Dolní Libina 2021 - BIO-HE Dolní Libina

Liga: BIOMAC HE
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 06. 2021 11:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861

Začátek rezervace: 20. 06. 2021 18:00
Konec rezervace: 26. 06. 2021 10:00
Začátek tipování:  20. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 26. 06. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-11684.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUHanácká extraliga
22Olešnice XOLLukáš Hampl
35Hrabová SUAdéla Blažková
46Radíkov OLTomáš Herzog
57Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
68Kokory PRLibor Daňa
79Šumvald OLLukáš Hampl
810Dětkovice PVOndřej Hlavinka
911Plinkout OLivo šnejdar
1012Střelice OLMartin Gazárek
1113Šumvald OLNikola Tylová
1214Dětkovice PVLadislav Kořínek
1315Velká Bystřice OLMichal Surma
1416Nenakonice OLJiří Tomecek
1517Dětkovice BPVLadislav Kořínek
1618Mladeč OLRadek Hégr
1719Široký Brod JERoman Muzikant
1820Těšetice RatajeOLJan Přidal
1921Kožušany OLRadek Vyhnal
2022Janovice BRpetr boxan
2123Náměšť na Hané mužiOLTomáš Chytil
2250Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUHanácká extraliga
22Haňovice OLLukáš Hampl
33Hlubočky OLPavla Jahnová
44Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
55Cholina CholešniceOLSabina Hájíčková
66Pěnčín PVMartin Bartoš
78Dub nad Moravou OLLibor Daňa
89Šumvald OLNikola Tylová
910Pěnčín PVMartin Bartoš
1011Dětkovice PVLadislav Kořínek
1112Světlá BRFrantišek Lukovský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oskava NemrlovSU16,9917,0717,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabišín SU17,4617,6017,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov SU17,9518,0718,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice BPV18,6318,7418,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4118,8318,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice PV17,0218,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štíty SU18,5618,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mostkov SU17,8218,9818,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Postřelmůvek SU19,0519,4319,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lesnice SU19,2519,5919,592013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,5919,9119,912013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nemile SU19,3320,0720,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plinkout OL16,9820,3320,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zábřeh SU20,0320,3820,382013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuslavice SU17,5020,4520,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kolšov SU20,4020,5020,502013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bludov ISU18,4820,6220,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chromeč SU19,6420,8620,862013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU19,1320,9320,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabová SU20,1421,7321,732013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zvole SU19,0221,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rájec SU21,8821,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SU20,8022,1122,112013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU22,1422,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rohle SU20,3322,6422,642013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Odrlice OL21,9024,3024,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nový Malín SU24,6125,4325,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU25,2525,7525,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL25,9126,0426,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plumlov PV32,2732,6732,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Maršíkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Šumvald OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Břevenec OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Leština SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Měrotín OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Janovice BRNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bludov IISUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sudkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL18,8017,6418,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rájec SU18,7318,9518,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU18,0919,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Dědina OL19,4718,5819,472014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL20,3920,9220,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lesnice SU19,9521,2321,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Studénky SU21,6420,4521,642014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohle SU21,2721,7121,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU20,8622,1122,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třeština SU23,1021,6423,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Libina SU21,5723,1023,102013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Šumvald OL20,9323,1223,122014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV19,3323,6623,662013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rohle SU23,7923,5223,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabová SU19,9824,4124,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL24,5626,2826,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL27,4227,4927,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov SU22,3728,4328,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Troubelice OL27,6929,0129,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabišín SU20,1633,8533,852013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Třeština SU35,6545,4245,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lesnice SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chromeč SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
BIOMAC HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
BIOMAC HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
2021/06/26 Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
BIOMAC HE
2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže