Náměšť na Hané 2018 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-N%C3%A1m%C4%9B%C5%A1%C5%A5-na-Han%C3%A9-337445329683667/
Kdy: 04. 08. 2018 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Hampl
Telefon:  775 125 187
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 15,28 15,28 14,37
2.  Náměšť na Hané OL 15,46 15,46 15,38
3.  Měrotín OL 15,57 15,57 14,80
4.  Čelechovice na Hané PV 15,62 15,62 15,34
5.  Cholina OL 15,90 15,69 15,90
6.  Ráječek SU 16,22 16,22 14,90
7.  Myslejovice PV 16,37 16,37 15,78
8.  Císařov PR 16,88 15,34 16,88
9.  Chválkovice OL 17,07 17,07 15,93
10.  Svésedlice OL 17,25 16,89 17,25
11.  Střížov OL 18,10 18,10 15,80
12.  Kožušany OL 18,59 18,59 15,56
13.  Čechy pod Kosířem PV 20,25 20,25 19,30
14.  Náměšť na Hané 2 OL 20,46 20,46 19,86
15.  Dolany OL 21,76 21,76 16,99
16.  Olešnice X OL 21,94 21,74 21,94
17.  Pavlov-výběr SU 22,68 22,68 15,17
18.  Grygov OL 23,68 20,72 23,68
19.  Ludéřov OL 25,18 14,70 25,18
20.  Olšany u Prostějova PV 28,57 28,36 28,57
21.  Třeština SU 30,98 30,98 28,56
22.  Dubčany OL 32,31 31,99 32,31
23.  Domamyslice Dvojka PV 36,12 16,92 36,12
24.  Nenakonice OL 36,94 36,94 28,70
25.  Podolí PR 37,37 37,37 36,47
26.  Vojnice OL 54,06 52,57 54,06
27.  Břidličná BR NP NP NP
27.  Lošov OL NP NP 17,87
27.  Nemile SU NP NP 16,16
27.  Radíkov OL NP 26,08 24,85
27.  Niva PV NP NP NP
27.  Štíty SU NP NP NP
27.  Dub nad Moravou OL NP 25,19 24,70

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Maršíkov SU 18,85 18,83 18,85
2.  Loučany OL 19,02 19,02 18,27
3.  Cholina OL 19,21 18,72 19,21
4.  Krasice PV 19,34 19,34 19,31
5.  Pěnčín PV 19,61 19,61 19,47
6.  Velký Týnec OL 19,70 19,32 19,70
7.  Nové Dvory OL 19,87 19,87 19,06
8.  Bílovice B PV 19,89 19,31 19,89
9.  Olešnice OL 20,65 20,65 18,47
10.  Náměšť na Hané OL 20,86 20,61 20,86
11.  Blatec OL 22,72 22,72 21,14
12.  Lesnice SU 22,78 22,60 22,78
13.  Svésedlice OL 23,36 19,97 23,36
14.  Vojnice OL 26,80 26,80 25,54
15.  Haňovice OL 29,08 19,91 29,08
16.  Nenakonice OL 31,35 31,03 31,35
17.  Nemile SU DSQ 22,56 22,06

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Měrotín OL15,1615,1915,192017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL15,0815,2415,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,9115,2615,262019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,2814,3715,282018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Břevenec OL15,3215,4415,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Náměšť na Hané OL15,4615,3815,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,4615,4915,492019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Měrotín OL15,5714,8015,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV15,6215,3415,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,6814,6515,682019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ludéřov OL15,8215,1315,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Cholina OL15,6915,9015,902018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkovice OL15,6615,9115,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,8816,0916,092019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ráječek SU16,2214,9016,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL15,3416,2416,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,3715,7816,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střelice OL16,4016,0116,402017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolany OL16,4016,1416,402019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV15,5416,4116,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,9316,4116,412017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU16,1016,5216,522019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov-výběr SU16,2116,6016,602019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemile SU16,0716,6116,612019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Náměšť na Hané OL15,9316,7716,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR15,3416,8816,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střelice OL15,7817,0017,002019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkovice OL17,0715,9317,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OL17,1616,3817,162019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL16,8917,2517,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL18,4317,3118,432019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV17,8118,7218,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Maršíkov SU18,8318,8518,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Loučany OL19,0218,2719,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krasice PV19,0218,7319,022017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Cholina OL18,7219,2119,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Cholina OL18,8319,2419,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV19,3419,3119,342018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bílovice B PV19,4118,8819,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Kosov SU19,4219,0619,422019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV19,6119,4719,612018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,3219,7019,702018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Maršíkov SU19,7919,5519,792019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Droždín Chvádrož OL19,6019,8419,842019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nové Dvory OL19,8719,0619,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV19,3119,8919,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL19,9019,7719,902019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Náměšť na Hané OL19,7620,0920,092017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Břevenec OL20,3719,6820,372017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Blatec OL20,4519,2220,452019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL20,6518,4720,652018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Náměšť na Hané OL20,6120,8620,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Svésedlice OL19,8721,0721,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nenakonice OL21,1121,3121,312017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pavlov SU21,9219,0621,922019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Náměšť na Hané OL22,0118,7122,012019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chválkovice OL20,4522,1022,102017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Grygov OL22,2721,2422,272017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL19,8422,3022,302019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Blatec OL22,7221,1422,722018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře