Haňovice 2020 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Haňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 08. 2020 20:30
Kontakt:   Alena Kuchařová
Telefon:  604 797 233

Začátek rezervace: 16. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 22. 08. 2020 12:00
Začátek tipování:  22. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2020 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdh.h.zeny

Poznámka pořadatele

Fotbalové hřiště "Kluzov"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hanovice-11188.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Haňovice ženyOLPavel Navrátil - admin ONL


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Niva PV14,9714,8314,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plinkout OL15,1514,7915,152014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL14,3815,2315,232014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,6115,2715,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL15,5314,8915,532014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Odrlice OL15,0015,5915,592014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice PV15,7715,3515,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ostrov u Macochy BK15,9415,6315,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice BPV16,0115,2916,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL16,0215,8716,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Hradečná OL16,2216,2216,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slavětín LN16,3616,6916,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ludéřov OL16,8516,8116,852014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,9617,6917,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Měrotín OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Troubelice OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV16,9417,2017,202016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,4316,9717,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Haňovice OL17,4017,4617,462019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL17,2218,2618,262018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,7618,5118,512018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Libina SU18,2118,5318,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břevenec OL18,6518,2418,652018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV18,7818,5218,782015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice PV18,8818,7618,882018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladeč OL18,6519,0119,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubočky OL17,6319,0819,082018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL18,5919,1819,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL19,2018,8419,202018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nové Dvory OL19,1219,2419,242018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlubočky OL18,8819,3719,372017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hlubočky OL18,7819,4019,402016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Droždín ChvadrožOL19,6419,5919,642018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Troubelice OL19,6619,3419,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladeč OL19,2019,6719,672018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL18,6819,7419,742015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Náměšť na Hané OL18,7019,7519,752018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Dědina OL18,4619,7819,782014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loučany OL18,3919,8119,812014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Haňovice OL19,0619,9219,922017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loučany OL17,6819,9619,962016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice ChvádrožOL19,8520,0220,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Droždín ChvadrožOL20,1618,3620,162015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice BPV20,1719,6020,172017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Hradečná OL19,1720,2020,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Dědina OL20,2719,7920,272015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílovice BPV17,4620,4020,402018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Náměšť na Hané OL20,5719,5720,572016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Haňovice OL20,6619,1320,662016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bílovice APV20,5320,6820,682017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Droždín ChvadrožOL20,7920,6120,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Olešnice OL18,0920,8120,812016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL18,0121,0421,042018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Přáslavice OL19,4521,0921,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Dědina OL19,4921,1321,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL21,6218,7421,622016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Haňovice OL21,8220,0921,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Hradečná OL19,0722,0422,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Droždín ChvadrožOL22,4420,9122,442019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cholina OL22,4522,1422,452019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Dědina OL22,5322,3722,532016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Droždín ChvadrožOL22,7721,8622,772017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hlubočky OL22,6122,8022,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pěnčín PV19,4523,0023,002017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Břevenec OL18,2123,0123,012017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Svésedlice OL23,0219,7623,022017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Haňovice OL23,6623,1623,662015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Cholina OL23,7819,8623,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loučany OL17,2224,0724,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Olešnice OL20,2825,3925,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Blatec OL24,0925,6725,672018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loučany OL26,6326,2826,632015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dětkovice PV26,9918,0626,992019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vojnice OL28,7029,3229,322019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Ludéřov OL23,6934,7234,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Šumvald OL35,2523,4835,252014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dětkovice PV35,9634,2035,962017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Blatec OL43,7222,1243,722017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dětkovice PV53,4254,0154,012016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dub nad Moravou OL59,6624,5859,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Krasice PVNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Pěnčín PVNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olešnice OLNP18,88NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2018/06/30 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2019/06/29 Haňovice, Haňovice
HE
2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/27 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/04 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/11 Bílovice (PV), noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 Haňovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga