Lanškroun 2018 - Lanškrounský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 09. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Lukáš Lešikar

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice B UO 18,23 18,14 18,23
2.  Letohrad - Kunčice D UO 18,63 18,03 18,63
3.  Záchlumí UO 18,65 18,65 18,42
4.  Bystřec A UO 18,74 17,91 18,74
5.  Lanšperk UO 18,99 18,85 18,99
6.  Bystřec B UO 19,04 18,60 19,04
7.  Horní Třešňovec UO 19,34 18,79 19,34
8.  Bošín UO 19,87 19,39 19,87
9.  Horní Čermná UO 19,93 18,71 19,93
10.  Přívrat UO 20,00 19,18 20,00
11.  Lukavice UO 20,00 20,00 19,28
12.  Nepomuky UO 20,30 20,30 20,18
13.  Lanškroun UO 21,49 21,49 20,63
14.  Králíky UO 21,84 20,82 21,84
15.  Černovír UO 23,48 23,48 23,27
16.  Nekoř UO 25,69 22,91 25,69
17.  Dolní Dobrouč UO 26,28 23,21 26,28
18.  Dlouhoňovice UO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nepomuky UO 18,20 17,56 18,20
2.  Letohrad - Červená UO 18,72 17,75 18,72
3.  Letohrad - Kunčice A UO 19,36 19,18 19,36
4.  Lukavice UO 21,22 20,60 21,22
5.  Horní Třešňovec UO 23,31 23,31 18,31
6.  Mistrovice UO 23,71 23,23 23,71
7.  Dlouhoňovice UO 26,29 26,29 23,74
8.  Nekoř UO 47,49 25,09 47,49
9.  Letohrad - Kunčice B UO NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec UO 20,39 19,78 20,39
2.  Horní Čermná UO 22,68 21,50 22,68
3.  Lanškroun UO 24,75 24,75 24,52

Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Černovír UO 23,30 23,18 23,30

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Česká Rybná UO--17,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nepomuky UO17,6017,4617,602017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO--17,692014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Orlice UO--17,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Česká Rybná UO--17,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Výčapy TR17,2418,0118,012009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Červená UO17,7918,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nepomuky UO17,5618,2018,202018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nepomuky UO--18,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nevcehle JI18,5617,2518,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Červená UO--18,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chrášťany LT18,0718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lukavice A UO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Červená UO17,7518,7218,722018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Kunčice B UO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dolní Třešňovec UO--19,252015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Horní Třešňovec A UO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice A UO19,1819,3619,362018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Horní Třešňovec A UO--19,482016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dolní Třešňovec UO18,6319,5619,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dolní Třešňovec UO--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lukavice UO--19,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nepomuky UO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bohuňov SY19,1019,9119,912009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lanšperk UO--19,952014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Česká Rybná UO19,9919,1519,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Horní Třešňovec UO20,0319,3820,032009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad E UO19,6320,2120,212009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Kunčice B UO--20,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dolní Třešňovec UO--20,682016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře