Císařov - hasičská zbrojnice 2017 - Noční Císařov - soutěž v požárním útoku

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  605403261

Začátek rezervace: 00. 00. 0000 00:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 21:00
Začátek tipování:  27. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2017 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční Císařov 2017

Soutěž v požárním útoku

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 19. srpna 2017

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:              20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:        do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                muži a ženy 2B

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!

Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny

Poháry + finanční ohodnocení / dárkové balíčky

 

Bohaté občerstvení,  hudba v průběhu i po soutěži až do...


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-8952.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Nenakonice ŽenyOLBarbora Bajerová
33Morkovice MužiKMPavel Krejčí
44Sobíšky PRCukrblik Babovka
55Opatovice PRDalibor Vašíček
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Nenakonice MužiOLBarbora Bajerová
88Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
99Chropyně KMMarek Mucha
1010Tršice OLCukrblik Babovka
1111Určice ženyPVvaša mirvald
1212Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
1313Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1414Oplocany Muži APRMonika Koutná
1515Podolí VSAleš
1616Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1717Oplocany ŽENYPRJana Bitalová
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Počenice MužiKMPavel Kunčar
2020Oplocany BETAPRJana Bitalová
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Albrechtičky NJjiljí Šimíček
2323Kokory PRLibor Daňa
2424Sulimov KMSvatopluk Minařík
2525Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
2626Dřevohostice PRPatrik Josiek
2727Rokytnice PRHana Lašáková
2828Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2929Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
3030Hoštice MužiKMRadek Šťastný
3131Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
3232Rokytnice MuziPRHana Lašáková
3334Zdislavice Drink team veteranKMRadek Šťastný
3435Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3536Dětkovice ŽenyVYTomáš Urbánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice BPV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  TAG Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Blatec OL21,0918,4921,092018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rokytnice PR19,2421,1821,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM--21,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vojnice OL22,3922,5822,582018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytnice PR--24,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Týnec OL28,1328,0328,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Náměšť na Hané OL29,6531,6831,682018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV33,6732,6933,672018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Čechy PR35,2529,5735,252018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Maršíkov SU19,6138,9138,912018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nenakonice OL18,6942,3542,352018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Císařov PR--63,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nové Dvory OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kojetín PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga