Dřevohostice 2017 - Memoriál br. Vašíčka

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 30. 09. 2017 10:00
Kontakt:   David Stiskálek
Telefon:  607 666 818

Začátek rezervace: 10. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 09. 2017 15:00
Začátek tipování:  18. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2017 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

POZOR! PO PŘESUNU NA NOVÝ TERMÍN BUDE DŘEVOHOSTICKÁ SOUTĚŽ DENNÍ KOLO A PROBĚHNE ZDE TAKÉ

ZÁVĚREČNÉ VYHODNOCENÍ LIGY. NOVÝ TERMÍN BYL STANOVEN NA 30.9.2017 - 10:00

 

Poslední kolo PRL - "Memoriál br. Vašíčka" - Dřevohostice

Denní soutěž na 2B v zámecké areálu!

v sobotu 30.září od 10.00 hodin

v areálu zámecké zahrady

Soutěž proběhne dle směrnice požárního sportu a pravidel Přerovské ligy, na travnatém povrchu,

start z betonové základny, terče sklopné, časomíra elektronická.

Sportovní hadice povoleny.

Soutěžit se bude v kategorii veteráni, muži a ženy na 2 hadice B.

Muži: 1.místo - 2500 Kč + pohár        Ženy: 1.místo - 1500 Kč + pohár

         2.místo - 1500 Kč + pohár               2.místo - 1000 Kč + pohár    

         3.místo - 1000 Kč + pohár               3.místo -   800 Kč + pohár

            4.místo -   500 Kč                           4.místo -   300 Kč

          5.místo -   300 Kč

                             Veterání:    1.místo - 500 Kč + pohár

                                        2.místo - 300 Kč + pohár

                                        3.místo - 200 Kč + pohár 

Startovné: 200 Kč    kontakt na SDH: David Stiskálek tel. 607666818

Těšíme se na Vaši účast



Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-8267.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
22Kožušany OLPetr Zmeškal
33Hrabůvka PRHonza
44Kožušany OLPetr Zmeškal
55Špičky ženyPRVeronika Květoňová
66Luboměř NJAdam Melichar
77TAG Zahnašovice KMPavel Kunčar
88Dřevohostice muži 35PRAdmin Přerovská liga PÚ
99TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
1010Křenovice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Hlinsko MužiPRPetr Šromota
1313Čechy ženy APRAdéla Janků
1414Hranice PRmartin humplik
1515Břevenec OLLukáš Kyselý
1616Radkova Lhota 35PRJan Klimecký
1717Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1818Čechy mužiPRAdéla Janků
1919Provodovice PRJiři Buzinis
2021Holešov ženyKMBlanka Janálová
2122Čechy ženy BPRAdéla Janků
2223Podolí PRBřeťa Koplík
2324Břevenec ženyOLLukáš Kyselý
2425Čechy muži 35+PRAdéla Janků
2526Louky mužiZLpeca
2627Císařov PRAleš Pěkník
2728Mladcová ZLOndra Struška
2829Opatovice PRDalibor Vašíček
2931Louky +35ZLpeca
3032Troubky mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
3133Sobíšky PRJiří Kočař
3234Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
3335Císařov PRLuboš Zatloukal
3436Staměřice PRMiroslav Kolář
3537Staměřice PRMiroslav Kolář
3638Cholupice Zlaté-SKABJakub Mitaľ
3739Zlaté muži-Sk BJJakub Mitaľ
3840Mořice 35+PVJirka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM--14,832018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM--15,392018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tošovice NJ--15,892018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrabůvka PR--15,932018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podolí VS--15,962018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Opatovice PR--16,162018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hranice PR--16,242018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ratiboř VS--16,272018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radkova Lhota PR--16,592018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukov ZL--16,792018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sulimov KM--17,462018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Císařov PR--18,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dřevohostice PR19,3618,0819,362017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Staměřice PR19,2919,9919,992017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dřevohostice PR--26,602018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Křenovice PR--27,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  TAG Zahnašovice KM--37,432018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Podolí PR41,9542,1042,102017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rokytnice PR--45,532018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kokory PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zlaté BJ14,92NPNP2017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čechy BPR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  TAG Zahnašovice KM--21,862018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice BKM--22,732018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlinsko PR--27,062018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tovačov PR--27,332018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radotín PR--36,372018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy PR--36,622018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loukov KM--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže