Dneboh 2018 - Pohár Drábských světniček

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  +420602456955
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 16,56 16,38 16,56
2.  Zlatá Olešnice JN 17,25 17,07 17,25
3.  Pšánky HK 17,53 17,09 17,53
4.  Dubenec TU 17,65 16,98 17,65
5.  Obrubce MB 17,75 17,12 17,75
6.  Jílové u Držkova JN 17,91 17,75 17,91
7.  Jirkov JN 18,00 17,96 18,00
8.  Košťálov SM 18,04 17,75 18,04
9.  Malá Skála JN 18,09 17,69 18,09
10.  Velké Hamry JN 18,23 17,44 18,23
11.  Tatobity SM 18,67 18,67 17,06
12.  Veselá MB 18,69 18,69 18,53
13.  Podůlší Béčko JC 18,94 18,14 18,94
14.  Sychrov MB 19,39 17,84 19,39
15.  Mříčná SM 21,01 21,01 19,65
16.  Dobšín Kamenice MB 21,40 21,40 18,66
17.  Žehrov MB 26,83 26,83 22,37
18.  Břehy MB NP NP NP
18.  Krásná Ves MB NP NP NP
18.  Olešnice SM NP NP NP
18.  Dneboh MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Katusice MB 17,01 17,01 16,92
2.  Košťálov SM 17,16 17,16 16,76
3.  Libuň JC 17,22 16,92 17,22
4.  Malá Skála Béčko JN 18,07 18,07 17,39
5.  Kosmonosy MB 18,68 17,99 18,68
6.  Bratříkov JN 19,33 19,06 19,33
7.  Borovice MB 19,91 19,51 19,91
8.  Sychrov B MB 20,04 18,54 20,04
9.  Benešov u Semil SM 20,65 17,08 20,65
10.  Sychrov A MB 21,34 18,10 21,34
11.  Jeřmanice LI 21,48 21,48 19,37

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,4216,3816,422017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kosmonosy MB16,3816,5616,562018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrášťany LT16,8316,7816,832016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,8416,5516,842017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9216,9116,922017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky AHK--16,972013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC--17,042013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM16,7117,0617,062016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Libuň JC--17,172014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zlatá Olešnice JN17,0717,2517,252018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tatobity SM--17,322014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jinolice RenmotorJC--17,452014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK17,0917,5317,532018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dubenec TU16,9817,6517,652018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky BHK--17,672013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,6817,1917,682017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Libuň JC--17,702013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,1217,7517,752018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN--17,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dobšín - KameniceMB--17,862014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jílové u Držkova JN17,7517,9117,912018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB17,9317,1017,932017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jirkov JN17,9618,0018,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Podůlší BéčkoJC17,6618,0018,002016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Košťálov SM17,7518,0418,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB--18,042014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Malá Skála JN17,6918,0918,092018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Podůlší JC--18,122013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Veselá MB18,0218,1518,152016/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN17,9918,2018,202017/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 22 16.08.2018 09:07
 Michal Matějíček  16 ** 0 18.08.2018 11:01


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 0 18.08.2018 11:01
 Radek Staněk  17 ** 0 16.08.2018 09:07

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře