Císařov 2014 - Velká Cena

Liga: Velká cena MHJ Přerov
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 06. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Daniel Peřina

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,07 - -
2.  Polkovice PR 18,28 - -
3.  Čechy PR 19,11 - -
4.  Křenovice PR 19,73 - -
5.  Rokytnice PR 19,88 - -
6.  Henčlov - Přerov VIII PR 19,89 - -
7.  Dřevohostice PR 20,03 - -
8.  Citov PR 20,35 - -
9.  Kojetín II-Popůvky PR 20,44 - -
10.  Chropyně KM 22,40 - -
11.  Roštění KM 23,43 - -
12.  Kokory LAĎA TEAM PR 26,45 - -
13.  Sobíšky PR 33,59 - -
14.  Kokory PR 34,34 - -
15.  Císařov B PR 53,22 - -
16.  Císařov PR NP - -
17.  Luboměř NJ NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,90 - -
2.  Císařov PR 19,80 - -
3.  Rokytnice PR 20,15 - -
4.  Čechy PR 25,32 - -
5.  Přerov PR 25,38 - -
6.  Kojetín II-Popůvky PR 34,13 - -
7.  Uhřičice PR 26,30 - -
8.  Polkovice PR NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bílovice B PV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Soběsuky A PV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Morkovice KM--20,192019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Počenice KM--20,622019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dub nad Moravou OL--20,742019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Marek Zavřel  17 ** 17 02.06.2014 16:29
 Petr Kropáč  17 ** 14 11.06.2014 13:40
 Daniel Peřina  17 ** 7 27.05.2014 17:58
 Lubomir Hanustiak  17 ** 0 11.06.2014 11:19
 Michal Matějíček  17 ** 0 13.06.2014 20:27
 Josef Navrátil  17 ** 0 13.06.2014 14:55
 Jan Zahradník  17 ** 0 14.06.2014 11:02
 Honza Adamec  17 ** 0 12.06.2014 03:30


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  19 ** 10 13.06.2014 14:55
 Petr Kropáč  18 ** 0 11.06.2014 13:40
 Daniel Peřina  18 ** 0 27.05.2014 17:59
 Honza Adamec  18 ** 0 12.06.2014 03:30
 Lubomir Hanustiak  18 ** 0 11.06.2014 11:19
 Michal Matějíček  18 ** 0 13.06.2014 20:28
 Jan Zahradník  18 ** 0 14.06.2014 11:03
 Marek Zavřel  18 ** 0 02.06.2014 16:30

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

18,07https://youtu.be/f_xdU2jmduo Daniel Peřina

Zahnašovice - Ženy

18,90https://youtu.be/ywPJtHMCoyg Daniel Peřina

Roštění - Muži

23,43https://youtu.be/QIwQ8RLQ-3o Tomáš Hráček
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov
MHJPR
Kdy Kde Liga


Komentáře