sportovní areal chobot 2018 - Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://sdhmladonovice.webnode.cz
Kdy: 03. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Chloupek Jan
Telefon:  607 661 395
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Jan Chloupek

Mapa

Zvětšit mapu


Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI15,9015,6715,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0216,2116,212017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krasonice JI16,4116,3516,412015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešná HB16,1216,4516,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krasonice JI16,1916,5116,512016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0716,5316,532013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI16,1116,5516,552013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,6316,5816,632014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4816,6316,632018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,6616,6916,692015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR16,2416,7216,722016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,7316,5416,732014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI16,7716,6216,772017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7716,4116,772013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,7616,8116,812016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výčapy ATR16,8016,8416,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI16,8816,3216,882014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR16,8816,2816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krasonice JI16,7516,8916,892018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolní Němčice JH16,9316,8116,932014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice BJH17,1116,7517,112015/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolní Němčice BJH17,1116,9517,112015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dolní Němčice JH16,5917,1217,122016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TR17,0617,1217,122014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Litovany TR17,0317,1217,122017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH17,1317,0717,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI17,1416,8917,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladoňovice TR16,2817,1817,182014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horky TR17,2117,1417,212013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Želetava TR17,1817,2217,222013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Budišov TR17,6418,4018,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Jaroměřice nad Rokytnou TR18,4918,5818,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Bačice TR18,7019,2419,242016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nárameč TR17,8919,3719,372016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Radonín X TR21,0221,4521,452016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Stařeč TR22,1121,9222,112016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Častohostice TRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře