Plinkout 2023 - 12. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Plinkout
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 09. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 09. 2023 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2023 10:00
Začátek tipování:  23. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2023 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plinkout-13205.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plinkout OLBIOMAC Hanácká extraliga
22Břevenec OLJan Petřík
33Sobotín SUAdéla Haitmarová
44Břidličná BRJaromir Pavlik
55Chválkovice OLOndřej Šafařík
66Nemrlov SUOndřej Hanák
77Hrabišín SULeoš Žanda
88Olešnice OLLukáš Trefil
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Brníčko SUMarek Elšík
1111Janovice BRRoman Brixel
1212Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
1313Nová Dědina OLKlára Blažková
1414Dolany OLVáclav Juračka
1515Bludov SUTomáš Riedl
1617Nový Malín SUJanča Kappelová
1718Mladeč OLJosef Forét
1819Dolany OLRV91
1920Střelice OLTábuk
2022Těšetice OLTomáš Pospíšil
2125Nová Dědina OLJan Brachtl
2226Bělkovice-Lašťany OLRV91
2327Mladeč OLMichal Balatka
2428Křenovice PRJaroslav Šiška
2529Břevenec OLRV91
2630Litenčice KMFilip Měrka
2736Křenovice PRJakub Vojtek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUEliška Blažková
22Nová Dědina OLKlára Blažková
33Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
44Chválkovice OLOndřej Šafařík
55Hrabišín SUNikola Motlíčková
66Dolany OLPetr Holoubek
77Velký Týnec OLZuzana Calábková
88Šumvald OLNikola Tylová
99Bezděčí u Trnávky SYMartina Dvořáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,9015,0815,082014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL14,8015,1315,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nemrlov SU15,0015,1615,162015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice PV15,1415,2015,202014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice PV15,0115,2115,212015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mostkov SU15,2315,1615,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,5015,0915,502014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice APV15,3415,5115,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučany OL15,3215,5715,572015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,4915,6015,602014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL15,4415,6315,632015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice BPV15,5415,6515,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL15,6215,6615,662015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL15,6615,3915,662014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břevenec OL15,6714,6915,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Libina SU15,2915,7015,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL15,2015,7615,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nemile SU15,4715,8215,822015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ostrava NemrlovOV15,4615,8715,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,3215,9715,972015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ráječek SU15,1616,0616,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Niva PV15,9416,1316,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL15,7616,1416,142015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mostkov SU15,9216,2216,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Brno RáječekBM15,7116,2916,292014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Janovice BR15,9116,4416,442014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice OL16,3416,4516,452014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL16,4615,6416,462015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslavice u Zlína ZL16,5615,4416,562014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Široký Brod JE16,6515,9816,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chválkovice OL16,1216,6816,682015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Niva PV15,0516,9016,902015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křenovice PR16,9716,8416,972020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Řídeč OL17,1517,1417,152014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Janovice BR17,3317,3017,332020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Haňovice OL15,4417,5917,592015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nová Hradečná OL17,3017,6817,682015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Plinkout OL17,9018,1718,172015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Plinkout OL18,2017,0318,202020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dětkovice BPV17,5718,2118,212015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čechy pod Kosířem PV17,4718,3818,382020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dětkovice PV18,5918,4018,592020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chválkovice OL18,2918,6018,602020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hrabišín SU15,1418,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Troubelice OL18,7618,2018,762014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Dědina OL17,9218,8418,842020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velká Bystřice OL17,4819,1319,132020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Odrlice OL19,1519,3219,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Radíkov OL19,3119,4719,472020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Otinoves PV19,9418,5119,942020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dětkovice BPV21,5320,8421,532020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šumvald OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hrabišín SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kokory PRNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Šumvald OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nový Malín SUNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Hradečná OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Troubelice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešnice XOL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Břidličná BR--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břevenec OLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Janovice BRNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolany OLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Štíty SUNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolní Libina SUNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Třeština SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nová Dědina OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bohuslavice SUNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU16,7916,8716,872020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,1616,9217,162016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV17,4217,3817,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV17,4317,4917,492020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV17,8317,4417,832017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV17,2417,8617,862019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Šumvald OL18,2118,0018,212020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,3117,6718,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Haňovice OL18,3716,9218,372019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,4918,0518,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Haňovice OL18,1518,5218,522020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučany OL17,1718,6418,642019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubočky OL18,6418,3918,642017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Libina SU17,4318,7018,702017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL17,2518,8318,832017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL18,9218,2418,922017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Náměšť na Hané OL18,7218,9818,982016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lesnice SU18,6619,0719,072019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubočky OL19,2018,5619,202016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pěnčín PV19,3218,7719,322016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV19,3218,9819,322013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hlubočky OL17,8519,3619,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL19,2119,4419,442017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Loučany OL19,4918,3219,492013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Droždín ChvadrožOL19,5718,9019,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice PV18,7519,6219,622017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Droždín ChvadrožOL19,6919,7719,772016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Haňovice OL19,1719,9119,912016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OL20,0619,1520,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Hradečná OL20,0220,0820,082013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Droždín ChvadrožOL19,7220,1120,112018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hlubočky OL20,1219,1520,122015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Haňovice OL20,2019,8120,202018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hlubočky OL18,0320,3320,332019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Droždín ChvadrožOL20,4320,1620,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Svésedlice OL22,5022,2620,502015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Blatec OL19,5920,5020,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL19,7720,5720,572016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Haňovice OL19,8320,5820,582014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hlubočky OL20,4520,6320,632020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice PV19,7320,8420,842016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Náměšť na Hané OL20,7020,9220,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Libina SU21,1319,9821,132019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Libina SU19,7221,1821,182015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loučany OL20,5621,2521,252014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Šumvald OL20,9021,2721,272013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Dědina OL21,2818,3021,282020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chválkovice OL21,4619,8021,462013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL19,6021,8321,832015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Dědina OL21,9221,1521,922016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladeč OL21,9921,9321,992018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mladeč OL22,0319,3322,032019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Medlov OL21,9322,1822,182013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice - Prostějov PV22,1920,2222,192020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lesnice SU22,7719,9422,772020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Dědina OL22,9619,4222,962019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Libina SU23,1923,1523,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Troubelice OL22,7423,3723,372014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešnice OL23,2121,4123,412019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Svésedlice OL22,3723,6223,622017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Troubelice OL22,4024,5124,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Šumvald OL24,5823,2324,582014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Droždín ChvadrožOL19,3524,6524,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ostrava Medlov AOV24,8224,5024,822014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Droždín ChvadrožOL25,3925,2225,392019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Cholina OL25,5418,9325,542019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nová Dědina OL26,5926,1626,592014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Vojnice OL26,8924,8426,892019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Olešnice OL20,5028,4328,432013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hrabišín SU27,5928,7528,752019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Pěnčín PV18,2129,4129,412015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Troubelice OL24,2330,4530,452019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Přáslavice OL30,6529,4230,652020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Cholina OL28,6331,2331,232020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dub nad Moravou OL31,2620,1631,262019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nová Dědina OL20,2731,5031,502013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nová Dědina OL31,1032,3732,372018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nová Hradečná OL32,6731,4932,672016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice OL33,8921,1633,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dětkovice PV33,5435,5035,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Janovice BR38,7039,2239,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Břevenec OL41,4941,9841,982018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dětkovice PV18,7944,8444,842020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Pěnčín PV44,8944,7744,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dětkovice PV45,4337,7145,432019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chválkovice ChvádrožOL48,6521,5348,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pěnčín BPVNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Olešnice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Ludéřov OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Blatec OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dolní Libina SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nová Hradečná OLNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Ludéřov OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Loučany OLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2020/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Chválkovice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Břevenec OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Blatec OLNPNPNP2019/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Hradečná OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
BIOMAC HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
BIOMAC HE
2013/08/10 Plinkout,
BIOMAC HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
BIOMAC HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
BIOMAC HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
BIOMAC HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
BIOMAC HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
BIOMAC HE
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout
BIOMAC HE
2021/08/14 Plinkout, BIO-HE Plinkout
BIOMAC HE
2022/10/08 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení)
BIOMAC HE
2023/09/23 Plinkout, 12. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga