Chlum 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 11. 08. 2019 09:30
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-9997.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srubec CBDavid Politzer
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Únětice 1911 PJLuboš Balvín
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3030Český Rudolec JHJan Dušek
3131Netřebice CKMichal Goldfinger
3232Hrabice PTRadoslav Myslík
3333Slavošovice CBKuba Kohoutek
3434Vlkovice CBSilvie Gërvalla
3535Sedlatice JIMartin Běhounek
3636Kynice HBTomáš Francl
3737Ledenice CBLucie Koblasová
3838Únětice 1911 PJPetr Skala
3939Starý Jičín NJFilip Simper
4040Jaronice CBJosef Dráb
4141Brloh CKPavel Loucký
4242Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
4343Třebín -LipíCBKarel Lauseker
4444Rybova Lhota TALukáš Kouba
4545Žirovnice PEjakub
4646Kynice HBTomáš Francl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Dětkovice VYVeronika Malíková
88Holubov CKJan Goldfinger
99Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1010Nevcehle JIEliška Nikodýmová
1111Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1414Dvorce TAKuba Kohoutek
1515Ledenice CBMatouš Janovský
1616Hlubyně PBDana Hrzalová
1719Chlum CKTereza Sagerová
1820Chotíkov PSMonča
1921Budišov TRŽaneta Slabá
2022Mydlovary CBSimona Fišerová
2130Bludov JaroniceSUJosef Dráb


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,1015,9616,102018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skrochovice OP16,3316,3016,332018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce TA16,5215,9316,522018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrobice ExplosiaPA16,6816,3016,682018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ16,9316,2516,932018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC17,0316,7117,032018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Žernovice PT--17,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrdějovice BCB--17,552018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Holubov CK18,0718,0718,072015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mydlovary CB18,1218,0218,122015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lišov BCB--18,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mydlovary CB--18,232018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lišov BCB18,2418,0718,242015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holubov CK--18,272018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žernovice PT18,4417,7418,442015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lišov ACB--18,472018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Holubov CK--18,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lišov BCB18,2618,7518,752016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žernovice PT--18,752018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lišov BCB--18,782018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lišov ACB18,5018,8918,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chlum CK18,8918,8518,892018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chlum CK--19,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mydlovary CB19,1918,9619,192014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chmelná CK18,5919,1919,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hosín CB--19,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smrkov TA19,3018,9019,302015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Srubec CB18,2519,4419,442016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chlum CK19,4618,9619,462015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lišov ACB--19,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum CK19,5619,5319,562016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mydlovary CB--19,582017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Netřebice CK--19,592017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrdějovice CB--19,592017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chmelná CK--19,602018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lišov ACB19,7019,1619,702014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Srubec CB--19,702017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Holubov CK19,7619,9519,952013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum CK19,3820,0320,032014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lišov ACB20,0618,9920,062015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hlubyně PB20,0920,0620,092018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Žernovice PT19,9020,1020,102016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mydlovary CB19,4020,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Češnovice CB20,3519,6720,352013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Holubov CK20,3919,5720,392014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Strážkovice CB--20,552018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hrdějovice CB21,0520,9021,052018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Výškovice PT20,1721,1421,142013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lišov BCB21,2221,2221,222013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hosín CB--21,282018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chlum CK--21,322018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Srubec CB21,3218,8921,322014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rudolfov CB20,2021,3521,352015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hrdějovice BCB18,6021,6721,672015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Srubec CB21,7918,5921,792015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lišov CCB--21,852017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lišov ACB22,1721,9822,172013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chmelná CK22,2021,0022,202015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zaliny CB22,8221,4922,822015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB24,3521,7324,352018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrdějovice BCB21,6724,5324,532014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum CK23,3325,7325,732013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Netřebice CK26,2424,3026,242014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Velešín CK26,4726,8226,822013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Holubov CK28,1019,0428,102016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Výškovice PT29,4519,3529,452014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hrdějovice CB32,3020,5832,302016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zaliny CB32,1232,4132,412014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mydlovary CB41,5042,1042,102013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Srubec CB--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ledenice CBNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malé Hoštice OPNPNPNP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Třísov CK--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Holubov CK17,8118,34NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Počenice KMNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Chmelná CK--NP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Srubec CB--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Lišov BCB17,6617,73NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Lišov BCBNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Ledenice CB--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hosín CB42,8221,66NP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Ústrašice TANPNPNP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže