Hasičský areál Plinkout 2020 - HE Plinkout

Liga: HE
Místo: Plinkout
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 08. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 08. 2020 18:00
Konec rezervace: 29. 08. 2020 13:00
Začátek tipování:  29. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plinkout-11326.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plinkout OLHanácká extraliga
22Radíkov OLTomáš Herzog
33Janovice BRTomáš Nebes
45Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
56Dolní Libina SUAdéla Blažková
67Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
78Štíty SUMarek
89Nový Malín MužiSUJan Rotter
910Nová Dědina OLEva Dušková
1011Mladeč OLRadek Hégr
1112Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
1214Kokory PRLibor Daňa
1315Velká Bystřice OLMichal Surma
1416Břevenec OLLukáš Kyselý
1517Dětkovice BPVLukáš Kovařík
1619Vojnice OLTomáš Navrátil
1720Nenakonice OLJiří Tomecek
1821Radíkov PRRadim
1922Dětkovice APVLadislav Kořínek
2033Otinoves PVTomáš Růžička
2134Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2235Křenovice PRTomáš Bálint
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUAdéla Blažková
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Pěnčín PVJiřina Navrátilová
44Přáslavice OLBarbora Ivanová
55Hlubočky OLPavla Jahnová
66Haňovice OLKarolína Studená
77Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
88Pěnčín PVJiřina Navrátilová
99Cholina OLSabina Hájíčková
1010Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1111Dub nad Moravou OLLibor Daňa
1212Vojnice OLTereza Jílková
1313Šumvald OLNikola Tylová
1414Dětkovice PVLadislav Kořínek
1515Krasice PVKarolína Burešová
1616Dolany OLPetr Holoubek
1717Nenakonice OLJiří Tomecek
1818Olešnice OLDaniela Trombiková
1919Lesnice SUSabina Nezvalova
2021Loučany OLDagmar Bartoňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,4816,4316,482018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,6316,7116,712018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Břevenec OL16,8117,0017,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,6617,0617,062018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,1317,3617,362018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Měrotín OL17,3917,3117,392019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,5817,4117,582019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL17,4017,6517,652018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nemile SU17,9916,7217,992018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludéřov OL18,0117,6218,012019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Ráječek SU17,9118,0918,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Janovice BR18,2018,1418,202016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice BPV18,3018,1118,302019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Otinoves PV18,2518,3418,342019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mostkov SU18,1618,3718,372017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Domamyslice BPV17,6118,4018,402018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Střelice OL18,0518,4618,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice BPV18,4617,7618,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Hlubočky OL18,4618,1118,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Olešnice OL18,4617,2718,462016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bohuslavice SU17,2618,5518,552017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pavlov-výběr SU18,6018,2018,602018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dětkovice PV18,6317,9718,632019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nová Dědina OL18,6417,7218,642016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Šumvald OL18,6518,4318,652017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Střelice OL18,2518,6618,662019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Loučany OL17,1618,7218,722019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Měrotín OL18,7317,9718,732017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chválkovice OL18,8918,2318,892017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pavlov-výběr SU18,4218,9618,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hrabišín SU18,9916,6318,992019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mostkov SU19,0117,8819,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Haňovice OL19,0918,9119,092016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čelechovice na Hané PV19,1518,1119,152016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bílovice PV17,4619,1519,152016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nová Dědina OL18,8419,3819,382018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlubočky OL19,2219,4219,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Janovice BR18,9519,4419,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dolní Libina SU18,5019,4919,492019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Náměšť na Hané OL18,4619,7619,762019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Šumvald OL19,9518,4519,952018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Šumvald OL19,0220,0220,022019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Domamyslice DvojkaPV19,0020,1220,122016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pavlov výběrSU20,6618,3820,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chválkovice OL20,7219,1320,722016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dětkovice BPV19,9920,9320,932019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina OL19,8521,1721,172017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Domamyslice APV22,9618,5922,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice PV24,1423,7024,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dětkovice PV26,1124,5326,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chořelice OL27,8723,9427,872019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Plinkout OL28,0926,6428,092019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kokory PR28,4229,3229,322019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Břevenec OL18,1430,6330,632018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chválkovice OL57,8853,2257,882018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bohuslavice SUNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Janovice BRNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Stará Ves BRNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chválkovice OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nová Dědina OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Šumvald OLNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bílý Potok JENPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dolany OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Ráječek SUNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Polkovice PRNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže