Louky 2020 - Pohárová soutěž ZLPS, 2B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 08. 2020 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Brumov B ZL 14,75 14,63 14,75
2.  Velký Ořechov C ZL 14,80 14,80 14,25
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 14,83 14,68 14,83
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Francova Lhota VS 15,16 15,16 14,91
5.  Mladcová ZL 15,48 15,48 15,36
6. Výsledek se nepočítá do ligy  - Dulov - 15,70 15,70 15,65
7.  Hradčovice UH 15,72 15,72 14,88
8.  Mirošov ZL 15,84 15,84 15,61
9. Výsledek se nepočítá do ligy  - Hoština - 15,88 15,88 14,94
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 15,91 15,00 15,91
11.  Vysoké Pole ZL 16,12 16,12 15,26
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 16,23 16,23 16,10
13. Výsledek se nepočítá do ligy  - Chvalnov - 16,67 - 16,57
14.  Bratřejov ZL 16,68 16,40 16,68
15.  Újezd ZL 17,24 17,24 16,73
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Svatobořice HO 17,31 17,31 17,19
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Valašská Polanka VS 17,51 17,51 17,48
18.  Nedašov ZL 17,52 16,45 17,52
19.  Tečovice ZL 18,10 18,10 18,03
20.  Lukov ZL 18,74 14,87 18,74
21.  Lhota ZL 18,83 18,15 18,83
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Bystřička VS 18,90 18,90 18,00
23.  Slušovice ZL 19,32 18,21 19,32
24.  Bratřejov B ZL 19,56 18,42 19,56
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Hošťálková VS 19,82 17,10 19,82
26.  Šarovy ZL 20,06 20,06 19,60
27.  Ublo ZL 23,55 23,55 22,06
28.  Křekov ZL 24,35 24,32 24,35
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Býškovice PR 26,54 26,54 26,05
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH 28,19 28,06 28,19
31.  Louky ZL 33,64 32,45 33,64
32.  Vrbětice ZL NP NP NP
33. Výsledek se nepočítá do ligy  - Lúky - NP NP NP
34. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM NP NP NP
35. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM NP NP NP
36.  Štítná nad Vláří ZL - DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 17,74 17,74 17,09
2.  Bílovice UH 18,01 17,81 18,01
3.  Bojkovice UH 18,13 18,13 18,09
4.  Nedašova Lhota ZL 18,15 18,15 17,95
5.  Vlachovice ZL 18,55 18,55 16,65
6.  Velký Ořechov ZL 18,96 18,96 18,51
7.  Popov ZL 19,32 19,32 18,20
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Roštění KM 19,66 18,13 19,66
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Míkovice UH 20,18 19,58 20,18
10.  Bohuslavice u Zlína ZL 20,44 20,44 17,40
11.  Lhota ZL 20,46 20,46 19,83
12.  Tečovice ZL 21,15 19,18 21,15
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 21,51 20,75 21,51
14.  Holešov KM 23,28 23,28 22,91
15.  Bratřejov ZL 27,09 18,56 27,09
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 27,81 27,81 22,35
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH 40,14 40,14 37,63
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Býškovice PR 42,95 21,60 42,95

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhota KM 20,23 20,23 19,08
2.  Machová ZL 27,98 27,98 23,27
3.  Míkovice UH 36,80 20,78 36,80
4.  Martinice KM 48,84 48,84 23,57
5.  Tečovice ZL 64,26 64,10 64,26

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mirošov ZL 17,06 16,38 17,06
2.  Lechotice KM 17,97 17,97 17,84
3.  Bystřička VS 18,13 18,13 16,14
4.  Žeranovice KM 19,36 18,30 19,36
5.  Hradčovice UH 19,59 19,59 18,33
6.  Racková - Tečovice ZL 19,60 16,53 19,60
7.  Sazovice ZL 20,51 20,41 20,51
8.  Brusné KM 38,34 37,13 38,34
9.  Šarovy - Salaš ZL NP 35,61 NP
10.  Staré Město UH NP NP NP
11.  Lukov ZL NP NP NP
12.  Býškovice PR DSQ 32,45 31,67

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,32 16,74 17,32
2.  Rychlov KM 17,45 16,94 17,45
3.  Ublo ZL 19,00 17,50 19,00
4.  Nedašov ZL 25,07 25,07 15,90
5.  Křekov ZL 34,76 34,70 34,76
6.  Ublo B ZL 60,27 59,81 60,27

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH14,5514,6814,682019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Brumov BZL14,6314,7514,752020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrbětice ZL14,7414,7814,782017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Ořechov CZL14,8014,2514,802020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH14,6914,8314,832019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS14,6814,8314,832020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vrbětice ZL14,8614,7414,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL14,8814,4714,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevšová ZL14,7814,9614,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vysoké Pole ZL14,7814,9914,992019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kněžpole UH15,0615,0315,062019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladcová ZL14,3415,0615,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Francova Lhota VS15,1614,9115,162020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov CZL15,1614,1815,162019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mirošov ZL15,0715,2315,232017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hostětín UH15,2914,6815,292017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ratiboř VS15,3814,8415,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM15,4015,3015,402017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nedašov ZL15,0915,4315,432019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladcová ZL15,4815,3615,482020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lidečko VS15,2215,5015,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Ořechov CZL15,4115,5915,592017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Dulov-15,7015,6515,702020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hradčovice UH15,7214,8815,722020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov ZL15,8415,6115,842020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vrchoslavice PV15,5415,8615,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Hoština -15,8814,9415,882020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Křekov ZL15,8515,8915,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kněžpole UH15,0015,9115,912020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lukov ZL15,4216,0416,042019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,3617,1217,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice KM17,3617,1617,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Holešov KM16,8217,4617,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,6717,4617,672019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL17,7417,0917,742020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH17,8118,0118,012020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bojkovice UH18,1318,0918,132020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nedašova Lhota ZL18,1517,9518,152020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bohuslavice u Zlína ZL18,1817,7318,182019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL18,191,8118,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vlachovice ZL18,5516,6518,552020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vlachovice ZL18,4918,8518,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice UH18,9617,0718,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Velký Ořechov ZL18,9618,5118,962020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kaňovice ZL19,1218,2319,122017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Popov ZL19,3218,2019,322020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Holešov KM19,5019,0419,502017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Roštění KM18,1319,6619,662020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bílovice UH19,2419,6619,662017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Racková ZL19,9618,6719,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Drnovice ZL19,3419,9719,972019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Míkovice UH19,5820,1820,182020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bohuslavice u Zlína ZL20,4417,4020,442020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vlachovice ZL20,4618,2020,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lhota ZL20,4619,8320,462020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Velký Ořechov ZL20,7920,5520,792019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Tečovice ZL19,1821,1521,152020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sazovice ZL18,8721,4821,482017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tečovice ZL21,5021,3321,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ratiboř VS20,7521,5121,512020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH15,7715,6915,772019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -16,6716,8616,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - -16,7817,9617,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lukov ZL18,3218,1318,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lechotice KM19,1119,2019,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevšová ZL21,9020,4921,902019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Býškovice PR29,3628,7129,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lipová ZL30,0130,1730,172019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL42,2441,5842,242019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vrbka KMNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Žeranovice KM18,26NPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Tečovice ZL19,6617,3519,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -20,5920,7320,732019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL21,8921,0921,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL24,3222,5424,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL26,9027,2927,292019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH16,9328,5228,522019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice KM38,8738,0338,872019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Míkovice UHNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velký Ořechov - Muži

14,80https://youtu.be/Txanf3wdJdA Patrik Hruška
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2014/06/28 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2017/06/18 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/06/17 Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018
-
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2020/08/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2021/06/20 Louky, O putovní pohár SDH Louky
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře