Hasičský areál Plinkout 2020 - HE Plinkout

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 08. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křenovice PR 16,97 16,97 16,84
2.  Janovice BR 17,33 17,33 17,30
3.  Plinkout OL 18,20 18,20 17,03
4.  Čechy pod Kosířem PV 18,38 17,47 18,38
5.  Dětkovice PV 18,59 18,59 18,40
6.  Chválkovice OL 18,60 18,29 18,60
7.  Nová Dědina OL 18,84 17,92 18,84
8.  Velká Bystřice OL 19,13 17,48 19,13
9.  Radíkov OL 19,47 19,31 19,47
10.  Otinoves PV 19,94 19,94 18,51
11.  Dětkovice B PV 21,53 21,53 20,84
12.  Dolní Libina SU NP NP NP
13.  Štíty SU NP NP NP
14.  Nový Malín SU NP NP NP
15.  Dolany OL NP NP NP
16.  Kokory PR NP NP NP
17.  Břevenec OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 16,87 16,79 16,87
2.  Pěnčín PV 17,49 17,43 17,49
3.  Šumvald OL 18,21 18,21 18,00
4.  Haňovice OL 18,52 18,15 18,52
5.  Hlubočky OL 20,63 20,45 20,63
6.  Nová Dědina OL 21,28 21,28 18,30
7.  Krasice - Prostějov PV 22,19 22,19 20,22
8.  Lesnice SU 22,77 22,77 19,94
9.  Droždín Chvadrož OL 24,65 19,35 24,65
10.  Přáslavice OL 30,65 30,65 29,42
11.  Cholina OL 31,23 28,63 31,23
12.  Dětkovice PV 44,84 18,79 44,84
13.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
14.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
15.  Pěnčín B PV NP NP NP
16.  Dolany OL NP NP NP
17.  Loučany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,9015,0815,082014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL14,8015,1315,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nemrlov SU15,0015,1615,162015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice PV15,1415,2015,202014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice PV15,0115,2115,212015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mostkov SU15,2315,1615,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,5015,0915,502014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice APV15,3415,5115,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučany OL15,3215,5715,572015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,4915,6015,602014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL15,4415,6315,632015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice BPV15,5415,6515,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL15,6215,6615,662015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL15,6615,3915,662014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břevenec OL15,6714,6915,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Libina SU15,2915,7015,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL15,2015,7615,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nemile SU15,4715,8215,822015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ostrava NemrlovOV15,4615,8715,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,3215,9715,972015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ráječek SU15,1616,0616,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Niva PV15,9416,1316,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL15,7616,1416,142015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mostkov SU15,9216,2216,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Brno RáječekBM15,7116,2916,292014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Janovice BR15,9116,4416,442014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice OL16,3416,4516,452014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL16,4615,6416,462015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslavice u Zlína ZL16,5615,4416,562014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Široký Brod JE16,6515,9816,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dolní Libina SU16,7916,8716,872020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,1616,9217,162016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice A PV17,4217,3817,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,4317,4917,492020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pěnčín PV17,8317,4417,832017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Pěnčín PV17,2417,8617,862019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Šumvald OL18,2118,0018,212020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Loučany OL18,3117,6718,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Haňovice OL18,3716,9218,372019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Loučany OL18,4918,0518,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Haňovice OL18,1518,5218,522020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Loučany OL17,1718,6418,642019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hlubočky OL18,6418,3918,642017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dolní Libina SU17,4318,7018,702017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Loučany OL17,2518,8318,832017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Dědina OL18,9218,2418,922017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Náměšť na Hané OL18,7218,9818,982016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Lesnice SU18,6619,0719,072019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hlubočky OL19,2018,5619,202016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pěnčín PV19,3218,7719,322016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Hlubočky OL17,8519,3619,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OL19,2119,4419,442017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Droždín Chvadrož OL19,5718,9019,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dětkovice PV18,7519,6219,622017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Droždín Chvadrož OL19,6919,7719,772016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Haňovice OL19,1719,9119,912016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nová Dědina OL20,0619,1520,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Droždín Chvadrož OL19,7220,1120,112018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hlubočky OL20,1219,1520,122015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Haňovice OL20,2019,8120,202018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Křenovice - Muži

16,97https://youtu.be/YmQUX2sjciQ Jiří Kočař
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout
HE
2021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře