Plinkout 2017 - Plinkout

Liga: HE
Místo: Plinkout
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 08. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 18:00
Konec rezervace: 12. 08. 2017 13:00
Začátek tipování:  12. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plinkout-8281.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mostkov SUPavel Hlavinka
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Hlubočky OLGabriela Krejčí
44Nemrlov SUDominik Hanák
55Janovice BRJan Navrátil
66Bohuslavice SULukáš Verner
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Haňovice OLJiří Hofschneider
99Domamyslice PVDavid Vykopal
1010Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1111Plinkout OLPavel Hlavinka
1212Měrotín OLTomáš Hlavinka
1313Střelice OLTábuk Kubát
1414Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1515Břevenec OLLukáš Kyselý
1616Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1717Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1818Bílovice PVJan Krupa
1919Olešnice X teamOLTomáš Hlavinka
2020Nová Dědina OLEva Dušková
2121Ráječek SUpetr boxan
2222Šumvald OLBoB Kobylka
2323Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2425Medlov OLMagdalena Břeňová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Haňovice OLMafka Sobotová
22Hlubočky OLGabriela Krejčí
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Nová Dědina OLEva Dušková
55Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Břevenec OLLukáš Kyselý
88Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
99Blatec OLKateřina Skládalová
1010Bílovice PVJan Krupa
1111Pěnčín PVAlžběta Polanská
1212Olešnice OLLukáš Navrátil
1314Dolní Libina SUAdéla Blažková
1417Svésedlice OLSDH Svésedlice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,9015,0815,082014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL14,8015,1315,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nemrlov SU15,0015,1615,162015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice PV15,1415,2015,202014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice PV15,0115,2115,212015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mostkov SU15,2315,1615,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,5015,0915,502014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice APV15,3415,5115,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučany OL15,3215,5715,572015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,4915,6015,602014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL15,4415,6315,632015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice BPV15,5415,6515,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL15,6615,3915,662014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešnice OL15,6215,6615,662015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břevenec OL15,6714,6915,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Libina SU15,2915,7015,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL15,2015,7615,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nemile SU15,4715,8215,822015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ostrava NemrlovOV15,4615,8715,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,3215,9715,972015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ráječek SU15,1616,0616,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Niva PV15,9416,1316,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL15,7616,1416,142015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mostkov SU15,9216,2216,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Brno RáječekBM15,7116,2916,292014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Janovice BR15,9116,4416,442014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice OL16,3416,4516,452014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL16,4615,6416,462015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslavice u Zlína ZL16,5615,4416,562014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Široký Brod JE16,6515,9816,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chválkovice OL16,1216,6816,682015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Niva PV15,0516,9016,902015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Řídeč OL17,1517,1417,152014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Haňovice OL15,4417,5917,592015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Hradečná OL17,3017,6817,682015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Plinkout OL17,9018,1718,172015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dětkovice BPV17,5718,2118,212015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrabišín SU15,1418,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Troubelice OL18,7618,2018,762014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Odrlice OL19,1519,3219,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Troubelice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešnice XOL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Břidličná BR--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Janovice BRNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Třeština SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Dědina OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bohuslavice SUNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Šumvald OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hrabišín SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Šumvald OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Hradečná OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL18,3117,6718,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL18,4918,0518,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL17,8519,3619,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Dědina OL20,0619,1520,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Droždín ChvadrožOL19,7220,1120,112018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL20,1219,1520,122015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Haňovice OL20,2019,8120,202018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Droždín ChvadrožOL20,4320,1620,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Blatec OL19,5920,5020,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL22,5022,2620,502015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Haňovice OL19,8320,5820,582014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL20,7020,9220,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU19,7221,1821,182015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL20,5621,2521,252014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kožušany OL19,6021,8321,832015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladeč OL21,9921,9321,992018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Libina SU23,1923,1523,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Troubelice OL22,7423,3723,372014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Troubelice OL22,4024,5124,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Šumvald OL24,5823,2324,582014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ostrava Medlov AOV24,8224,5024,822014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Dědina OL26,5926,1626,592014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pěnčín PV18,2129,4129,412015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Dědina OL31,1032,3732,372018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL33,8921,1633,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice PV33,5435,5035,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Janovice BR38,7039,2239,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Břevenec OL41,4941,9841,982018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín PV44,8944,7744,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chválkovice ChvádrožOL48,6521,5348,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolní Libina SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ludéřov OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkovice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Hradečná OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nová Hradečná OLNPNPNP2018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže