Žirovnice 2017 - Noční soutěž O perletovou plaketu

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 08. 2017 20:00
Kontakt:   Petr Švadlena
Telefon:  720 265 960
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Ondřej Pecha

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Božejovice TA 17,71 17,71 17,51
2.  Český Rudolec JH 18,06 17,79 18,06
3.  Heřmaneč JH 18,25 18,25 17,88
4.  Batelov JI 18,48 18,35 18,48
5.  Markvarec JH 18,59 18,51 18,59
6.  Žirovnice PE 19,16 18,05 19,16
7.  Libkova Voda PE 19,27 19,27 17,97
8.  Rybova Lhota TA 20,76 20,76 20,05
9.  Rynárec PE 20,80 19,98 20,80
10.  Žirovnice B PE 20,96 20,60 20,96
11.  Rohovka PE 21,56 21,56 19,59
12.  Kaliště JI 21,92 21,92 21,85
13.  Počátky PE 25,31 25,31 23,67
14.  Strachoňovice JI 25,51 21,72 25,51
15.  Choustník TA 26,74 26,74 21,85
16.  Strmilov JH 27,83 27,83 27,03
17.  Milíčov JI 38,16 38,16 36,52
18.  Novosedly nad Nežárkou JH 45,02 23,22 45,02
19.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
20.  Mysletice JI DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zajíčkov PE 19,65 17,88 19,65
2.  Chválkov PE 20,18 20,18 20,12
3.  Zdešov JH 20,93 20,93 19,24
4.  Strachoňovice JI 25,77 19,43 25,77
5.  Nová Včelnice JH 32,83 32,83 32,05
6.  Cizkrajov JH 38,05 24,94 38,05
7.  Chrbonín TA NP NP NP
7.  Choustník TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA--17,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,282018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--18,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI--18,882018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božejovice TA--19,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mysletice JI--19,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--19,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou BPE--19,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Milíčov JI--20,422018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA--21,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rynárec PE--22,052018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--22,752018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--23,972018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cizkrajov JH--24,892018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH--33,322018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košice TA--35,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Panské Dubenky JI--37,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dobronice u Chýnova TA--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kaliště JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Drunče JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libkova Voda PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice BPE--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Včelnice JH--18,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zajíčkov PE17,8819,6519,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kamenice nad Lipou A PE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zajíčkov PE--20,022018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chválkov PE20,1820,1220,182017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kamenice nad Lipou B PE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA--20,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kamenice nad Lipou B PE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zdešov JH20,9319,2420,932017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kamenice nad Lipou A PE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Počátky PE--24,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Zdešov JH--25,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH25,0817,3125,082016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lomnice nad Lužnicí JH--25,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strachoňovice JI19,4325,7725,772017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Libkova Voda PE27,6626,4727,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Kamenice nad Lipou B PE31,1029,6331,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chrbonín TA--32,252018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nová Včelnice JH32,8332,0532,832017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Choustník TA--32,902018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Cizkrajov JH24,9438,0538,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Božejovice - Muži

17,71http://youtu.be/C3kr17Cdhzg Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře