Lanškroun 2016 - Lanškrounský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Tomáš Klaban
Telefon:  603 815 983
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 17,27 - -
2.  Letohrad - Orlice B UO 18,36 - -
3.  Letohrad - Orlice A UO 18,59 - -
4.  Nepomuky UO 18,73 - -
5.  Mostek UO 18,76 - -
6.  Lanšperk UO 19,44 - -
7.  Bystřec B UO 19,94 - -
8.  Horní Třešňovec A UO 21,07 - -
9.  Bystřec A UO 21,21 - -
10.  Záchlumí UO 23,30 - -
11.  Letohrad - Kunčice C UO 25,59 - -
12.  Letohrad - Kunčice D UO 26,03 - -
13.  Lukavice A UO 34,69 - -
14.  Nekoř UO 47,24 - -
15.  Dolní Dobrouč UO NP - -
15.  Dolní Čermná UO NP - -
15.  Horní Čermná A UO NP - -
15.  Bošín UO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 17,81 - -
2.  Česká Rybná UO 17,92 - -
3.  Nepomuky UO 18,26 - -
4.  Letohrad - Červená UO 18,57 - -
5.  Letohrad - Kunčice B UO 18,76 - -
6.  Horní Třešňovec A UO 19,48 - -
7.  Lukavice UO 19,76 - -
8.  Dolní Třešňovec UO 20,68 - -
9.  Nekoř UO 23,80 - -
10.  Horní Čermná UO 23,87 - -
11.  Lanšperk UO 29,86 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Česká Rybná UO--17,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nepomuky UO17,6017,4617,602017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO--17,692014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Orlice UO--17,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Česká Rybná UO--17,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Výčapy TR17,2418,0118,012009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,7918,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nepomuky UO17,5618,2018,202018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nepomuky UO--18,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nevcehle JI18,5617,2518,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Červená UO--18,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chrášťany LT18,0718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lukavice A UO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Červená UO17,7518,7218,722018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice B UO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Třešňovec UO--19,252015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Horní Třešňovec A UO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice A UO19,1819,3619,362018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Horní Třešňovec A UO--19,482016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dolní Třešňovec UO18,6319,5619,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dolní Třešňovec UO--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lukavice UO--19,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nepomuky UO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bohuňov SY19,1019,9119,912009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lanšperk UO--19,952014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Česká Rybná UO19,9919,1519,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Horní Třešňovec UO20,0319,3820,032009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad E UO19,6320,2120,212009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Kunčice B UO--20,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dolní Třešňovec UO--20,682016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře