Bezděčí u Trvánky 2024 - Bezděčí u Trnávky (2B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Bezděčí u Trnávky
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 04. 05. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 04. 2024 18:00
Konec rezervace: 04. 05. 2024 10:00
Začátek tipování:  28. 04. 2024 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdeci-u-trnavky-14058.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bezděčí u Trnávky SYBIOMAC Hanácká extraliga
22Těšetice OLTomáš Navrátil
33Kožušany OLPetra Jančova
44Bílovice PVIvo Oščádal
55Kožušany OLDavid Kučera
66Dolní Libina SUMichaela Vystavělová
77Třeština SURadka Navrátilová
88Bratrušov SUJakub Fabiánek
99Janovice BRRoman Brixel
1010Bezděčí u Trnávky ženySYBIOMAC Hanácká extraliga
1111Velká Bystřice OLVeronika
1212Cholina OLTomáš Nebes
1313Nová Dědina ŽENYOLNatálie Jakešová
1414Plinkout OLVeronika
1515Břidličná BRJaromir Pavlik
1616Třeština SUVladimír Švub
1717Dub nad Moravou OLVeronika
1818Otinoves PVDavid Grmela
1919Haňovice OLVeronika
2020Dolany OLMichael Tichý
2121Pěnčín PVNatálie Přecechtělová
2222Hrabišín SUVeronika
2323Střelice OLAnastázie
2424Chořelice OLTomáš Martinek
2525Bílovice PVMarek Šustr
2626Olešnice OLMafka Sobotová
2727Hrabišín MUŽISUAdéla Haitmarová
2828Bousín PVMartin
2929Nová Dědina OLAdéla Blažková
3030Olešnice OLLukáš Hampl
3131Plumlov MambyPVMarek Šustr
3232Břevenec OLAdéla Blažková
3333Dolany OLTomáš Nebes
3434Žernovník BKAdéla Haitmarová
3535Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
3636Bludov SUTomáš Riedl
3737Bohuslavice SUPavel Dostál
3838Stradouň UOSDH Stradouň
3940Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
4042Břevenec OLLeona Hrabáčková
4147Mladeč OLNikola Hamplová
4248Břidličná BRMichal Pata
4350Šumvald OLBoB Kobylka
4451Břevenec OLRV91
4552Stradouň UOSDH Stradouň
4653Velký Týnec OLPetra Jančova
4756Dolany OLPetr Holoubek
4858Žernovník BKAnna Pernicová
4959Břidličná BRMichal Pata
5063Břidličná BRMichal Pata
5166Pěnčín PVLucie Dostálová
5269Bousín PVMartin
5382Břidličná BRMichal Pata
5484Břidličná BRMichal Pata
5590Bělkovice-Lašťany OLOndřej Balajka
5695Mladeč OLJosef Forét
5797Haňovice OLNicol Pospíšilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice X teamOL14,8614,1114,862022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Domamyslice PV14,5014,8814,882022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR14,5415,0015,002022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,5415,2215,222022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kožušany OL15,2415,0115,242022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladeč OL15,5715,1715,572022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Dědina OL15,7815,7415,782022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Plinkout OL16,0615,1116,062022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Břidličná BR16,1815,8216,182022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,3116,5516,552022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kokory PR16,5515,5416,552022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sobotín SU15,0516,7816,782022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Těšetice OL18,6018,9018,902022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střelice OLNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Březová nad Svitavou SY21,83NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Velká Bystřice OL15,03NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bílovice PVNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice - Prostějov PV16,0116,7816,782022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Žernovník BK16,7616,9216,922022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,6418,9618,962022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Šumvald OL19,1418,0119,142022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL19,1119,2519,252022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dub nad Moravou OL18,0719,3919,392022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL18,4020,3920,392022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín štikyPV21,2719,8421,272022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vojnice OL27,8426,4827,842022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bezděčí u Trnávky SY29,3030,2530,252022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velký Týnec OLNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/05/14 Bezděčí u Trnávky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B)
BIOMAC HE
2023/05/07 Bezděčí u Trvánky, 1.kolo BIOMAC HE - Memoriál Josefa Kaluse (2B)
BIOMAC HE
2024/05/04 Bezděčí u Trvánky, Bezděčí u Trnávky (2B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga