ONL Bílovice (PV) 2021 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Bílovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Stanislav Režný
Telefon:  603 254 439

Začátek rezervace: 11. 07. 2021 19:00
Konec rezervace: 17. 07. 2021 12:00
Začátek tipování:  17. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 07. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH.Bilovice/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál Bílovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bilovice-11825.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice ženyPVPavel Navrátil - admin ONL
22Přáslavice OLLibuše Hrošová
33Grygov OLštěpán dvorský
44Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
55Chválkovice OLOndřej Šafařík
66Bílovice PVPetr Dokoupil
77Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
88Vojnice OLAdam Dvorský
99Olšany u Prostějova PVJaroslav Bokůvka
1010Bílovice mužiPVPavel Navrátil - admin ONL
1111Otinoves PVTomáš Růžička
1212Janovice BRMartin Král
1313Soběsuky PVMarkéta Jehlářová
1414Ludéřov OLTomáš Palička
1515Cholina OLSabina Hájíčková
1616Myslejovice PVMilan Buriánek
1717Břidličná BRJaromir Pavlik
1818Třeština SUVladimír Švub
1919Velká Bystřice OLMichal Surma
2020Haňovice OLMafka Sobotová
2121Dolní Libina SUTereza Jílková
2222Blatec OLTereza Košůtková
2323Dětkovice PVLukáš Kovařík
2424Mladeč OLRadek Hégr
2525Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
2626Přáslavice OLNicol Pospíšilová
2727Domamyslice PVTomáš Nebes
2828Olešnice OLTom Ham
2929Kokory PRLibor Daňa
3030Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
3131Pavlov SULucie Dostálová
3232Kožušany OLPetr Zmeškal
3333Odry NJOndřej Svačina
3434Měrotín OLJiří Puchýř
3535Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
3636Bezděčí u Trnávky SYTomáš Němec
3737Dolany OLPetr Holoubek
3838Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
3939Pěnčín PVPeťa Bartoňková
4040Hlubočky OLPavel Spíchal
4141Soběsuky BPVSDH Měrotin
4242Sobotín SUAdéla Blažková
4343Dětkovice PVJan Kolář
4444Radíkov OLJan Havlíček
4545Měrotín BOLRadka Skopalová
4646Ratiboř VSPetr Fiala
4747Náměšť na Hané OLKarolína Studená
4848Soběsuky CPVDavid Malecký
4949Čelechovice na Hané PVDavid Hanousek
5050Dolní Libina SUMonika Hrazdilová
5151Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
5252Alojzov PVMichal Vařecha
5353Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
5454Blatec OLJitka Hrabalová
5555Pěnčín PVLenka Kopečná
5656Ratiboř Ženy VSPetra Trefilová
5757Vojnice Muži OLTomáš Pospíšil
5858Křenovice PRJiří Kočař
5959Kobeřice mužiPVveronika Vychodilová
6060Pustiměř MužiVYMichal Vrba
6161Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
6262Hrabůvka PRHonza
6365Kobeřice ženyPVDominik Vychodil
6466Alojzov PVPatrik Ručil
6567Nový Malín SUStanislav Axmann
6668Střítež nad Ludinou ŽenyPRAneta Klumparová
6769Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
6870Těšetice OLJan Svoboda
6972Určice MuziPVvaša mirvald
7073Loukov ŽenyKMmarta
7175Bělkovice-Lašťany OLRadek Vyhnal
7276Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
7378Kožušany OLIvana Gaborová
7480Kožušany OLPetra Zmeškalová
7582Vřesovice MužiPVMichal Fečo
7684Zborovice MužiKMTibor Krist
7785Ratiboř VSLibor Vítek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Janovice BR14,4214,6914,692021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV14,6614,9314,932021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Odry TošodryNJ14,8315,2315,232021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL15,3914,8615,392021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,5515,2515,552021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olšany u Prostějova PV15,5715,2215,572021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čelechovice na Hané PV15,4815,6215,622021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dolní Libina SU15,2816,0816,082021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bezděčí u Trnávky SY15,6616,2816,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice CPV16,2816,2316,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL16,3516,0216,352021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čechy pod Kosířem PV16,5316,0916,532021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV15,7316,8316,832021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Přáslavice OL16,2116,8516,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Otinoves PV17,0416,6417,042021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velká Bystřice OL17,2017,1417,202021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,6317,2517,252021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pustiměř VY18,0017,2918,002021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Určice PV18,7918,0818,792021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nový Malín SU19,0015,5619,002021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Grygov OL20,9318,6220,932021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vojnice OL21,1620,3821,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Blatec OL20,2221,5821,582021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU15,6922,1622,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kobeřice PV22,4222,1922,422021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kokory PR22,4921,7822,492021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radíkov OL23,0822,8723,082021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Třeština SU23,6023,7523,752021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vřesovice PV28,1326,2928,132021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sobotín SUNP16,77NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice XOLNP14,95NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladeč OLNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Břidličná BRNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Starý Jičín NJNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice - Prostějov PV19,3820,18NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Domamyslice PVNP15,07NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ratiboř VSNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolany OLNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Těšetice RatašiceOLNP15,94NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Náměšť na Hané OL15,9416,24NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Měrotín BOL17,0716,66NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kožušany OLNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Haňovice OL17,3317,0917,332021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice APV17,1317,4017,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice - Prostějov PV17,7617,5317,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Soběsuky APV17,7817,7417,782021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,5617,8717,872019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS17,9617,5017,962021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,0517,3318,052021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV18,0817,6118,082017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV18,1218,0618,122019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Libina SU18,1617,2318,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL18,0318,1918,192019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice PV18,2018,1618,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín APV17,7918,2818,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešnice OL18,0318,3118,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice BPV16,9218,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice APV17,6318,5218,522018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice APV18,7118,5918,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky BPV18,7218,3518,722018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Soběsuky APV18,4518,7518,752017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Přáslavice OL18,6118,7618,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Žernovník BK18,3818,7918,792016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Lhota BK18,7918,1718,792014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pěnčín PV17,9018,8518,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín PV18,1318,8618,862015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dub nad Moravou OL18,8818,1518,882021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice VY16,3218,9018,902021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky BPV18,9818,7518,982021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky BPV18,6019,0319,032017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bílovice BPV19,0417,9819,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pavlov SU19,0718,6719,072021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nové Dvory OL18,6519,1019,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice APV17,0619,1519,152019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pěnčín PV18,9319,1719,172016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL19,1718,8619,172017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín BPV19,2618,9519,262021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Soběsuky BPV18,7519,3419,342021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Soběsuky APV18,7919,3519,352015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice BPV19,3518,1319,352017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Soběsuky BPV19,0319,4019,402015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice BPV18,8119,4619,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Soběsuky BPV19,4618,6519,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dětkovice PV19,0919,4919,492021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dětkovice PV18,6619,5019,502017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešnice OL19,5419,2219,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bílovice PV19,5718,6419,572014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Soběsuky APV18,6419,6419,642016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Pěnčín PV17,9119,6519,652018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Cholina OL19,7419,0119,742017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Soběsuky APV19,3519,8319,832021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dětkovice PV18,5419,9419,942018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Ludéřov OL19,9719,9319,972015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dub nad Moravou OL19,9919,9919,992021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Soběsuky PV19,6320,0020,002014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bílovice BPV19,0920,0520,052015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dětkovice PV19,0320,2620,262016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bezděčí u Trnávky SY19,6020,3520,352021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krasice - Prostějov PV19,8520,9520,952021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čechy pod Kosířem PV21,1021,7421,742019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Soběsuky CPV21,6422,0922,092021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Soběsuky APV22,4719,0722,472018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Vojnice OL22,7719,7622,772021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Vojnice OL22,2122,8522,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Okrouhlá BK23,0522,4423,052015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bílovice PV23,1718,4023,172021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Čechy pod Kosířem PV23,3022,2423,302018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bílovice PV23,7521,5723,752021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Blatec OL24,2719,3024,272021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Pěnčín PV19,6824,7724,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Určice PV25,0924,4225,092018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Soběsuky BPV25,8122,8225,812014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kobeřice PV24,7926,2026,202021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Náměšť na Hané OL17,4228,2128,212021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krasice - Prostějov PV27,5928,2728,272016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pěnčín BPV26,4528,4628,462021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Cholina OL29,5929,0629,592021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pustiměř VY33,3132,7733,312021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Ludéřov OL31,4233,7533,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Krasice - Prostějov PV34,7419,2434,742019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice OL40,1439,5540,142015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Krasice - Prostějov PV40,6441,8641,862018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Náměšť na Hané OL45,4047,0247,022021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolany OLNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Šumvald OL20,28NPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Soběsuky CPVNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Soběsuky CPVNPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bílovice APVNPNPNP2015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Cholina CholešniceOL31,3732,46NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hlubočky OLNPNPNP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Určice PVNPNPNP2019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Soběsuky BPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Ratiboř VSNP18,96NP2021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2011/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2012/07/14 Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín
-
2012/07/14 Bílovice,
VCPV
2013/07/13 Bílovice, O pohár starosty obce
VCPV
2014/07/12 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/11 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/16 Bílovice, O pohár obce
VCPV
2017/07/15 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2018/07/14 Bílovice, Pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2021/07/17 ONL Bílovice (PV), noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/21 ONL Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 ONL Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2021/09/04 ONL Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 ONL Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga