Dolní Libina - koupaliště 2023 - 5. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 25. 06. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 06. 2023 18:00
Konec rezervace: 25. 06. 2023 10:00
Začátek tipování:  25. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 25. 06. 2023 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-13198.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUBIOMAC Hanácká extraliga
22Mladeč OLJosef Forét
33Chořelice OLLukáš Plíšek
44Velká Bystřice OLJan Šándor
55Nemrlov SUEliška Blažková
66Plinkout OLEliška Blažková
77Janovice BRTomáš Nebes
88Lesnice SUKlára Blažková
99Šumvald OLJan Brachtl
1010Břidličná BRRoman Brixel
1111Hrabišín SUAdéla Blažková
1212Chválkovice OLOndra Šafařík
1313Dolany OLJan Šándor
1414Lesnice 2SUJan Čada
1515Chválkovice OLLeona Zedníková
1616Střelice OLEliška Blažková
1717Brníčko SUDominik Hanák
1820Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
1923Těšetice TyfočáciOLJan Svoboda
2025Bohuslavice SUPavel Dostál
2126Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
2228Břevenec OLLukes Kyselý
2350Sobotín SURadek Dubový
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina ženySUBIOMAC Hanácká extraliga
22Dolany OLPetr Holoubek
33Hrabišín SUKarolína Hladilová
44Chořelice OLMarek Ressler
55Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
66Nová Dědina OLNatálie Motlíčková
77Šumvald OLNikola Tylová
88Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
99Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
1010Velký Týnec OLAnna Majerova
1111Medlov OLTomáš Kleibl
1212Vojnice OLTereza Košůtková
1313Droždín ChvádrožOLLeona Zedníková
1414Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1515Náměšť na Hané OLLinda De Roecková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabišín SU15,8316,4416,442022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabišín SU15,8316,4416,442022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ostrava NemrlovOV16,7616,5816,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV16,8016,8916,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Janovice BR16,7117,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sádek OP17,0917,3217,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice X teamOL17,4116,9617,412021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velká Bystřice OL16,6217,4817,482022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velká Bystřice OL16,6217,4817,482022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Janovice BR17,5316,7617,532021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Břevenec OL17,7517,0417,752022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Břevenec OL17,7517,0417,752022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plinkout OL17,7716,5117,772022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plinkout OL17,7716,5117,772022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Třeština SU17,1517,8417,842022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Třeština SU17,1517,8417,842022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Střelice OL17,1017,8517,852022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Střelice OL17,1017,8517,852022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolany OL17,9817,3017,982022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dolany OL17,9817,3017,982022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Brno RáječekBM18,0017,7318,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bludov SU17,9818,0218,022021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice BPV17,9018,0518,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolní Libina SU17,3118,1518,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Plinkout OL16,9918,2218,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dětkovice PV18,3917,5518,392021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Těšetice TyfočáciOL18,3818,4718,472022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Těšetice OL18,3818,4718,472022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nový Malín SU18,2718,6518,652022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radíkov OL18,1518,6518,652021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nová Dědina OL18,8418,5318,842022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nemile SU18,8418,7218,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohuslavice SU18,8918,3018,892022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nemrlov ASU16,9018,9118,912022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čechy pod Kosířem PV18,9019,1419,142021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kosov SU19,2018,1619,202022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lesnice 1SU19,4919,3219,492022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rohle SU19,5019,3819,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chválkovice OL19,6119,1419,612022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chválkovice OL19,6119,1419,612022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrabišín SU19,6918,8419,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladeč OL19,7019,6619,702021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kolšov SU19,7119,1919,712014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bludov SU19,8818,5519,882022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dolní Libina SU19,9118,3019,912021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Sobotín SU19,9519,8219,952014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Brníčko SU18,8419,9819,982022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Plinkout OL19,1220,1620,162021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chválkovice OL20,2619,5420,262021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Břidličná BR20,2918,5920,292022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Břidličná BR20,2918,5920,292022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL20,4120,4620,462014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hrabová SU20,0020,6420,642022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nemrlov BSU20,6619,0320,662022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Štíty SU20,7318,8520,732022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dolní Studénky SU20,4920,7620,762021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dolany OL21,5918,2321,592021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Niva PV21,8921,9021,902014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Odrlice OL22,0722,0722,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sobotín SU17,6627,6127,612022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Janovice BR27,6316,7527,632022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Janovice BR27,6316,7527,632022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Sobotín SU27,6627,6127,662022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kožušany OL29,1529,0829,152022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Kožušany OL29,1529,0829,152022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hrabišín SU29,3229,6329,632021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kokory PR32,4030,5232,402021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velká Bystřice OL34,7818,7634,782021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Šumvald OL35,7334,8335,732022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Šumvald OL35,7334,8335,732022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nový Malín SU19,0236,2436,242021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mladeč OLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Velká (Hranice III) PRNPNPNP2021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mostkov SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Lesnice SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nová Hradečná OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Těšetice OLNPNPNP2021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Troubelice OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Olešnice XOL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chořelice OLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Cholina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Chořelice OLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Třeština SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Ludéřov OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Nenakonice OLNPNPNP2021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mladeč OLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nový Malín SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dolní Studénky SUNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Břevenec OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Šumvald OLNPNPNP2021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Měrotín OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nová Dědina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU16,8717,3417,342022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Haňovice OL17,5016,8417,502021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dolní Libina SU17,8617,6417,862021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nová Dědina OL18,6017,6918,602022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín PV18,4218,7418,742021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velký Týnec OL19,7518,4419,752022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dub nad Moravou OL18,2219,9619,962021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Světlá BR18,3320,0620,062021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolany OL18,4020,1120,112022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolany OL18,7820,2820,282021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pěnčín štikyPV19,1620,6820,682022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Šumvald OL20,7120,9220,922021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pěnčín BPV18,1421,2221,222021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Droždín ChvádrožOL18,5521,7821,782021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Cholina CholešniceOL18,2823,3123,312021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vojnice OL23,3423,7523,752022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šumvald OL26,1624,7626,162022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Blatec OL26,4522,0126,452022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hrabišín SU18,6527,9427,942022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky OL36,9936,3936,992021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cholina OLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Droždín ChvádrožOLNPNPNP2022/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
BIOMAC HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
BIOMAC HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
2021/06/26 Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
BIOMAC HE
2022/06/26 Dolní Libina, 4.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B), Ženy
VCOS
2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2023/06/25 Dolní Libina - koupaliště, 5. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga