Louky 2023 - Pohárová soutěž

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 06. 2023 12:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mysločovice ZL 14,68 14,47 14,68
2.  Slušovice ZL 15,17 14,97 15,17
3.  Mladcová ZL 15,42 15,42 14,81
4.  Mirošov B ZL 15,77 15,56 15,77
5.  Všemina ZL 15,91 15,91 14,90
6.  Kněžpole A UH 15,92 15,72 15,92
7.  Vrbětice ZL 16,06 15,31 16,06
8.  Nevšová C ZL 16,60 16,60 15,85
9.  Bratřejov ZL 17,11 16,65 17,11
10.  Louky ZL 17,40 16,89 17,40
11.  Kněžpole B UH 18,29 17,62 18,29
12.  Vrbka KM 18,64 15,41 18,64
13.  Lukov ZL 18,74 16,22 18,74
14.  Míkovice UH 18,89 18,89 18,21
15.  Sazovice ZL 20,33 19,91 20,33
16.  Trnava ZL 20,65 20,45 20,65
17.  Tečovice B ZL 21,68 21,03 21,68
18.  Lhota ZL 22,04 22,04 21,83
19.  Žeranovice KM 23,40 23,40 19,09
20.  Oldřichovice ZL NP NP NP
20.  Velký Ořechov ZL NP NP NP
20.  Chvalnov - Lísky KM NP NP NP
20.  Roštění KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice UH 17,63 17,01 17,63
2.  Sazovice ZL 17,91 17,91 17,70
3.  Roštění KM 18,28 18,28 18,07
4.  Vlachovice ZL 18,30 18,30 17,05
5.  Bojkovice UH 18,39 17,19 18,39
6.  Míkovice UH 19,09 19,09 18,62
7.  Lhota ZL 19,18 19,18 18,97
8.  Hradčovice UH 19,20 19,20 17,18
9.  Pohořelice ZL 19,28 19,28 17,84
10.  Hrobice ZL 20,12 20,12 19,11
11.  Racková ZL 20,86 17,83 20,86
12.  Popov ZL 21,53 21,53 17,97
13.  Trnava ZL 31,56 30,56 31,56
14.  Martinice KM 32,38 32,38 32,15
15.  Tečovice ZL 33,16 18,80 33,16
16.  Machová ZL 42,38 42,38 40,64
17.  Bratřejov ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 18,83 18,83 18,07
2.  Pohořelice ZL 19,97 19,97 19,41
3.  Machová ZL 21,12 21,12 20,44
4.  Racková ZL 21,15 21,15 19,63
5.  Šarovy ZL 24,91 22,72 24,91
6.  Hostišová ZL 31,06 31,06 24,65
7.  Trnava ZL 45,58 33,44 45,58

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mirošov ZL 16,39 16,18 16,39
2.  Štípa ZL 19,44 19,44 18,43
3.  Šarovy ZL 21,35 19,93 21,35
4.  Veselá ZL 21,51 21,15 21,51
5.  Želechovice nad Dřevnicí ZL 37,64 37,64 35,28
6.  Lhotka ZL 47,20 47,20 44,02
7.  Louky ZL NP NP NP
8.  Vrbka KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladcová ZL 16,24 16,24 16,01
2.  Louky ZL 18,36 18,36 16,54
3.  Sazovice ZL 19,31 18,67 19,31
4.  Machová ZL 19,65 18,27 19,65
5.  Hostišová ZL 24,91 24,41 24,91

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH14,5514,6814,682019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mysločovice ZL14,4714,6814,682023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Brumov BZL14,6314,7514,752020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vrbětice ZL14,7414,7814,782017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL14,8014,2514,802020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčovice UH14,6914,8314,832019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ratiboř VS14,6814,8314,832020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hoštiná PU14,4114,8414,842021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Velký Ořechov CZL14,8514,4514,852022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vrbětice ZL14,8614,7414,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velký Ořechov BZL14,8814,4714,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbětice ZL14,8914,4714,892024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevšová ZL14,7814,9614,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítná nad Vláří ZL14,9314,9814,982021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vysoké Pole ZL14,7814,9914,992019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladcová ZL15,0214,9615,022021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Brumov BZL14,0315,0515,052021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kněžpole UH15,0615,0315,062019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladcová ZL14,3415,0615,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kněžpole UH15,0714,3815,072021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Francova Lhota VS15,1614,9115,162020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Ořechov CZL15,1614,1815,162019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Slušovice ZL14,9715,1715,172023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mirošov ZL15,0715,2315,232017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hostětín UH15,2914,6815,292017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Všemina ZL15,0615,2915,292024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ratiboř VS15,3814,8415,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mysločovice ZL15,0415,3815,382022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Zahnašovice KM15,4015,3015,402017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mladcová ZL15,4214,8115,422023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,3617,1217,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice KM17,3617,1617,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Holešov KM16,8217,4617,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bílovice UH17,0117,6317,632023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bojkovice UH17,6717,4617,672019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vlachovice ZL17,7217,1417,722021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pohořelice ZL17,7417,0917,742020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hradčovice UH17,8617,3917,862022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bílovice UH17,8717,5217,872021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Sazovice ZL17,9117,7017,912023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bojkovice UH17,5217,9517,952021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bílovice UH17,8118,0118,012020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bojkovice UH18,1318,0918,132020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nedašova Lhota ZL18,1517,9518,152020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hradčovice UH17,1618,1718,172024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bohuslavice u Zlína ZL18,1817,7318,182019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bratřejov ZL18,191,8118,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Roštění KM18,2818,0718,282023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Vlachovice ZL18,3017,0518,302023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Popov ZL18,3118,1018,312024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bojkovice UH17,1918,3918,392023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hostětín UH18,4117,3718,412024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pohořelice ZL18,4417,4118,442022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL18,5218,3218,512022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Vlachovice ZL18,5317,9118,532022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vlachovice ZL18,5516,6518,552020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Velký Ořechov ZL17,6518,7018,702021/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Vlachovice ZL18,4918,8518,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Bílovice UH18,9617,0718,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Velký Ořechov ZL18,9618,5118,962020/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH15,7715,6915,772019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Mirošov ZL16,1816,3916,392023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Mirošov ZL16,7816,1416,782022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. - -16,6716,8616,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Mirošov ZL15,0517,3517,352024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Veselá ZL17,7017,4917,702024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. - -16,7817,9617,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pitín UH16,9518,1218,122024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Štípa ZL18,1317,8318,132024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Lukov ZL18,3218,1318,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Popov ZL18,2918,8318,832024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Želechovice nad Dřevnicí ZL17,6319,0019,002024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hradčovice UH19,0018,7919,002022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Lechotice KM19,1119,2019,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Štípa ZL19,4418,4319,442023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Sazovice ZL18,6419,6419,642022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Roštění KM20,2317,8520,232024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Trnava ZL20,6521,1721,172024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Šarovy ZL19,9321,3521,352023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Veselá ZL21,1521,5121,512023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nevšová ZL21,9020,4921,902019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lhota ZL23,0522,0323,052024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vrbka KM23,5923,3823,592024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Racková ZL18,4923,8523,852024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Žeranovice KM25,8424,7525,842024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Záhlinice KM20,9728,0428,042024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Býškovice PR29,3628,7129,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Lipová ZL30,0130,1730,172019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Veselá ZL33,4533,6633,662022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Racková ZL35,4335,4335,432022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH18,8318,0718,832023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Tečovice ZL19,6617,3519,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pohořelice ZL19,5319,8619,862024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pohořelice ZL19,9719,4119,972023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. - -20,5920,7320,732019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hradčovice UH20,7720,3020,772024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Racková ZL20,0421,0421,042022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Machová ZL21,1220,4421,122023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Racková ZL21,1519,6321,152023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bratřejov ZL21,8921,0921,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Trnava ZL23,5821,1023,582022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Machová ZL23,6023,8023,802022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nedašova Lhota ZL24,3222,5424,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Šarovy ZL22,7224,9124,912023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Trnava ZL26,2624,2126,262024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pohořelice ZL26,9027,2927,292019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bílovice UH16,9328,5228,522019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Hostišová ZL31,0624,6531,062023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pohořelice ZL31,7531,5431,752022/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Martinice KM38,8738,0338,872019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Šarovy ZL40,2037,6040,202024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Trnava ZL33,4445,5845,582023/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Březolupy UHNPNPNP2024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nedašov ZL23,06NPNP2024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hostišová ZL33,6727,09NP2024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Míkovice UHNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Lhota ZLNP21,78NP2024/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2014/06/28 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2017/06/18 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/06/17 Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018
-
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2020/08/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS, 2B
ZLPS
2021/06/20 Louky, O putovní pohár SDH Louky
ZLPS
2022/06/19 Louky, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/06/18 Louky, Pohárová soutěž
ZLPS
2024/06/16 Louky, O pohár SDH Louky
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře