Haňovice - Kluzov 2018 - Haňovice - Kluzov

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 06. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemile SU 17,23 17,23 17,23
2.  Ráječek SU 17,24 16,71 17,24
3.  Loučany OL 17,37 17,08 17,37
4.  Olešnice OL 17,58 17,41 17,58
5.  Ludéřov OL 17,69 17,69 17,31
6.  Měrotín OL 17,80 17,80 17,68
7.  Dětkovice PV 17,85 17,85 17,79
8.  Břevenec OL 18,03 16,87 18,03
9.  Domamyslice A PV 18,05 18,05 17,95
10.  Pavlov-výběr SU 18,26 18,07 18,26
11.  Chválkovice OL 18,42 18,42 18,10
12.  Střelice OL 19,18 18,72 19,18
13.  Šumvald OL 19,51 18,14 19,51
14.  Kožušany OL 20,31 20,31 20,09
15.  Dolany OL 20,54 19,42 20,54
16.  Dolní Libina SU 20,95 21,06 20,95
17.  Náměšť na Hané OL 21,19 18,62 21,19
18.  Niva PV 21,41 20,64 21,41
19.  Domamyslice B PV 25,61 24,77 25,61
20.  Dub nad Moravou OL 33,03 33,03 33,01
21.  Chořelice OL 34,97 34,50 34,97
22.  Polkovice PR NP NP 17,38
22.  Plinkout OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 18,26 17,22 18,26
2.  Pěnčín PV 18,51 17,76 18,51
3.  Břevenec OL 18,65 18,65 18,24
4.  Dětkovice PV 18,88 18,88 18,76
5.  Hlubočky OL 19,08 17,63 19,08
6.  Olešnice OL 19,20 19,20 18,84
7.  Nové Dvory OL 19,24 19,12 19,24
8.  Droždín Chvadrož OL 19,64 19,64 19,59
9.  Mladeč OL 19,67 19,20 19,67
10.  Náměšť na Hané OL 19,75 18,70 19,75
11.  Bílovice B PV 20,40 17,46 20,40
12.  Haňovice OL 21,04 18,01 21,04
13.  Blatec OL 25,67 24,09 25,67

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU17,2317,2317,232018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ráječek SU16,7117,2417,242018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,0817,3717,372018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Polkovice PR17,0317,3917,392017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ludéřov OL17,0517,5017,502017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice OL17,2117,5217,522016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,2717,5417,542016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Břevenec OL17,0517,5717,572017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL17,4117,5817,582018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hlubočky OL17,5017,6417,642017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice PV17,6117,6617,662017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ludéřov OL17,6917,3117,692018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Měrotín OL17,8017,6817,802018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice PV17,8517,7917,852018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bílovice PV17,2317,9017,902017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Haňovice OL17,7517,9217,922015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,4317,9417,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Břevenec OL16,8718,0318,032018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Domamyslice APV18,0517,9518,052018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dětkovice PV18,0717,7618,072016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Niva PV17,9518,0718,072016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludéřov OL17,2418,2218,222016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pavlov-výběr SU18,0718,2618,262018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL18,2917,7618,292016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Domamyslice BPV17,5918,3818,382017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chválkovice OL18,4218,1018,422018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dětkovice APV17,7718,4518,452015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bílovice PV17,4818,5518,552016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nová Dědina OL18,5718,1118,572017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Měrotín OL17,3618,7218,722016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV16,9417,2017,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Hlubočky OL18,7819,4019,402016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Loučany OL17,6819,9619,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Náměšť na Hané OL20,5719,5720,572016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Haňovice OL20,6619,1320,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Droždín Chvadrož OL20,7920,6120,792016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Olešnice OL18,0920,8120,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Velký Týnec OL21,6218,7421,622016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nová Dědina OL22,5322,3722,532016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dětkovice PV53,4254,0154,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Nové Dvory OLNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2018/06/30 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře