Kosmonosy 2017 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709

Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 19. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  15. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2017 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-8524.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMiloš Zeman
22Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Podůlší JCJakub Tomeš
55Smidary HKBlanka Kuntošová
66Chyjice JCTomáš Mikolášek
77Malá Skála JNRadek Havelka
88Dneboh MBBlanka Kuntošová
99Tatobity SMDan Všetečka
1010Kopidlno JCTomáš Mikšík
1111Jablonec nad Jizerou SMBlanka Kuntošová
1212Pšánky HKBlanka Kuntošová
1313Dobšín MBMichal Čermák
1414Kosmonosy BMBBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBJan Macoun
1616Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1717Obrubce MBBlanka Kuntošová
1818Sychrov MBBarbora Křapková
1922Veselá MBOlda Česák
2023Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2124Příchovice JNJan Kupka
2225Jirkov JNMíra Berka
2326Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNBlanka Kuntošová
22Bukovina HKJaromír Rosůlek
33Libuň JCMichaela Malá
44Sychrov MBBarbora Křapková
55Břehy MBHana Prokurátová
66Smidary HKMichaela Malá
77Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
88Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
99Krásná Ves MBJan Macoun
1010Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1111Sychrov MMBBarbora Křapková
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1414Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM17,0716,6917,072016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,0817,1817,182014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Borovice MB17,6017,4317,602016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM16,8517,6817,682018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Katusice MB17,9217,1117,922018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratříkov JN17,9217,8717,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychrov AMB17,5317,9417,942018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB17,9617,7017,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,4618,0918,092017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK16,6218,0918,092014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM18,2017,9618,202016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC--18,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC17,6318,2118,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jablonec nad Jizerou SM18,0018,2318,232017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jablonec nad Jizerou SM18,3018,1918,302016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Obrubce MB18,1018,3318,332016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Břehy MB18,3718,4018,402016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břehy MB--18,472013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM--18,502013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,3618,652014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB18,7818,3518,782017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI18,8718,4818,872018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN--18,882013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN19,0818,9919,082014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Huť JN19,1719,3819,382017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bratříkov JN18,0419,4519,452017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC18,1319,5619,562014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jeřmanice LI19,5219,6919,692016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Malá Skála BéčkoJN18,3119,9219,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Benešov u Semil SM20,0918,1920,092018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychrov MB--20,192013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břehy MB20,9418,9720,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Huť JN21,0620,2321,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,2321,3821,382018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Břehy MB20,8721,6621,662014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB21,7321,5221,732014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB21,9620,5321,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Košťálov SM22,0117,5822,012017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov MB20,8022,1722,172016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MB--22,302013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychrov MB22,2622,6322,632017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI22,7222,4322,722014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Libuň JC21,4022,8222,822018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov MMB21,5422,8922,892017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Borovice MB20,5123,4023,402017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov BMB23,5821,8323,582018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kosmonosy MB24,6225,4025,402018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Benešov u Semil SM24,8225,5025,502017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Huť JN--25,652013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Krásná Ves MB17,9425,9725,972016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--27,142013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krásná Ves MB--28,782013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libuň JC26,3230,2430,242016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malá Skála BéčkoJN--37,572013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Smidary HK37,8918,3137,892017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Huť JN40,1839,5440,182016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malá Skála BéčkoJN42,7344,4644,462018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malá Skála BéčkoJN48,4144,0148,412017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Borovice MB17,4064,0264,022014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga