Kamenná 2013 - Kamenský pohár

Liga: TRL
Místo: Kamenná
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 23. 06. 2013 12:30
Kontakt:   novacekt@seznam.cz
Telefon:  776550230

Začátek rezervace: 01. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 23. 06. 2013 12:30
Začátek tipování:  01. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2013 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkamenna.eu/

Poznámka pořadatele

SDH Kamenná

si Vás dovoluje pozvat

na soutěž v požárním útoku

(soutěž je 3. kolem seriálu okresní ligy třebíčska)

 

 

Neděle 23. června 2013

Areál koupaliště v Kamenné, okres Třebíč.

Kategorie muži a ženy.

Program: do 12:00 hod. příjezd a prezence

12:30 hod. nástup soutěžních družstev, porada velitelů

12:45 hod. zahájení soutěže

ženy příjezd do 15:00 hod.

Startovné 200 Kč.

Pravidla

Soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy – platné od 01.01.2012 (Soubor předpisů SH ČMS – 1/17 – 2011). Požární útok muži na 3 B, ženy na 2 B. Úzké hadice, mezi ozuby půlspojek musí projít papír, sací vedení musí být sešroubováno do skončení PÚ, koš může spadnout do vody či na zem, ale savice se nesmí dotknut vody. Přetlakový ventil nebude použit.

 

Trať travnatá, náběh a kolem základy asfalt.

Terče sklopné, časomíra elektronická.

Ceny věcné dle možností pořadatele.

Prvních 5 družstev mužů se po skončení základního kola zúčastní finále na 2 B.

Více informací a rezervace pořadí na: www.firesport.cz

www.sdhkamenna.eu

Tomáš Nováček

776 550 230

novacekt@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenna-2013-06-23-3724.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
22Račerovice KachnovTRLadinek Carda
33Kněžice TRHonza Kovář
44Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
55Stařeč TRJakub Procházka
66Myslibořice TRRoman Benda
77Bransouze TRSDH Bransouze
88Nárameč SDH NáramečTRPetr Pavlík
99Kostníky TRDominik Liška
1010Moravské Budějovice TRJakub Procházka
1111Litovany LitovanyTRTomáš Juřena
1212Kněžice pokud nestihnem nástup tak prosím omluvitTRRosťa Neuwirth
1313Čikov TROndřej Lukeš
1414Sokolí Sokolí - mužiTRSmejkal Roman
1515Horní Lhotice TRRadek Staněk
1616Chlum TRJakub Procházka
1717Výčapy TRMichal Svoboda
1818Bačice Bačice-Udeřice ATRSDH Bačice-Udeřice
1919Jaroměřice nad Rokytnou TRJakub Procházka
2020Jasenice TRPavel Rosendorf
2121Trstěnice ZNJiří Vacek
2222Bačice Bačice-Udeřice BTRSDH Bačice-Udeřice
2323Petrovice Petrovice BTRJakub Procházka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
22Bransouze TRSDH Bransouze
33Myslibořice TRRoman Benda
44Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
55Budišov TRJakub Procházka
66Lhotky Lhotky SportZRKarolína Čechová
77Jaroměřice nad Rokytnou TRJakub Procházka
88Rudíkov TRJakub Procházka
99Častohostice TRTereza Nesibová
1010Petrovice TRJakub Procházka
1111Mihoukovice SDH MihoukoviceTRVostal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myslibořice TR16,8916,8116,892019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR17,1616,8017,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radonín TR16,9017,3317,332019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR16,3217,4417,442019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrůvky TR17,1717,5317,532017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radonín TR17,4017,6017,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice TR17,5617,6017,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stařeč TR17,7117,4917,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrůvky TR17,7316,9717,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrovice TR17,3617,7717,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,8017,4117,802015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nárameč TR17,8117,0017,812018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Budišov TR17,9317,1317,932017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslibořice TR17,2117,9917,992018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Petrovice TR17,6310,8418,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3118,0718,072018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stařeč TR17,7518,1418,142018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radonín TR17,9518,1518,152017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bačice TR17,8118,1518,152015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Budišov TR18,3418,0518,342016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vítonice ZN18,3817,5618,382017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslibořice greenersTR18,1318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrotovice TR18,3318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,5318,4418,532012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1018,5618,562013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Budišov TR18,2818,7418,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myslibořice TR18,7418,6218,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,7018,7818,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5618,8318,832019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Budišov TR18,8718,3418,872013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Svatoslav TR17,1218,8718,872012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Petrovice TR19,0317,7119,032013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Budišov TR18,4419,0319,032013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR18,3219,0419,042014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myslibořice TR19,0518,8919,052016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myslibořice TR19,1318,9319,132013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenná TR18,6119,1419,142013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kamenná TR18,7719,3119,312014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čechtín TR19,3618,8819,362019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Stařeč TR19,1119,4219,422015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nárameč TR19,6219,4319,622013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bačice TR18,5919,7119,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nárameč TR19,7218,3119,722017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bačice TR18,4319,7819,782016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Častohostice TR19,9219,8319,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,9618,8819,962017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rudíkov TR19,9320,0920,092013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Myslibořice TR17,8820,2020,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,1920,3420,342017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,5719,5520,572016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Trnava BUSTRTR18,5120,6020,602013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radonín XTR20,5420,6220,622017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rudíkov TR18,6220,6720,672013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hrotovice TR18,6320,7320,732014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radonín TR16,8820,7620,762018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,6320,7720,772013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,8318,1820,832015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Myslibořice TR19,6920,9320,932013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rudíkov TR21,0719,6721,072014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Častohostice TR21,4121,2921,412014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nárameč TR18,4321,4621,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myslibořice TR19,2322,1722,172012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kamenná TR22,3921,9322,392013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3322,5422,542014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bačice TR21,3822,6522,652012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nárameč TR22,3922,8822,882013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Trnava TR21,7923,0423,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krahulov TR24,6020,9924,602013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bačice TR24,9424,4524,942014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Vladislav TR19,4225,4825,482018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Štěměchy TR26,1826,2626,262013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Rokytnice nad Rokytnou TR26,0626,3426,342014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Stařeč TR27,6127,5227,612017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bransouze TR25,6629,5729,572013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nárameč TR30,8131,1331,132014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mihoukovice TR30,2932,8932,892013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Radonín XTR33,2819,9433,282016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nárameč TR39,5538,0939,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Trnava TR99,9999,9999,992012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hodov TR99,9999,9999,992012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hrotovice TR19,15NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radonín TRNPNPNP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hrotovice TRNPNPNP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kamenná TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jakubov u Moravských Budějovic TR20,9317,96NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Petrovice TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Stařeč TRNPNPNP2019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Myslibořice TRNP18,14NP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Budišov TRNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Hodov TRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kamenná TRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Budišov TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Petrovice TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stařeč TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nárameč TRNPNPNP2019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/30 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik
-
2013/06/23 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2013/09/29 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen
-
2014/07/13 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2014/09/28 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen
-
2015/07/12 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2015/09/27 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2016/07/16 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2016/09/24 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže