00
16.  Vrchoslavice PV 19,37 19,37 18,68
17.  Grygov OL 19,57 19,26 19,57
18.  Radíkov OL 19,80 19,80 19,40
19.  Vojnice OL 20,22 20,22 19,16
20.  Náměšť na Hané OL 21,14 21,14 20,04
21.  Břidličná BR 22,26 21,36 22,26
22.  Velký Týnec OL 29,12 27,87 29,12
23.  Otinoves PV 33,28 17,30 33,28
24.  Lukov ZL NP NP NP
24.  Hranice PR NP NP NP
24.  Císařov PR NP NP NP
24.  Kožušany OL NP NP NP
24.  Ludéřov OL NP NP NP
24.  Olšany u Prostějova PV NP NP NP
24.  Těšetice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,81 17,81 17,47
2.  Krasice PV 18,18 18,18 17,61
3.  Nemile SU 18,45 17,90 18,45
4.  Bílovice B PV 18,46 18,46 17,56
5.  Pěnčín PV 18,62 17,79 18,62
6.  Soběsuky A PV 18,88 18,37 18,88
7.  Nětčice KM 18,93 18,93 17,77
8.  Císařov PR 19,06 18,17 19,06
9.  Cholina OL 19,29 18,42 19,29
10.  Mladeč OL 19,90 19,08 19,90
11.  Haňovice OL 19,96 19,36 19,96
12.  Blatec OL 21,09 21,09 18,49
13.  Rokytnice PR 21,18 19,24 21,18
14.  Vojnice OL 22,58 22,39 22,58
15.  Velký Týnec OL 28,13 28,13 28,03
16.  Náměšť na Hané OL 31,68 29,65 31,68
17.  Čechy pod Kosířem PV 33,67 33,67 32,69
18.  Čechy PR 35,25 35,25 29,57
19.  Maršíkov SU 38,91 19,61 38,91
20.  Nenakonice OL 42,35 18,69 42,35
21.  Nové Dvory OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice B PV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Soběsuky A PV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. TAG Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Blatec OL21,0918,4921,092018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Rokytnice PR19,2421,1821,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře