Bílovice (PV) 2024 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Bílovice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2024 21:30
Kontakt:   Stanislav Režný
Telefon:  603 254 439

Začátek rezervace: 23. 06. 2024 19:00
Konec rezervace: 29. 06. 2024 12:00
Začátek tipování:  29. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2024 00:00
Zadal: ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH.Bilovice/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál Bílovice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bilovice-14274.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice PVONL
22Seloutky PVIvo Doležel
33Cholina OLJakub Hlavinka
44Haňovice OLPatrik Maksant
55Sobotín SUJiří Fojtík
66Dolní Libina ženySUONL
77Chořelice OLLukáš Plíšek
88Olešnice XOLONL
99Janovice mužiBRONL
1010Bílovice PVONL
1111Nenakonice OLJan Indrák
1212Soběsuky ženy APVONL
1313Odry ženyNJONL
1414Dolany mužiOLONL
1515Bílovice PVPetr Dokoupil
1616Třeština SUVeronika
1717Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1818Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
1919Plinkout OLMiroslav Křístek
2020Olešnice OLŠmoulinka
2121Třeština SUJakub Talpa
2222Měrotín OLPatrik Horák
2323Kožušany OLPetr Zmeškal
2424Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2525Hrabišín SUAdéla Haitmarová
2626z_Dětkovice číslo 2 PVJiří Tomecek
2727Odry NJSDH Odry Šustek
2828Přáslavice OLJosef Műck
2929Přáslavice OLZuzana Kroutilová
3030Otinoves PVStanislav Režný
3131Nová Dědina OLMartin Král
3232Blatec OLMartin Sahliger
3333Kožušany OLPetra Jančova
3434Drahany PVPetra Trefilová
3535Ludéřov OLJan Palička
3636Brníčko SUVítek Hrubý
3737Hlubočky OLDaniel Dvořák
3838Křenovice PRJiří Kočař
3939Velký Týnec OLDušan Lakomý
4040Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
4141Vrchoslavice PVSDH Plinkout
4242Lesnice SUDavid Trendl
4343Velká Bystřice OLMichal Surma
4444Prchalov NJRoman Kopeček
4545Bezděčí u Trnávky SYPetra Hájíčková
4646Olešnice OLSDH Olešnice REZERVA
4747Dolní Libina SUHelen Novackova
4848Těšetice OLTomáš Navrátil
4949Bousín PVTomáš Růžička
5050Cholina OLSpc
5151Seloutky PVMichal Janeček
5252Mladeč OLJaroslav Šibal
5353Mostkovice PVLukáš Růžička
5454Doloplazy OLDominika Šimíková
5555Bezděčí u Trnávky SYJiří Kadlec
5656Soběsuky PVAneta Ambrožová
5757Šumvald OLMichal Blumtritt
5858Náměšť na Hané OLLeona Vepříková
5959Břidličná BRJaromir Pavlik
6060Domamyslice PVTomáš Petržela
6161Starý Jičín NJTomáš Havlíček
6262Vrchoslavice PVRadim Janečka
6363Nová Dědina OLJan Brachtl
6464Velký Týnec OLAnna Majerova
6565Chořelice OLMarie Dušková
6667Doloplazy OLMartin Zbořil
6768Bohuňov SYLucie Bomberová
6869Soběsuky PVDarina Dvorská
6970Vojnice OLTereza Košůtková
7072Kobeřice ŽenyPVPavel Grepm
7174Pěnčín PVNatálie Přecechtělová
7279Kobeřice PVMonika Vychodilová
7382Domamyslice PVJakub Karlíček
7483Vysoká PRMiroslav Žemla
7584Mezice OLMarek Hájek
7687Grygov OLJiří Vašo
7790Tršice OLJakub Grohman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice XOL13,7213,7513,752024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice APV14,0014,2214,222024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Janovice BR14,4214,6914,692021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV14,4614,7514,752022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV14,6614,9314,932021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice C OdpadPV14,9714,8114,972023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čelechovice na Hané PV15,0014,6815,002023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Otinoves PV14,7615,0315,032023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prchalov NJ15,0414,7215,042024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Odry NJ14,3615,0415,042024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Plinkout OL15,1115,0915,112023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Odry NJ14,8615,2215,222023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tošodry fire team NJ14,8315,2315,232021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velká (Hranice III) PR15,1515,2315,232022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Plinkout OL15,2315,2115,232022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ludéřov OL15,3214,9315,322022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY15,3115,3515,352023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tošodry fire team NJ14,6115,3715,372022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ludéřov HORNETSOL15,2615,3815,382023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,3914,8615,392021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Plinkout OL15,1515,4015,402024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olšany u Prostějova PV15,4115,2115,412022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL15,4315,1115,432023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU15,1115,4915,492024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Měrotín OL15,4615,4915,492023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY15,5114,8415,512022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Měrotín OL15,5515,2515,552021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Otinoves PV15,5615,0815,562024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olšany u Prostějova PV15,5715,2215,572021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV15,4815,6215,622021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chořelice OL15,1815,6315,632024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Těšetice TYFOČÁCIOL15,6514,9215,652024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Měrotín OL14,6115,6815,682022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mladeč OL15,4015,6915,692024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olšany u Prostějova PV15,3315,8315,832023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mladeč OL15,2015,8815,882022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Náměšť na Hané OL15,8815,6915,882022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlubočky OL16,0615,9416,062023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sobotín SU15,2316,0716,072024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Libina SU15,2816,0816,082021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nenakonice OL15,3516,1016,102024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL16,1015,8216,102022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Otinoves PV16,1115,6116,112022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Třeština SU15,4016,2416,242024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Domamyslice PV16,1516,2716,272023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílovice CPV16,2816,2316,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bezděčí u Trnávky SY15,6616,2816,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mladeč OL16,0016,2916,292023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Přáslavice OL15,9716,3516,352023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chválkovice OL16,3516,0216,352021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Těšetice TyfočáciOL14,4916,4916,492022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov-výběr SU16,1916,5016,502022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV16,5316,0916,532021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Střelice OL14,6816,5416,542023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nenakonice OL16,5616,2616,562023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Dědina OL16,0916,5616,562022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zborovice KM16,5016,6516,652023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Ludéřov FARMAOL16,6016,6616,662024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Třeština SU16,7016,4916,702022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dětkovice PV15,7316,8316,832021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nová Dědina OL16,6116,8316,832024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Přáslavice OL16,2116,8516,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Přáslavice OL16,9616,4716,962024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chořelice OL17,0116,6617,012023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Krasice - Prostějov PV16,3117,0317,032022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Otinoves PV17,0416,6417,042021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Přáslavice OL17,0017,1017,102022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Velká Bystřice OL17,2017,1417,202021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vrchoslavice PV15,5717,2517,252023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Myslejovice PV16,6317,2517,252021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sobotín SU15,1417,3217,322023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Břidličná BR17,1417,3817,382022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chválkovice OL16,6917,3917,392022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chválkovice OL17,4117,0317,412023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rohov OP15,2417,4917,492023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vrchoslavice BPV16,7917,5017,502024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Třeština SU15,8717,5817,582023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kobeřice PV17,0717,6117,612024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Grygov OL17,8117,4217,812023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Pustiměř VY18,0017,2918,002021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Měrotín OL15,5518,0318,032024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Drahany PV16,5518,3618,362024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Seloutky PV18,3918,6618,662022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chořelice OL17,8018,6718,672022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Určice PV18,7918,0818,792021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dub nad Moravou OL18,8918,1218,892022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nový Malín SU19,0015,5619,002021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Soběsuky PV19,0418,3519,042023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bezděčí u Trnávky SY18,9619,2219,222024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Mostkovice PV17,9419,2519,252022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Olešnice REZERVAOL19,4316,5419,432023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Mostkovice PV19,2919,5119,512023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kobeřice PV17,8219,5719,572023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pustiměř AVY20,0819,1520,082022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Doloplazy OL20,1718,3120,172023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dolany OL20,2015,3520,202024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Hlubočky OL20,5315,9220,532024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pustiměř BVY20,2920,7920,792022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Grygov OL20,9318,6220,932021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vojnice OL21,1620,3821,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Soběsuky PV16,6416,9616,962024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Libina SU16,9816,9716,982024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0516,8317,052023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Odry NJ16,6917,1517,152023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL17,3317,0917,332021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice APV17,1317,4017,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky APV17,4316,8617,432023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrabišín SU17,4517,2317,452023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU16,8317,4817,482023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV17,3917,4817,482024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Libina SU17,1017,6217,622024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky PV17,3317,7217,722023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice PV17,7417,6617,742023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bousín PV17,3117,7517,752023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krasice - Prostějov PV17,7617,5317,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Soběsuky APV17,7817,7317,782024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Soběsuky APV17,7817,7417,782021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OL17,6917,8517,852024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pěnčín PV17,5617,8717,872019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ratiboř VS17,9617,5017,962021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL17,7618,0018,002022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loučany OL18,0517,3318,052021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pěnčín PV18,0817,6118,082017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasice - Prostějov PV18,1017,8318,102024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky APV18,1218,0618,122019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Libina SU18,1617,2318,162021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky APV18,1717,6918,172022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL18,0318,1918,192019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dětkovice PV18,2018,1618,202019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrabišín SU17,0318,2018,202024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pěnčín APV17,7918,2818,282021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krasice - Prostějov PV17,9518,2818,282024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OL18,0318,3118,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Dědina OL18,3117,7018,312024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL18,2718,3118,312023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV16,9218,4018,402019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vojnice OL18,4018,4118,412024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Soběsuky BPV18,4317,7418,432024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílovice PV17,2318,4818,482023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bousín PV18,4817,7018,482024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dub nad Moravou OL17,1418,5018,502023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dětkovice PV18,5018,5218,522024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bílovice APV17,6318,5218,522018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Soběsuky BPV17,9618,5418,542024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bezděčí u Trnávky SY18,5617,8018,562023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bezděčí u Trnávky SY18,6017,6018,602023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Soběsuky BPV18,6118,5018,612024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bezděčí u Trnávky SY18,6117,9818,612024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krasice - Prostějov PV18,6317,0518,632024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bílovice APV18,7118,5918,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Soběsuky BPV18,7218,3518,722018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Soběsuky APV18,4518,7518,752017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Přáslavice OL18,6118,7618,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malá Lhota BK18,7918,1718,792014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Žernovník BK18,3818,7918,792016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Soběsuky BPV18,7917,6118,792023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pěnčín PV18,8417,5818,842023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Pěnčín PV17,9018,8518,852021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bohuňov SY18,8318,8518,852024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pěnčín PV18,1318,8618,862015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dub nad Moravou OL18,8818,1518,882021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dětkovice VY16,3218,9018,902021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hlubočky OL18,9618,3818,962023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Soběsuky BPV18,9818,7518,982021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Soběsuky BPV18,6019,0319,032017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Libina SU17,9519,0319,032022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bílovice BPV19,0417,9819,042018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Vojnice OL18,9319,0619,062024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velký Týnec OL19,0618,9619,062022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dětkovice PV19,0718,8919,072024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Pavlov SU19,0718,6719,072021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nové Dvory OL18,6519,1019,102018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bílovice PV18,0519,1019,102024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bílovice APV17,0619,1519,152019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pěnčín PV18,9319,1719,172016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešnice OL19,1718,8619,172017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Pěnčín BPV19,2618,9519,262021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Vojnice OL19,3019,2519,302022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Soběsuky BPV18,7519,3419,342021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Soběsuky APV18,7919,3519,352015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bílovice BPV19,3518,1319,352017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Třeština SU19,0919,3519,352024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Soběsuky BPV19,0319,4019,402015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dětkovice PV19,4519,1719,452023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bílovice BPV18,8119,4619,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Soběsuky BPV19,4618,6519,462019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dětkovice PV19,0919,4919,492021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dětkovice PV18,6619,5019,502017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dolní Libina SU19,5417,6019,542023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Olešnice OL19,5419,2219,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bílovice PV19,5718,6419,572014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Náměšť na Hané OL19,5818,6719,582023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Soběsuky APV18,6419,6419,642016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Pěnčín PV17,9119,6519,652018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Haňovice OL19,6917,7519,692022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bílovice PV19,7019,0219,702024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Cholina OL19,7419,0119,742017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Náměšť na Hané OL18,9919,8019,802023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Soběsuky APV19,3519,8319,832021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dětkovice PV18,5419,9419,942018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2011/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2012/07/14 Bílovice, O pohár starosty obce Bílovice-Lutotín
-
2012/07/14 Bílovice,
VCPV
2013/07/13 Bílovice, O pohár starosty obce
VCPV
2014/07/12 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/11 Bílovice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/16 Bílovice, O pohár obce
VCPV
2017/07/15 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2018/07/14 Bílovice, Pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/07/11 ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/07/17 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2021/07/17 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2022/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2023/07/08 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2023/07/08 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2024/06/29 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2024/06/29 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B
ONL
2024/07/13 Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/09 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
ONL
2024/09/14 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga