Bílovice (PV) 2021 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Bílovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 07. 2021 21:00
Kontakt:   Stanislav Režný
Telefon:  603 254 439

Začátek rezervace: 11. 07. 2021 19:00
Konec rezervace: 17. 07. 2021 12:00
Začátek tipování:  17. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 07. 2021 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH.Bilovice/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál Bílovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bilovice-11825.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice ženyPVPavel Navrátil - admin ONL
22Přáslavice OLLibuše Hrošová
33Grygov OLštěpán dvorský
44Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
55Chválkovice OLOndřej Šafařík
66Bílovice PVPetr Dokoupil
77Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
88Vojnice OLAdam Dvorský
99Olšany u Prostějova PVJaroslav Bokůvka
1010Bílovice mužiPVPavel Navrátil - admin ONL
1111Otinoves PVTomáš Růžička
1212Janovice BRMartin Král
1313Soběsuky PVMarkéta Jehlářová
1414Ludéřov OLTomáš Palička
1515Cholina OLSabina Hájíčková
1616Myslejovice PVMilan Buriánek
1717Břidličná BRJaromir Pavlik
1818Třeština SUVladimír Švub
1919Velká Bystřice OLMichal Surma
2020Haňovice OLMafka Sobotová
2121Dolní Libina SUTereza Jílková
2222Blatec OLTereza Košůtková
2323Dětkovice PVLukáš Kovařík
2424Mladeč OLRadek Hégr
2525Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
2626Přáslavice OLNicol Pospíšilová
2727Domamyslice PVTomáš Nebes
2828Olešnice OLTom Ham
2929Kokory PRLibor Daňa
3030Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
3131Pavlov SULucie Dostálová
3232Kožušany OLPetr Zmeškal
3333Odry NJOndřej Svačina
3434Měrotín OLJiří Puchýř
3535Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
3636Bezděčí u Trnávky SYTomáš Němec
3737Dolany OLPetr Holoubek
3838Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
3939Pěnčín PVPeťa Bartoňková
4040Hlubočky OLPavel Spíchal
4141Soběsuky BPVSDH Měrotin
4242Sobotín SUAdéla Blažková
4343Dětkovice PVJan Kolář
4444Radíkov OLJan Havlíček
4545Měrotín BOLRadka Skopalová
4646Ratiboř VSPetr Fiala
4747Náměšť na Hané OLKarolína Studená
4848Soběsuky CPVDavid Malecký
4949Čelechovice na Hané PVDavid Hanousek
5050Dolní Libina SUMonika Hrazdilová
5151Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
5252Alojzov PVMichal Vařecha
5353Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
5454Blatec OLJitka Hrabalová
5555Pěnčín PVLenka Kopečná
5656Ratiboř Ženy VSPetra Trefilová
5757Vojnice Muži OLTomáš Pospíšil
5858Křenovice PRJiří Kočař
5959Kobeřice mužiPVveronika Vychodilová
6060Pustiměř MužiVYMichal Vrba
6161Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
6262Hrabůvka PRHonza
6365Kobeřice ženyPVDominik Vychodil
6466Alojzov PVPatrik Ručil
6567Nový Malín SUStanislav Axmann
6668Střítež nad Ludinou ŽenyPRAneta Klumparová
6769Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
6870Těšetice OLJan Svoboda
6972Určice MuziPVvaša mirvald
7073Loukov ŽenyKMmarta
7175Bělkovice-Lašťany OLRadek Vyhnal
7276Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
7378Kožušany OLIvana Gaborová
7480Kožušany OLPetra Zmeškalová
7582Vřesovice MužiPVMichal Fečo
7684Zborovice MužiKMTibor Krist
7785Ratiboř VSLibor Vítek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8116,4316,812018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,9216,922018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sychotín BK16,9216,6916,922019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Janovice BR17,0217,0117,022021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Cholina OL16,9617,0417,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,1016,9617,102019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice OL17,1116,8517,112017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV17,3517,1917,352021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Domamyslice PV17,2317,3517,352014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Domamyslice PV17,3717,1617,372015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,2917,3817,382019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lipová PV17,5117,3317,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL17,5816,5517,582018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bořitov BK17,6217,5217,622017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Loučany OL17,1217,6317,632014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bořitov BK17,6517,4517,652018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3217,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plinkout OL17,6217,6817,682016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Domamyslice BPV17,7717,5417,772018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludéřov OL17,3217,7817,782018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dětkovice PV17,8617,6217,862016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stražisko PV17,8917,7017,892014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PV17,5217,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dětkovice PV17,4117,9517,952018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL17,9617,2217,962016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bílovice PV17,9817,3917,982016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice PV18,0017,8118,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jabloňany BK18,0117,9718,012016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Loučany OL18,0317,3018,032015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV18,0417,6318,042016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lipová PV18,0417,9718,042014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lipová PV18,0617,6718,062018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čelechovice na Hané PV18,0717,7818,072014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čechy pod Kosířem PV18,1017,3318,102021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Měrotín OL18,1117,8318,112021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ludéřov OL17,6518,1418,142016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Niva PV17,1218,1518,152016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bílovice OdpadPV17,9818,1918,192021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Loučany OL18,2217,6918,222016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čelechovice na Hané PV18,2318,1618,232016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Cholina OL18,2518,1918,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lipová PV18,3018,2818,302015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Niva PV18,4018,0718,402019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jabloňany BK17,7918,4218,422015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Buková PV18,5017,2818,502017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bílovice PV18,5117,8618,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Soběsuky PV18,5318,1318,532017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Vážany BK18,5417,7218,542014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Myslejovice PV17,9318,5518,552015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Jabloňany BK18,5718,5118,572017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bílovice PV18,5717,8918,572014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Domamyslice APV18,4518,5818,582017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Plinkout OL18,6117,2918,612017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Vysoká PR18,6818,5618,682021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Niva PV18,7118,6318,712015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bílovice PV18,5418,7618,762019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radíkov OL18,7718,7318,772021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Soběsuky BPV18,7918,6318,792019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Domamyslice PV17,1918,8518,852016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Okrouhlá BK18,9218,5018,922015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vícov PV19,0018,2019,002014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Ludéřov OL19,0018,0619,002015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Soběsuky PV19,0618,8419,062015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ostrov u Macochy BK19,0917,8719,092014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice BPV19,1218,1219,122014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Určice PV18,7919,2119,212016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Ludéřov OL18,4819,2519,252014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Polkovice PR16,9619,3119,312017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Otinoves PV19,2019,4419,442021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Brodek u Konice PV19,5419,1119,542015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dětkovice PV19,5719,0119,572021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ráječek SU19,6218,2419,622016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Niva PV18,3419,6519,652014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kokory PR19,6718,1219,672021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Otinoves PV19,7319,6119,732019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dětkovice PV19,8119,7119,812019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Malá Lhota BK18,3819,8119,812014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Okrouhlá BK19,7519,8919,892014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Soběsuky PV19,9019,3619,902016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Krasice - Prostějov PV19,9319,7119,932017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Soběsuky BPV19,4020,0120,012018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Čelechovice na Hané PV20,0418,3320,042015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Lipová PV20,7519,8020,752019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Niva PV20,8120,5820,812018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Soběsuky APV20,9120,9520,952018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vojnice OL21,1920,9021,192021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Soběsuky APV21,2518,4421,252019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Čelechovice na Hané PV21,8821,4921,882021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Kelčice PV19,8821,9021,902017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Ptení PV22,3521,3722,352014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kelčice PV22,5622,6422,642014/07/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Čelechovice na Hané PV23,2717,4523,272018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bílovice PV17,5023,9223,922015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Niva PV24,2523,7624,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kelčice PV24,5124,0624,512016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Otinoves PV24,7225,2225,222018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Domamyslice BPV25,5121,8025,512015/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Ludéřov OL17,2126,8726,872021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Polkovice PR24,6527,2127,212016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Měrotín OL17,3427,4327,432018/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2011/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2012/07/14 Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín
-
2012/07/14 Bílovice,
VCPV
2013/07/13 Bílovice, O pohár starosty obce
VCPV
2014/07/12 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/11 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/16 Bílovice, O pohár obce
VCPV
2017/07/15 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2018/07/14 Bílovice, Pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2021/07/17 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže