Císařov - hasičská zbrojnice 2017 - Noční Císařov - soutěž v požárním útoku

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  605403261

Začátek rezervace: 00. 00. 0000 00:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 21:00
Začátek tipování:  27. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2017 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční Císařov 2017

Soutěž v požárním útoku

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 19. srpna 2017

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:              20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:        do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                muži a ženy 2B

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!

Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny

Poháry + finanční ohodnocení / dárkové balíčky

 

Bohaté občerstvení,  hudba v průběhu i po soutěži až do...


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-8952.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Nenakonice ŽenyOLBarbora Bajerová
33Morkovice MužiKMPavel Krejčí
44Sobíšky PRCukrblik Babovka
55Opatovice PRDalibor Vašíček
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Nenakonice MužiOLBarbora Bajerová
88Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
99Chropyně KMMarek Mucha
1010Tršice OLCukrblik Babovka
1111Určice ženyPVvaša mirvald
1212Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
1313Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1414Oplocany Muži APRMonika Koutná
1515Podolí VSAleš
1616Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1717Oplocany ŽENYPRJana Bitalová
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Počenice MužiKMPavel Kunčar
2020Oplocany BETAPRJana Bitalová
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Albrechtičky NJjiljí Šimíček
2323Kokory PRTomáš Horák
2424Sulimov KMSvatopluk Minařík
2525Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
2626Dřevohostice PRPatrik Josiek
2727Rokytnice PRHana Lašáková
2828Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2929Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
3030Hoštice MužiKMRadek Šťastný
3131Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
3232Rokytnice MuziPRHana Lašáková
3334Zdislavice Drink team veteranKMRadek Šťastný
3435Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3536Dětkovice ŽenyVYTomáš Urbánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
Kdy Kde Liga