Chválkovice (Olomouc) 2024 - Chválkovice (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 06. 2024 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 22. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  16. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-14061.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLBIOMAC Hanácká extraliga
22Ludéřov OLJan Palička
33Bílovice  CPVIveta Říčařová
44Janovice BRRoman Brixel
55Kožušany OLDominik Hanák
66Chořelice OLLukáš Plíšek
77Hlubočky OLMiroslav Mandys
88Těšetice OLTomáš Navrátil
99Břevenec OLJan Petřík
1010Mladeč OLLukáš Plíšek
1111Olešnice RezervaOLSDH Olešnice REZERVA
1212Plinkout OLEliška Blažková
1313Dolany OLVáclav Juračka
1414Nemrlov SUDominik Hanák
1515Velká Bystřice OLJan Šándor
1616Hrabišín SUAleš
1717Břidličná BRRoman Brixel
1818Náměšť na Hané OLMartin Dedek
1920Bludov SUTomáš Riedl
2021Brníčko SUJiří Novák
2122Nenakonice OLJiří Tomecek
2223Bezděčí u Trnávky SYMartin Elner
2325Bludov SUAdéla Blažková
2429Tršice OLDaniel Dvořák
2541Bohuslavice SUPavel Dostál
26100Střelice OLJan Kubát
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice ChvádrožOLBIOMAC Hanácká extraliga
22Nová Dědina OLNikola Kvapilová
33Libina SUNikola Kvapilová
44Cholina OLNikola Kvapilová
55Hrabišín SUNatálie Jakešová
66Třeština SUJan Přecechtěl
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Blatec OLEva Skládalová
99Haňovice OLNatálie Večerková
1010Vojnice OLJan Palička
1111Pěnčín PVSabina Hájíčková
1212Břevenec OLNikola Tylová
1313Olešnice OLSDH Olešnice REZERVA
1414Chořelice OLMarie Dušková
1515Náměšť na Hané OLSDH Olešnice REZERVA
1616Velký Týnec OLNikola Mertová
1717Tršice OLJakub Grohman
1818Doloplazy OLMartina Štefová
1921Světlá BRTomáš Pavlík
2022Kožušany OLPetr Zmeškal
2129Přáslavice OLLibuše Hrošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1116,6817,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,2617,1217,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,5316,6217,532021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice - Prostějov PV17,3317,6817,682021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL17,3118,2718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Haňovice OL18,4418,0318,442020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,6817,8818,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubočky OL17,8118,8118,812020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Haňovice OL18,8717,9818,872021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky APV18,1518,9618,962018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Haňovice OL18,8419,0319,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roštění KM19,0517,9219,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV19,051918,6519,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OL18,0919,0719,072018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín BPV18,7519,3819,382021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL19,4118,6819,412018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Přáslavice OL19,4218,0219,422021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šumvald OL19,7519,2619,752020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velký Týnec OL19,5119,9019,902021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín PV20,0219,6920,022020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dub nad Moravou OL20,0419,3220,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Droždín ChvádrožOL18,6420,0420,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Dědina OL20,0220,1620,162013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nové Dvory OL18,9020,2320,232018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Droždín ChvadrožOL20,4120,2820,412020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolní Libina SU20,7420,0220,742013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Hlubočky OL19,2320,8020,802019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolní Libina SU21,0620,2621,062021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dub nad Moravou OL19,9921,2821,282020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Libina SU21,2918,2721,292020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dětkovice PV19,5521,4421,442019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkovice OL21,9721,8421,972013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chválkovice OL22,0922,4722,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dětkovice PV22,8718,2122,872018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Loučany OL18,7623,3723,372013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Droždín ChvadrožOL20,2923,4723,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Hradečná OL23,7522,7523,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Náměšť na Hané OL22,7524,0724,072019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Chválkovice OL21,8724,6724,672019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dětkovice PV22,1425,2625,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Mladeč OL25,4021,8225,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Droždín ChvadrožOL25,7125,0425,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Vojnice OL27,3525,4927,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dub nad Moravou OL32,1931,8132,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Droždín OL32,9028,2632,902013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Šumvald OL20,8633,7933,792021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nenakonice OL36,4619,3836,462018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Svésedlice OL37,7825,7937,782013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Blatec OL21,7339,0339,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pěnčín PV40,7539,9040,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Mladeč OL49,8326,3049,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Klopotovice PV51,4625,4851,462021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Cholina CholešniceOLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dolní Libina SUNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
BIOMAC HE
2013/06/22 Chvalkovice - hasičský areál,
BIOMAC HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
BIOMAC HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
BIOMAC HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
BIOMAC HE
2021/06/19 Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
BIOMAC HE
2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2022/09/11 hasičský areál Chválkovice, O POHÁR OSH OLOMOUC - 2B (vlastní stroj+tohatsu)
-
2023/06/17 Chválkovice (Olomouc), 4. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2023/09/16 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga