Pavlov (SU) 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 06. 2018 21:30
Kontakt:   delegát ONL: Petr Zmeškal
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 17. 06. 2018 19:00
Konec rezervace: 23. 06. 2018 12:00
Začátek tipování:  23. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-9507.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pavlov-výběr SUPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Nenakonice OLBarbora Bajerová
44Domamyslice PVJakub Hlavinka
55Cholina OLPatrik Maksant
67Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
78Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
89Břevenec ženyOLTomáš Palička
910Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
1011Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
1112Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1213Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1314Břidličná BRJíří Skopal
1415Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1516Krasice PVKarolína Burešová
1617Bílovice PVJan Krupa
1718Svésedlice OLSDH Svésedlice
1819Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
1920Ráječek SUlallin
2021Nenakonice OLJiří Tomecek
2122Cholina ženyOLSabina Hájíčková
2223Nemile SUJaroslav Hecl
2324Podolí PRBřeťa Koplík
2425Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
2526Pěnčín PVAnežka Navrátilová
2627Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
2728Velký Týnec OLJan Jeřábek
2829Třeština SULadislav Plechatý
2930Štíty SUAdéla Blažková
3031Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3132Břevenec mužiOLLukáš Kyselý
3233Blatec ženyOLEva Sahligerová
3334Grygov OLštěpán dvorský
3435Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
3536Střelice OLTábuk Kubát
3637Císařov ŽenyPRAleš Pěkník
3738Niva PVAdam Kala
3839Šumvald OLBoB Kobylka
3940Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4041Mladeč OLJosef Forét
4142Radíkov OLTomáš Herzog
4244Maršíkov ženySUjan Vaculík
4345Dolany AOLPetr Holoubek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice APV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Droždín ChvadrožOL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice BPV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Blatec OL33,8034,4034,402017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svésedlice OL31,6334,4234,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Svésedlice OL19,9335,6535,652017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náměšť na Hané OL39,2421,5539,242018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hlubočky OL37,3739,5339,532017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV40,0737,5440,072017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Náměšť na Hané OLNP18,69NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice BPVNP19,14NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL23,4425,05NP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže