Mladoňovice 2016 - pohár Petra Mladoně

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 09. 2016 12:30
Kontakt:   jan.chloupek@volny.cz
Telefon:  607661395
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Rosťa Neuwirth

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 16,72 16,24 16,72
2.  Stará Říše JI 16,81 16,76 16,81
3.  Police TR 17,35 17,32 17,35
4.  Petrovice B TR 17,92 17,92 17,81
5.  Krasonice JI 18,22 18,22 16,36
6.  Radonín TR 18,42 18,42 18,33
7.  Bransouze TR 18,45 18,45 18,30
7.  Čechtín TR 18,45 18,45 18,11
9.  Myslibořice TR 18,68 17,17 18,68
10.  Jasenice TR 18,76 17,82 18,76
11.  Vladislav TR 18,83 18,83 18,11
12.  Chlum TR 18,86 18,86 18,75
13.  Kněžice TR 18,96 17,91 18,96
14.  Stařeč TR 19,38 18,91 19,38
15.  Černín ZN 19,58 19,58 19,42
16.  Nárameč TR 19,59 19,59 18,69
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR 20,20 20,20 19,76
18.  Hodov TR 20,32 20,27 20,32
19.  Bačice TR 28,42 27,69 28,42
20.  Výčapy TR NP 16,47 NP
21.  Litovany TR NP 17,63 13,93

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrůvky TR 17,03 16,92 17,03
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,43 16,59 17,43
2.  Radonín TR 17,43 17,43 17,12
4.  Myslibořice TR 17,61 17,34 17,61
5.  Petrovice TR 17,98 17,98 17,73
6.  Budišov TR 18,40 17,64 18,40
7.  Jaroměřice nad Rokytnou TR 18,58 18,49 18,58
8.  Bačice TR 19,24 18,70 19,24
9.  Nárameč TR 19,37 17,89 19,37
10.  Radonín X TR 21,45 21,02 21,45
11.  Stařeč TR 22,11 22,11 21,92
12.  Častohostice TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Luboš Veselý  16 ** 0 15.09.2016 16:27


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Luboš Veselý  16 ** 10 15.09.2016 16:27

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Černín - Muži

19,58http://youtu.be/hh8Z4DsP3AM Jiří Veselý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/dIT85ZuD9Z8

Kód: dIT85ZuD9Z8


Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/Zp9refPSmwA

Kód: Zp9refPSmwA


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a13431999

Kód: a13431999



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře