Žirovnice 2018 - O perleťovou plaketu, noční soutěž

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Petr Švadlena
Telefon:  720 265 960
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Ondřej Pecha

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 17,58 - -
2.  Heřmaneč JH 18,28 - -
3.  Žirovnice PE 18,55 - -
4.  Sedlejov JI 18,88 - -
5.  Božejovice TA 19,07 - -
6.  Mysletice JI 19,11 - -
7.  Markvarec JH 19,16 - -
8.  Kamenice nad Lipou B PE 19,24 - -
9.  Milíčov JI 20,42 - -
10.  Choustník TA 21,45 - -
11.  Rynárec PE 22,05 - -
12.  Strachoňovice JI 22,75 - -
13.  Batelov JI 23,97 - -
14.  Cizkrajov JH 24,89 - -
15.  Strmilov JH 33,32 - -
16.  Košice TA 35,58 - -
17.  Panské Dubenky JI 37,11 - -
18.  Libkova Voda PE NP - -
18.  Kaliště JI NP - -
18.  Dobronice u Chýnova TA NP - -
18.  Drunče JH NP - -
18.  Žirovnice B PE DSQ - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Včelnice JH 18,45 - -
2.  Zajíčkov PE 20,02 - -
3.  Slapy TA 20,49 - -
4.  Počátky PE 24,08 - -
5.  Zdešov JH 25,08 - -
6.  Lomnice nad Lužnicí JH 25,19 - -
7.  Chrbonín TA 32,25 - -
8.  Choustník TA 32,90 - -
9.  Strachoňovice JI NP - -
9.  Cizkrajov JH NP - -
9.  Chválkov PE NP - -
9.  Batelov JI DSQ - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA--17,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Heřmaneč JH--18,282018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE--18,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sedlejov JI--18,882018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Božejovice TA--19,072018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mysletice JI--19,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Markvarec JH--19,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kamenice nad Lipou BPE--19,242018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Milíčov JI--20,422018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choustník TA--21,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rynárec PE--22,052018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--22,752018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JI--23,972018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cizkrajov JH--24,892018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH--33,322018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košice TA--35,582018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Panské Dubenky JI--37,112018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libkova Voda PE--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dobronice u Chýnova TA--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kaliště JI--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Drunče JH--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žirovnice BPE--DSQ2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Včelnice JH--18,452018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zajíčkov PE18,3318,6018,602016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zajíčkov PE17,8819,6519,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zajíčkov PE19,5519,7119,712015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Mydlovary CB19,8719,0519,872016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kamenice nad Lipou A PE19,9119,2019,912016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zajíčkov PE--20,022018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chválkov PE20,1820,1220,182017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kamenice nad Lipou B PE20,1120,4420,442016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA--20,492018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Zdešov JH20,6220,0220,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kamenice nad Lipou B PE19,4720,7020,702015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Zdešov JH20,7520,1220,752016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Včelnice JH17,9420,8220,822015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Strachoňovice JI20,8820,8020,882016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zdešov JH20,9319,2420,932017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kamenice nad Lipou A PE20,7321,4221,422013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chabrovice TA22,0820,6422,082015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Boršov JI21,5523,3023,302013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Počátky PE--24,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Zdešov JH--25,082018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH25,0817,3125,082016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lomnice nad Lužnicí JH--25,192018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strachoňovice JI19,4325,7725,772017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Libkova Voda PE27,6626,4727,662013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Kamenice nad Lipou B PE31,1029,6331,102013/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chrbonín TA--32,252018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nová Včelnice JH32,8332,0532,832017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Choustník TA--32,902018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Cizkrajov JH24,9438,0538,052017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Žirovnice, Pouťové prakoviště, XVIII. ročník soutěže Žirovnický podzim
-
2013/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XIX.ročník
PLPU
2014/08/30 Žirovnice, O perleťovou plaketu, XX.ročník
PLPU
2015/08/29 Žirovnice, O pohár...
PLPU
2016/08/27 Žirovnice, O perleťovou plaketu, 3B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře