Haňovice 2021 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdh.h.zeny
Kdy: 04. 09. 2021 20:00
Kontakt:   Alena Kuchařová
Telefon:  604 797 233
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Domamyslice PV 15,16 14,74 15,16
2.  Bílovice PV 15,22 15,22 14,37
3.  Ludéřov OL 15,30 15,30 14,78
4.  Měrotín OL 15,56 15,56 15,14
5.  Kosov SU 15,64 15,64 14,92
6.  Olešnice X OL 15,79 15,67 15,79
7.  Cholina OL 16,03 16,03 15,63
8.  Čelechovice na Hané PV 16,50 16,50 15,16
9.  Velká Bystřice OL 16,60 15,78 16,60
10.  Třeština SU 16,60 16,00 16,60
11.  Měrotín B OL 16,64 16,64 16,44
12.  Chválkovice OL 16,88 16,88 16,08
13.  Olšany u Prostějova PV 17,15 15,06 17,15
14.  Krasice - Prostějov PV 17,23 16,95 17,23
15.  Kožušany OL 17,29 15,81 17,29
16.  Radíkov OL 17,41 16,20 17,41
17.  Pavlov-výběr SU 17,74 16,34 17,74
18.  Otinoves PV 18,21 17,20 18,21
19.  Dolany OL 18,65 15,57 18,65
20.  Seloutky PV 18,94 18,31 18,94
21.  Dolní Libina SU 18,98 16,34 18,98
22.  Mladeč OL 19,26 19,26 15,63
23.  Blatec OL 19,34 19,31 19,34
24.  Chořelice OL 19,63 19,19 19,63
25.  Přáslavice OL 25,10 24,98 25,10
26.  Grygov OL 25,56 25,20 25,56
27.  Sobotín SU 31,60 19,86 31,60
28.  Břidličná BR 32,88 32,88 18,60
29.  Janovice BR NP NP 14,49
29.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
29.  Bezděčí u Trnávky B SY NP NP NP
29.  Tošodry fire team NJ NP NP NP
29.  Těšetice Ratašice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Cholina OL 17,58 17,36 17,58
2.  Haňovice OL 17,76 17,76 17,03
3.  Krasice - Prostějov PV 17,98 17,46 17,98
4.  Pavlov SU 18,33 18,33 18,05
5.  Měrotín OL 18,73 18,73 18,60
6.  Soběsuky A PV 19,24 18,94 19,24
7.  Blatec OL 19,26 19,11 19,26
8.  Dolní Libina SU 19,36 19,36 19,02
9.  Přáslavice OL 19,75 19,23 19,75
10.  Dub nad Moravou OL 19,93 19,93 18,86
11.  Šumvald OL 20,42 20,06 20,42
12.  Kosov SU 23,59 21,42 23,59
13.  Pěnčín Štiky PV 27,74 20,85 27,74
14.  Vojnice OL 27,80 18,57 27,80
15.  Soběsuky B PV 31,89 31,89 29,90
16.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
16.  Bílovice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tošodry fire team NJ14,3914,5114,512022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV14,9714,8314,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Plinkout OL15,1514,7915,152014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice PV14,7415,1615,162021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV15,1814,6815,182022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,2214,3715,222021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL14,3815,2315,232014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Břevenec OL14,6115,2715,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL14,9415,2915,292022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,3014,7815,302021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ludéřov OL15,3714,9615,372022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Janovice BR15,3914,4715,392022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velká Bystřice OL14,9015,4115,412022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mladeč OL15,4515,3715,452022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice XOL14,3715,5115,512022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Otinoves PV15,5315,3915,532022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Dědina OL15,5314,8915,532014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Měrotín OL15,5615,1415,562021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Odrlice OL15,0015,5915,592014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sobotín SU15,5815,5915,592022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kosov SU15,6414,9215,642021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Domamyslice PV15,7715,3515,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Těšetice TyfočáciOL15,7815,4315,782022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR14,9415,7815,782022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice XOL15,6715,7915,792021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cholina OL15,8615,2915,862022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Olšany u Prostějova PV15,6815,8815,882022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ostrov u Macochy BK15,9415,6315,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nenakonice OL15,6816,0016,002022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice BPV16,0115,2916,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Odry NJ16,7616,5016,762022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL16,7817,0417,042022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pěnčín PV16,9417,2017,202016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Loučany OL17,4316,9717,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL17,4017,4617,462019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Cholina OL17,3617,5817,582021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Měrotín OL17,3317,7617,762022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Haňovice OL17,7617,0317,762021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice - Prostějov PV17,4617,9817,982021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL17,2218,2618,262018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pavlov SU18,3318,0518,332021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Šumvald OL18,3718,4318,432022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pěnčín PV17,7618,5118,512018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dolní Libina SU18,2118,5318,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Břevenec OL18,6518,2418,652018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Libina SU17,5218,6718,672022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Měrotín OL18,7318,6018,732021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pěnčín PV18,7818,5218,782015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dětkovice PV18,8818,7618,882018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hrabišín SU17,5218,9418,942022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vojnice OL17,4819,0019,002022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mladeč OL18,6519,0119,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bílovice PV19,0218,2919,022022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Soběsuky A PV17,5219,0619,062022/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hlubočky OL17,6319,0819,082018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Ludéřov OL18,5919,1819,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Olešnice OL19,2018,8419,202018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nové Dvory OL19,1219,2419,242018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Soběsuky A PV18,9419,2419,242021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Blatec OL19,1119,2619,262021/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
BIOMAC HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
BIOMAC HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
BIOMAC HE
2018/06/30 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
BIOMAC HE
2019/06/29 Haňovice, Haňovice
BIOMAC HE
2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře