Dneboh 2017 - Pohár Drábských světniček

Liga: JL
Místo: Dneboh
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 03. 09. 2017 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955

Začátek rezervace: 28. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  28. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2017 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dneboh-8532.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMiloš Zeman
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Dubenec TUMartínek z Dubence
66Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
77Břehy MBPetr Zavrtálek
88Bechov MBMiloslav Tauchman
99Tatobity SMMichaela Malá
1010Kopidlno JCTomáš Dubský
1111Sychrov MBMichal Kuntoš
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Kosmonosy MBJan Klimo
1414Renmotor Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1515Obrubce MBMichal Čermák
1616Podůlší JCJakub Tomeš
1717Olešnice SMLukáš Marek
1818Pšánky HKMichaela Malá
1919Dobšín MBMichal Čermák
2020Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
2121Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2222Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
2330Malá Skála JNAndrea Vavřichová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKVeronika Borůvková
22Břehy MBHana Prokurátová
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Benešov u Semil SMBlanka Halamová
55Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
66Frýdlant LiberecLIFilip Kokta
77Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
88Libuň JCLucie Samková
99Sychrov MMBBarbora Křapková
1010Veselá SMEliška Novotná
1111Košťálov SMLenka Poloprutská
1212Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Katusice MB17,0116,9217,012018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM17,1216,2417,122019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM17,1616,7617,162018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC16,9217,2217,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Katusice MB17,7817,1717,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála BéčkoJN18,0717,3918,072018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov AMB18,2018,0418,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála BéčkoJN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN18,3918,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosmonosy MB17,9918,6818,682018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM18,6916,5418,692017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Borovice MB--18,822013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Touchovice LN16,9818,8618,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM18,9516,4118,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BéčkoJN--19,012014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC19,1417,7419,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC--19,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratříkov JN19,0619,3319,332018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Borovice MB19,5119,9119,912018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov MMB19,9619,2319,962017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sychrov BMB18,5420,0420,042018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Benešov u Semil SM--20,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BéčkoJN--20,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Břehy MB--20,502013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Frýdlant LI19,9920,5820,582017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Benešov u Semil SM17,0820,6520,652018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bechov MB20,5321,2521,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jablonec nad Jizerou SM21,3021,0521,302016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov AMB18,1021,3421,342018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jeřmanice LI21,4819,3721,482018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bratříkov JN--21,532013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN21,6321,6321,632017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Veselá u SemilSM21,3621,6921,692019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jeřmanice LI21,8121,8021,812019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sukorady MB--21,872013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krásná Ves MB--22,102013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Veselá u Mn. HradištěMB22,2022,1022,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov MB22,7621,5922,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ploukonice SM19,7123,3123,312017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jablonec nad Jizerou SM23,9717,6423,972017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov BMB24,1424,2624,262019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bratříkov JN--24,822014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bratříkov JN19,3125,5625,562019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC--26,412013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HK--27,292014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mříčná SM28,4727,2428,472019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Břehy MB--29,172014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sychrov MB--29,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Břehy MB26,9929,7329,732019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Benešov u Semil SM--32,802013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sychrov MB35,4235,4235,422016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krásná Ves MB35,9924,9235,992017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jeřmanice LI--49,212014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Huť JN--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bratříkov JNNP20,69NP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SMNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Myštěves HKNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychrov MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Myštěves HK--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Myštěves HKNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov MB--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Ploukonice SMNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Obrubce MB18,18NPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Borovice MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malá Skála BéčkoJNNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kosmonosy MBNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Břehy MBNPNPNP2016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Břehy MBNPNPNP2017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Huť JN--DSQ2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže