Lanškroun 2017 - Lanškrounský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice B UO 17,16 17,16 17,06
2.  Bystřec A UO 18,10 18,10 17,70
3.  Bystřec B UO 18,18 18,11 18,18
4.  Lukavice UO 18,45 18,45 17,99
5.  Letohrad - Kunčice D UO 18,59 18,59 18,28
6.  Dolní Čermná UO 18,78 17,47 18,78
7.  Záchlumí UO 18,85 18,17 18,85
8.  Letohrad - Orlice B UO 19,22 19,22 18,67
9.  Bošín UO 19,25 19,25 19,01
10.  Nepomuky UO 20,24 18,71 20,24
11.  Lanšperk UO 20,27 18,91 20,27
12.  Dolní Dobrouč UO 20,44 20,44 19,03
13.  Horní Třešňovec A UO 22,21 20,19 22,21
14.  Dlouhoňovice UO 23,02 23,02 20,00
15.  Horní Čermná UO 23,87 23,53 23,87
16.  Lanškroun D UO 30,33 30,33 22,49
17.  Nekoř UO 32,50 32,50 32,32

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nepomuky UO 17,60 17,60 17,46
2.  Letohrad - Červená UO 18,18 17,79 18,18
3.  Česká Rybná UO 19,99 19,99 19,15
4.  Lukavice UO 21,39 19,55 21,39
5.  Horní Čermná UO 21,71 21,51 21,71
6.  Nekoř UO 37,83 25,85 37,83
7.  Horní Třešňovec A UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Česká Rybná UO--17,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nepomuky UO17,6017,4617,602017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO--17,692014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Orlice UO--17,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Česká Rybná UO--17,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Výčapy TR17,2418,0118,012009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,7918,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nepomuky UO--18,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nevcehle JI18,5617,2518,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Červená UO--18,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chrášťany LT18,0718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lukavice A UO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice B UO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dolní Třešňovec UO--19,252015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Horní Třešňovec A UO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Horní Třešňovec A UO--19,482016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dolní Třešňovec UO18,6319,5619,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dolní Třešňovec UO--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lukavice UO--19,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bohuňov SY19,1019,9119,912009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lanšperk UO--19,952014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Česká Rybná UO19,9919,1519,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Horní Třešňovec UO20,0319,3820,032009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad E UO19,6320,2120,212009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Kunčice B UO--20,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dolní Třešňovec UO--20,682016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Lanšperk UO--20,762015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Lukavice UO19,5521,3921,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bystřec UO--21,552015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře