Žirovnice 2019 - O perleťovou plaketu, noční soutěž

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 31. 08. 2019 20:00
Kontakt:   Petr Švadlena
Telefon:  720 265 960
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Ondřej Pecha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Němčice JH 17,59 17,49 17,59
2.  Sedlatice B JI 17,71 17,70 17,71
3.  Český Rudolec JH 18,00 18,00 17,92
4.  Markvarec JH 18,76 18,76 18,61
5.  Sedlatice A JI 18,78 18,78 18,48
6.  Kamenice nad Lipou PE 18,79 18,79 18,48
7.  Božejovice TA 19,20 19,20 18,74
8.  Libkova Voda PE 19,33 18,37 19,33
9.  Žirovnice PE 19,35 19,35 19,34
10.  Batelov JI 19,81 19,81 19,53
11.  Rynárec PE 22,37 20,49 22,37
12.  Panské Dubenky JI 22,69 22,69 22,30
13.  Strachoňovice JI 22,89 18,43 22,89
14.  Choustník TA 26,23 22,25 26,23
15.  Strmilov JH 30,19 30,19 19,56
16.  Mysletice JI NP NP NP
16.  Heřmaneč JH NP NP NP
16.  Nová Ves u Chýnova TA NP NP NP
16.  Počátky PE NP NP NP
16.  Žirovnice B PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slapy TA 18,04 18,04 17,62
2.  Zajíčkov PE 18,13 18,13 17,92
3.  Zdešov JH 18,62 18,38 18,62
4.  Strachoňovice JI 19,61 19,61 19,15
5.  Dolní Cerekev JI 19,66 18,56 19,66
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Žirovnice PE 20,86 19,96 20,86
7.  Batelov JI 20,96 20,96 20,87
8.  Choustník TA 21,22 20,44 21,22
9.  Boršov JI 22,24 19,65 22,24
10.  Nová Včelnice JH 24,80 22,97 24,80
11.  Počátky PE NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Strachoňovice JI 22,90 22,85 22,90

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA--17,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,282018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--18,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI--18,882018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božejovice TA--19,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mysletice JI--19,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--19,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou BPE--19,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Milíčov JI--20,422018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA--21,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rynárec PE--22,052018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--22,752018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--23,972018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cizkrajov JH--24,892018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH--33,322018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košice TA--35,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Panské Dubenky JI--37,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kaliště JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Drunče JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libkova Voda PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dobronice u Chýnova TA--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice BPE--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Slapy TA18,0417,6218,042019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zajíčkov PE18,1317,9218,132019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Včelnice JH--18,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdešov JH18,3818,6218,622019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Strachoňovice JI19,6119,1519,612019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zajíčkov PE17,8819,6519,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dolní Cerekev JI18,5619,6619,662019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Kamenice nad Lipou A PE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zajíčkov PE--20,022018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chválkov PE20,1820,1220,182017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kamenice nad Lipou B PE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Slapy TA--20,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kamenice nad Lipou B PE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Žirovnice PE19,9620,8620,862019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Zdešov JH20,9319,2420,932017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Batelov JI20,9620,8720,962019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Choustník TA20,4421,2221,222019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Kamenice nad Lipou A PE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Boršov JI19,6522,2422,242019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kamenice nad Lipou B PE21,7023,2723,272014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kamenice nad Lipou A PE23,4522,8423,452014/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Strachoňovice JI22,8522,9022,902019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dolní Němčice - Muži

17,59https://youtu.be/F1rkYT3zTXw František Janů

Sedlatice - Muži

17,71https://youtu.be/SV_gLrychlU František Janů

Český Rudolec - Muži

18,00https://youtu.be/J32zcqZA90k František Janů

Slapy - Ženy

18,04https://youtu.be/4J3TXUjULwM František Janů

Zajíčkov - Ženy

18,13https://youtu.be/Vmp-pjlTXZo František Janů

Zdešov - Ženy

18,62https://youtu.be/c21uRXsxTY0 František Janů

Markvarec - Muži

18,76https://youtu.be/jCylUWAG-3g František Janů

Sedlatice - Muži

18,78https://youtu.be/E4bzkqe41P8 František Janů

Kamenice nad Lipou - Muži

18,79https://youtu.be/cgQWs_2Fdrc František Janů

Božejovice - Muži

19,20https://youtu.be/FpqUZ8-2w78 František Janů

Libkova Voda - Muži

19,33https://youtu.be/lkPzDNWft7Y František Janů

Žirovnice - Muži

19,35https://youtu.be/Swd1_8jxkAI František Janů

Strachoňovice - Ženy

19,61https://youtu.be/FgKWpjBN3ms František Janů

Dolní Cerekev - Ženy

19,66https://youtu.be/Sh0ZotbXJ4c František Janů

Batelov - Muži

19,81https://youtu.be/IvIbEvnN9bo František Janů

Žirovnice - Ženy

20,86https://youtu.be/qvdSfVTNGQ4 František Janů

Batelov - Ženy

20,96https://youtu.be/H2jnK_jsYGE František Janů

Choustník - Ženy

21,22https://youtu.be/TtO3fXLbg6w František Janů

Boršov - Ženy

22,24https://youtu.be/OXzyE67U_LE František Janů

Rynárec - Muži

22,37https://youtu.be/6Q-yz4ppBZc František Janů

Panské Dubenky - Muži

22,69https://youtu.be/azcjptpMN84 František Janů

Strachoňovice - Muži

22,89https://youtu.be/0z2Dn7l6RXw František Janů

Choustník - Muži

26,23https://youtu.be/aBrYsBlzVw0 František Janů

Strmilov - Muži

30,19https://youtu.be/mEo6ny4JM_s František Janů
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře