Nová Dědina 2014 - Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina

Liga: PHL
Místo: Nová Dědina
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 20. 07. 2014 10:00
Kontakt:   Karel Strýc
Telefon:  776 048 220

Začátek rezervace: 06. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 19. 07. 2014 20:00
Začátek tipování:  06. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2014 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 9:45, start prvního družstva 10:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, celá dráha mírně z kopce
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-dedina-2014-07-20-4534.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistřice UHBarbora Bajerová
22Litenčice KMmirrao
33Karolín KMMartin Ondra
44Roštění KMMartin Ondra
55Nová Dědina KMMartin Ondra
66Mladcová ZLMartin Ondra
77Míškovice KMbraja96
88Zahnašovice KMPetr Miklík
99Rymice KMRadim Svěchota
1010Vítonice KMHonza Bělík
1111Pravčice KMMishi
1212Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1313Kunovice UHZbyněk Vávra
1414Hlinsko PRPetr Šromota
1515Luboměř NJAdam Melichar
1616Polkovice PRDaniel Peřina
1717Sulimov KMSvatopluk Minařík
1818Chropyně KMMarek Mucha
1919Rychlov KMTomanek Jara
2020Loukov KMOndřej Fiurášek
2121Počenice KMKarel Strýc
2222Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2323Dobrotice KM
2424Zdounky KMJiří Šauer
2525Morkovice KMPavel Krejčí
2626Kostelany KMMartin Ondra
2727Ludslavice KMPavel Lužík
2828Martinice KMTom Mladší
2929Nětčice AKMPavel Žůrek
3030Rajnochovice KMJirka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMRené Jašek
22Rymice KMRadim Svěchota
33Nětčice AKMBarbora Bajerová
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Nětčice BKMSvatava Navrátilová
66Bílany KMPetra
77Hlinsko PRPetr Beránek
88Loukov KMOndřej Fiurášek
99Počenice KMPavel Krejčí
1010Rychlov KMPetr Řeháček
1111Pravčice KMPavla Mrhálková
1212Vrbka KMViliam Pospíšil
1313Machová ZLKateřina Brázdilová
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Machová ZLKateřina Brázdilová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Dědina KMMartin Láník
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Nová Dědina Nová Dědina BKMMartin Láník
55Míškovice KMbraja96


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,2116,0616,212018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM17,0117,0917,092017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL16,7917,0917,092017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM17,3116,9317,312016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahnašovice KM17,1417,3417,342013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM17,2717,3917,392016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,4116,5017,412016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,5417,3317,542017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Špičky PR17,3717,5617,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Babice VS17,5917,5217,592018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ludslavice KM17,6417,3117,642017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ludslavice KM17,5017,6617,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pravčice KM17,6717,5517,672013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hrabůvka PR16,6217,8417,842018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Karolín KM17,8717,6817,872013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludslavice KM17,9017,6517,902013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladcová ZL17,9217,2017,922018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zahnašovice KM17,6917,9917,992014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ludslavice KM17,5917,9917,992015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludslavice KM18,0217,7918,022018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Luboměř NJ17,8218,0318,032014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nětčice KM18,0118,0618,062014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nová Dědina KM18,0518,1518,152017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2216,8718,222018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Křenovice PR18,1218,2218,222017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nová Dědina KM18,1518,2218,222013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Podhradní Lhota KM18,0518,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Špičky PR17,4818,3518,352015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radkova Lhota PR18,1118,5518,552014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Roštění KM18,1518,5618,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pravčice KM17,3018,5818,582015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vítonice KM18,5018,5918,592013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlinsko PR18,6017,9918,602015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Luboměř NJ18,6518,5818,652015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Nová Dědina KM18,5618,7018,702014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nětčice KM18,9718,1818,972015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radkova Lhota PR16,9918,9918,992018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nová Dědina SKKM19,0218,4519,022017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Radkova Lhota PR19,0019,0619,062015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radkova Lhota PR17,8019,0819,082017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dětkovice VY18,7519,0819,082018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hoštice KM18,3119,0919,092018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mistřice UH19,1217,6919,122014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Polkovice PR18,6319,1419,142013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Karolín KM18,8019,2219,222015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mistřice UH19,2417,8919,242018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM18,6119,2719,272015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radkova Lhota PR18,5419,2819,282016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina BKM19,1119,4519,452016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Rymice KM19,6018,5119,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Šarovy ZL18,2519,6819,682015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Ludslavice KM19,6919,5319,692014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Nětčice KM18,9019,7419,742013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nová Dědina AKM17,5720,0220,022016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zdounky KM20,1120,1120,112017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Roštění KM20,2120,0220,212018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Rychlov KM18,0220,2220,222014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Podhradní Lhota KM18,1020,2820,282016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mysločovice ZL20,2919,7920,292018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Litenčice KM19,4220,3220,322015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mistřice UH20,3519,2620,352016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nová Dědina KM20,3619,3720,362015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radkova Lhota PR18,1520,4620,462013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Vítonice KM20,0420,5320,532017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Roštění KM20,5819,6420,582014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Polkovice PR19,6120,5920,592015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mladcová ZL20,7818,2820,782015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Martinice KM20,9420,6420,972014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Podhradní Lhota KM18,8621,0621,062015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Tučapy KM21,1021,0821,102014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zdounky KM21,1320,9021,132018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Vítonice KM19,2121,2421,242015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radíkov PR21,3720,7021,372018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Sulimov KM18,4121,4521,452016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Karolín KM17,3321,4721,472014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Litenčice KM21,4720,7921,472017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Zdounky KM21,4721,1421,472014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tučapy KM20,7721,4721,472015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Zahnašovice KM21,5817,7521,582015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Martinice KM21,0321,6521,652016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Tučapy KM21,1721,6821,682017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Záhlinice AKM21,8921,8721,892016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Litenčice KM21,9821,5621,982016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Počenice KM22,1420,0322,142014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Počenice KM22,2919,9222,292013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Podhradní Lhota KM18,0722,3122,312013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Vítonice KM21,2022,4222,422016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tečovice ZL18,3722,4422,442013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Morkovice KM20,7222,4522,452014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hradčovice UH22,6318,2422,632015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Nětčice KM20,0522,9422,942017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Zahnašovice KM22,6923,0823,082018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Loukov KM22,5923,3223,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Tučapy KM23,3220,5723,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Loukov KM23,4322,0123,432015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Kostelany KM23,3423,4323,432018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Litenčice KM23,5923,2723,592013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Nová Dědina BKM19,5123,6623,662015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolín KM24,0818,5724,082017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rymice KM19,9524,1124,112014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/16 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2012/07/21 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2013/07/20 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2014/07/20 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2015/07/19 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2016/06/25 Nová Dědina - Hasičksý areál, Pohárová soutěž MH v p.ú. pro O pohár starosty SDH
-
2016/07/02 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2017/07/01 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga