Mladoňovice 2017 - O pohár Petra Mladoně

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2017 12:30
Kontakt:   alesdanhel@seznam.cz
Telefon:  721279169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Rosťa Neuwirth

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 16,21 16,02 16,21
2.  Krasonice JI 16,77 16,77 16,62
3.  Litovany TR 17,12 17,03 17,12
4.  Výčapy A TR 17,39 17,39 17,08
5.  Stará Říše JI 17,87 17,82 17,87
6.  Stařeč TR 18,37 18,31 18,37
7.  Chlum TR 18,39 18,39 18,34
8.  Mladoňovice TR 18,53 18,53 18,03
9.  Bačice TR 18,59 18,59 18,03
10.  Kněžice TR 18,74 18,55 18,74
11.  Bransouze TR 18,95 18,51 18,95
12.  Příložany TR 19,09 18,85 19,09
13.  Čechtín TR 19,12 18,97 19,12
14.  Příštpo TR 19,52 19,52 19,19
15.  Kamenná TR 19,87 19,30 19,87
16.  Hodov TR 20,20 19,24 20,20
17.  Radonín TR 20,36 18,84 20,36
18.  Bítovánky TR 37,18 37,18 18,85
19.  Mysletice JI NP NP NP
19.  Nevcehle JI NP NP NP
19.  Dolní Němčice JH NP 17,52 NP
19.  Petrovice B TR NP NP NP
19.  Myslibořice TR NP NP NP
19.  Police TR NP 17,31 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrůvky TR 17,30 17,30 16,82
2.  Radonín TR 17,50 17,38 17,50
3.  Myslibořice TR 18,23 18,19 18,23
4.  Budišov TR 18,24 17,97 18,24
5.  Stařeč TR 18,58 18,58 18,35
6.  Radonín X TR 20,50 20,50 20,10
7.  Bačice TR 38,23 38,23 18,71
8.  Jakubov u Moravských Budějovic TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice JI16,9817,2317,232016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mladoňovice TR16,1517,2317,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenná TR17,1117,2917,292014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Radonín X TR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/3AI3S-l9xAs

Kód: 3AI3S-l9xAs



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře