Ludslavice 2014 - O pohár starosty SDH Ludslavice

Liga: PHL
Místo: Ludslavice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 24. 05. 2014 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký
Telefon:  732 804 442

Začátek rezervace: 13. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 23. 05. 2014 20:00
Začátek tipování:  10. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2014 00:00
Zadal: Pavel Lužík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Betonový povrch kolem základy, náběh k základně vydlážděn v celé délce
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

PHL Ludslavice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ludslavice-2014-05-24-4529.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistřice UHPetr Kropáč
22Polkovice PRDaniel Peřina
33Mladcová ZLJiří Lečbych
44Nová Dědina KMMartin Láník
55Ludslavice KMMartin Ondra
66Litenčice KMmirrao
77Karolín KMMartin Ondra
88Rychlov KMPetr Řeháček
99Dobrotice KM
1010Radkova Lhota PRDaniel Peřina
1111Pravčice KMJiří Možíš
1212Nětčice KMPavel Žůrek
1313Vítonice KMStanda
1414Počenice KMPavel Lužík
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Martinice KMTom Mladší
1717Hlinsko PRPetr Beránek
1818Tučapy KMPavel Lužík
1919Chropyně KMVladislav Sedlařík
2020Luboměř NJPavel Lužík
2121Morkovice Muži BKMPavel Krejčí
2222Rymice SDH RYMICEKMjosef fuksa
2323Morkovice Muži AKMPavel Krejčí
2424Tučapy KMPavel Lužík
2525Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
2627Sulimov KMSvatopluk Minařík
2730Roštění KMTomáš Hráček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice Nětčice A KMBarbora Bajerová
22Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
34Nětčice BKMSvatava Navrátilová
45Rymice ŽenyKMRadim Svěchota
57Rychlov KMTomanek Jara
610Hlinsko PRPetr Beránek
715Tučapy KMDarina Beránková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,8816,9016,902018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov ANJ16,9716,9616,972017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pasohlávky BV17,0216,9017,022019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Babice VS17,1817,0817,182018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,0717,2717,272019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV17,1417,3417,342016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Špičky PR17,0517,4617,462018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,4816,9917,482018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Babice VS17,5917,2517,592017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV17,6616,9717,662019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Křenovice PR17,6017,6617,662019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov BNJ17,7517,3417,752017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladcová ZL17,8517,3817,852013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Radíkov PR17,3717,9417,942019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pravčice KM17,9817,4317,982013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0117,2018,012018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludslavice KM17,9518,1118,112017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR18,1217,9418,122017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Luboměř NJ18,1417,6218,142017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Valšovice (Hranice VI) PR17,8618,1418,142019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludslavice KM17,6318,1618,162018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Vrbětice ZL18,1717,5618,172015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pravčice AKM18,1916,7618,192019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mistřice UH17,9418,2018,202015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahnašovice KM18,2017,3418,202017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mladcová ZL18,2118,0518,212018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rymice KM18,3417,6118,342017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pravčice KM17,1018,3718,372017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hlinsko PR17,8418,4218,422018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Prchalov BNJ18,4417,4318,442019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radkova Lhota PR16,9918,5418,542019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hrabůvka PR18,5517,2218,552019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nová Dědina KM18,5918,4618,592017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Ludslavice KM17,4918,6318,632013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mistřice UH18,5418,6418,642019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tučapy KM18,6518,4418,652016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Karolín KM18,6618,6418,662014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Karolín KM17,5318,7018,702017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pozděchov VS17,9818,7418,742013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mistřice UH18,7818,0218,782017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radkova Lhota PR18,7817,8218,782014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Pravčice KM17,5918,7918,792016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hradčovice UH18,2818,8118,812016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabůvka PR18,8417,6518,842018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mistřice UH18,8418,8518,852018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hlinsko PR18,0118,8718,872013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Luboměř NJ18,8118,9018,902015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Zahnašovice KM18,9218,5218,922014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Špičky PR18,9617,6118,962016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dětkovice VY18,8019,0019,002019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Vítonice KM19,0318,7419,032014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radkova Lhota PR18,4919,0719,072016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Křenovice PR19,0917,8219,092017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hlinsko PR19,1719,0119,172017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Roštění KM19,1219,1819,182018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zahnašovice KM19,3018,1119,302013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nová Dědina KM19,2619,3119,312013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hlinsko PR18,4519,3319,332015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mistřice UH17,8019,3319,332014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Podhradní Lhota KM18,5319,3719,372016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Litenčice KM19,3819,2819,382017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rymice KM18,4219,4119,412018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nětčice KM19,4217,8219,422016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Vítonice KM18,6319,4319,432018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice VY18,1419,4419,442018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Prchalov NJ19,4719,4419,472016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Ivanovice na Hané VY19,4919,4119,492018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chropyně KM19,2619,5219,522019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mladcová ZL17,8119,5519,552017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nová Dědina AKM18,7919,5519,552016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hoštice KM19,5718,8619,572018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nová Dědina BKM19,0419,6019,602016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hlinsko PR19,6018,9719,602014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Hradčovice UH19,2419,6819,682018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nová Dědina KM19,1019,7419,742019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pravčice BKM19,7819,0819,782018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bratřejov ZL19,8518,4419,852013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Nětčice KM19,8819,4419,882018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Litenčice KM19,9319,9019,932016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Polkovice PR19,9519,3819,952017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Rymice KM19,4519,9519,952015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Martinice KM19,9618,8319,962014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mysločovice ZL18,5419,9819,982018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dobrotice KM20,0019,4420,002013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Salaš UH20,0719,6020,072015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Počenice KM19,0720,0720,072014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dětkovice VY19,4720,0820,082017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Špičky PR18,4820,1120,112015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Ludslavice KM20,1219,5920,122015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Císařov PR19,6320,2220,222016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Roštění KM19,4420,3120,312019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nětčice KM19,4520,3920,392017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Polkovice PR20,0820,4220,422018/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Luboměř NJ19,1420,4420,442014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Rychlov KM19,4920,5220,522014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nětčice KM20,7118,7120,712015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mistřice UH20,7517,7420,752016/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Počenice KM20,2520,7720,772013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Počenice KM20,8019,4720,802015/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Karolín BKM20,8219,3320,822013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2005/05/28 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2006/05/27 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/05/26 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/05/31 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/05/30 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/10 Ludslavice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2013/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2014/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2015/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2016/05/28 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2017/05/27 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga