Pavlov (SU) 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 06. 2018 21:30
Kontakt:   delegát ONL: Petr Zmeškal
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 17. 06. 2018 19:00
Konec rezervace: 23. 06. 2018 12:00
Začátek tipování:  23. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-9507.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pavlov-výběr SUPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Nenakonice OLBarbora Bajerová
44Domamyslice PVJakub Hlavinka
55Cholina OLPatrik Maksant
67Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
78Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
89Břevenec ženyOLTomáš Palička
910Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
1011Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
1112Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1213Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1314Břidličná BRJíří Skopal
1415Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1516Krasice PVKarolína Burešová
1617Bílovice PVJan Krupa
1718Svésedlice OLSDH Svésedlice
1819Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
1920Ráječek SUlallin
2021Nenakonice OLJiří Tomecek
2122Cholina ženyOLSabina Hájíčková
2223Nemile SUJaroslav Hecl
2324Podolí PRBřeťa Koplík
2425Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
2526Pěnčín PVAnežka Navrátilová
2627Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
2728Velký Týnec OLJan Jeřábek
2829Třeština SULadislav Plechatý
2930Štíty SUAdéla Blažková
3031Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3132Břevenec mužiOLLukáš Kyselý
3233Blatec ženyOLEva Sahligerová
3334Grygov OLštěpán dvorský
3435Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
3536Střelice OLTábuk Kubát
3637Císařov ŽenyPRAleš Pěkník
3738Niva PVAdam Kala
3839Šumvald OLBoB Kobylka
3940Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4041Mladeč OLJosef Forét
4142Radíkov OLTomáš Herzog
4244Maršíkov ženySUjan Vaculík
4345Dolany AOLPetr Holoubek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice PV18,4618,2918,462017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL18,0318,7818,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Měrotín OL18,8418,0118,842017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nemile SU19,2018,4119,202018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,4319,2619,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chválkovice OL19,2419,2619,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice BPV19,4319,1119,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pavlov SU19,4318,7219,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL18,2019,4519,452017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV19,5218,8819,522018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL19,5919,0819,592017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice PV17,6819,7219,722017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludéřov OL19,8218,2019,822018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílovice PV18,3719,8619,862017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU19,8719,2219,872018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Náměšť na Hané OL20,0819,5320,082018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Moravičany SU19,9520,1020,102017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ráječek SU20,6117,2620,612018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Loučany OL17,5520,7420,742018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nová Dědina OL18,1420,9920,992017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Střelice OL19,6221,3621,362017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Svésedlice OL22,4519,8722,452017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břevenec OL22,7422,7022,742018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plinkout OL23,2618,3923,262018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Domamyslice BPV23,3719,7623,372018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pavlov-výběr SU23,4219,3223,422017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ludéřov OL23,8523,8823,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Polkovice PR23,9219,6423,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šumvald OL24,1823,8124,182017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešnice OL20,0624,5924,592018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Polkovice PR18,5726,4126,412018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Měrotín OL20,9927,1327,132018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chválkovice OL38,9319,7538,932018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dětkovice PVNPNPNP2018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dolany OL21,37NPNP2018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ráječek SUNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Medlov OLNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže