Areál Flídr group Široký Důl 2022 - Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 29. 10. 2022 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 29. 10. 2022 08:30
Konec rezervace: 29. 10. 2022 08:30
Začátek tipování:  29. 10. 2022 20:00
Konec hlasování: 29. 10. 2022 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://memorialsirokydul.cz/

Poznámka pořadatele

 

XXII. ročník soutěže Memorial Široký Důl – Flídr cup 2022 

v požárním útoku

 

který se koná v sobotu 29.10 2022 v 8,30 hod.

 

Organizační zabezpečení soutěže

 

Místo konání: areál firmy FLÍDR group s.r.o. Široký Důl

 

Kategorie: muži, ženy

 

Časový harmonogram: do 8,00 hod – presence, startovní pořadí sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovnílistina bude zveřejněna na stránkách soutěže memorialsirokydul.cz na www.firesport.eu a na facebooové stráncesoutěže.

od 8,30 hod – zahájení soutěže

ihned po skončení zahájení - požární útoky - ženy

cca 11:30 požární útoky  - muži

Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

 

 

 

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle +420737506835. Rezervovat místo si můžete od 11.9 2022 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány. Po naplnění kapacity dojde k vypnutí telefonního čísla jako informace že už je plno. Jeden volající může zaregistrovat pouze jedno družstvo !!! Bez výjimek. Automaticky budou přidělena startovní čísla 10. nejlepším mužským družstvům a 5. nejlepším ženským družstvům družstvům z minulého ročníku 2019. Místa nejsou přenosná startovat musí vždy daný tým. Daná družstva, mající účast na základě výsledků z minulého ročníku,pouze oznámí pořadateli úmysl startovat a zaplatí startovné. Ve startovní listině bude rezervováno 20 míst pro zahraniční družstva a 30 míst jako divoké karty pořadatele. Startovní pořadí sestavuje vždy pořadatel, místa si nejde vybrat a telefonická informace o pořadí na startu bude pouze orientační.

 

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před

zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

 

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

 

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování

takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle +420737506835, kde mu bude potvrzeno přihlášení (případně obdrží divokou kartu). Následně zašle každý zaregistrovaný tým startovné 500Kč na účet 279173979/0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 7. 10. 2022. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty. Startovné zahraničních družstev bude placeno hotově v CZK při presenci.

 

Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.

Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

 

Pravidla soutěže:

Požární útok dle Směrnic hasičských sportovních soutěží a pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B.

Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.

Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm , B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.

Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.

Doba přípravy základny - 3 minuty, tým se může připravovat hned po odpojení hadice B ze stroje předchozího družstva, čas běží od sundání stroje ze základny.

Mezi ozuby koncovek musí projít arch papíru.

Zvláštní podmínky: Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.

Odlišnost od Směrnic hasičských sportovních soutěží - Použití přetlakového ventilu není povinné - odlišnost od l. 48,odst.4. Přetlakový ventil B , nastavený na max. tlak 1,2 MPa pro případné použití zajistí pořadatel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceny:

Na závěrečném vyhlášení bude ohodnoceno 15. nejlepších družstev mužů a 10 nejlepších družstev žen. Opět budou připraveny hodnotné ceny od generálního partnera akce firmy Flídr s.r.o v hodnotě cca 70000Kč.

Jako bonus vyplaceny odměny pro nejlepší družstva. (30000Kč)

 Muži                            Ženy

1 - 10000                     1 - 5000

2 - 5000                      2 - 3000

3 - 3000                      3 - 1000

                                                  4 - 2000

                                                  5 - 1000

 

Každý tým, který odběhne svůj požární útok má nárok na balíček k 22. ročníku soutěže, který obdrží ihned po skončení soutěže před vyhlášením. Vyhlašované týmy obdrží balíček v rámci vyhlášení (15m+10ž)

 

 

 

 

V průběhu soutěže bude probíhat soutěž

IV. ročník - Otevřené Mistrovství Evropy v nalévačce

Pravidla: Soutěží dvoučlenná družstva, na základně bude připraven jednotný stroj, savice na opření koše a hadice na opření savice. 2ks savic a koš vlastní. Savice ke stroji bude našroubována na stroj. Při pokusu zespoda se savice může dotýkat země.  Měřeno elektronickou časomírou se zobrazením na displeji. Na vývodu B ze stroje bude připojena fotobuňka, která sepne čas družstva. Savice nemusí být sešroubovány. Možnost použití vlastního přechodu. Koš se nesmí vytáhnout z vody dříve než dojde k sepnutí času a spoj savic nemůže být při pokusu zvednut nad horizontální úroveň osy čerpadla.

Na tuto soutěž se nemusí zájemci přihlašovat a presence bude probíhat souběžně se závodem na vedlejší dráze. Závodit mohou i závodníci mimo startovní listinu hlavního závodu.

Začátek: cca 9:30

Kategorie: muži, ženy

Startovné 50kč za dva pokusy.

Čas na 2. pokusy: 3. minuty - Měří se 3 minuty od postavení stroje do vyhovujícího postavení.

První tři družstva v obou kategoriích obdrží medaile a věcné ceny.

Vítězové budou titulováni jako Mistři Evropy

Start bude umožněn pouze závodníkům, kteří mají trvalé bydliště v Evropě a nebudou pod vlivem alkoholu.

 

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz

 

Info o soutěži na memorialsirokydul.cz

 

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-12803.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYHonza Adamec
22Karolín KMHonza Adamec
33Oldřiš SYHonza Adamec
44Lubná SYHonza Adamec
55Měrotín OLHonza Adamec
66Větřkovice OPHonza Adamec
77Vrchoslavice PVHonza Adamec
88Studnice CRHonza Adamec
99Libkova Voda PEHonza Adamec
1010Český Rudolec JHHonza Adamec
1111Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
1212Březnice PBHonza Adamec
1313-  Daměnice-Honza Adamec
1414Slapy ATAHonza Adamec
1515Letohrad - Kunčice EUOHonza Adamec
1616Velké Hamry JNHonza Adamec
1717Sychotín ABKHonza Adamec
1818Zahnašovice KMHonza Adamec
1919Netín CirkusZRHonza Adamec
2020Nalžovice PBHonza Adamec
2121Brumov BZLHonza Adamec
2222Sedlčany PBHonza Adamec
2323-  Horní Kamenice-Honza Adamec
2424Trnava TRHonza Adamec
2525Stará Říše JIHonza Adamec
2626Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2727Sychotín BBKHonza Adamec
2828Tošodry fire team NJHonza Adamec
2929Děhylov OPHonza Adamec
3030Francova Lhota VSHonza Adamec
3131Zbožnov CRHonza Adamec
3232Tatobity SMHonza Adamec
3333Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
3434Mladoňovice TRHonza Adamec
3535Olešnice OLHonza Adamec
3636Budeč JHHonza Adamec
3737Lavičky ZRHonza Adamec
3838Velký Ořechov ZLHonza Adamec
3939Hrabůvka PRHonza Adamec
4040Frýdštejn JNHonza Adamec
4141-  Krotějov Sport-Honza Adamec
4242Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
4343Bašnice JCHonza Adamec
4444Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
4545Čechtín TRHonza Adamec
4646Nevcehle JIHonza Adamec
4747Plumlov PVHonza Adamec
4848Čikov TRHonza Adamec
4949-  Polny Kesov-Honza Adamec
5050Vysoká Štola KVHonza Adamec
5151Zbora PUHonza Adamec
5252Pavlice ZNHonza Adamec
5353Kyselica DSHonza Adamec
5454Ďurďové PBHonza Adamec
5555Hoštiná PUHonza Adamec
5656-  Relov-Honza Adamec
5757Sveržov BJHonza Adamec
5858Pavlice BZNHonza Adamec
5959Milochov PBHonza Adamec
6060Spišská Belá KKHonza Adamec
6161-  Topolecká-Honza Adamec
6262Zbora BPUHonza Adamec
6363-  Orechová Potoň-Honza Adamec
6464Hronsek BBHonza Adamec
6565-  Spišský Štvortok-Honza Adamec
6666-  Turčianské Teplice-Honza Adamec
6767-  Bratislava Jarovce-Honza Adamec
6868-  Kl Auto Jasenové-Honza Adamec
6969Michal na Ostrove DSHonza Adamec
7070Hrabice PTHonza Adamec
7171Drahňovice BNHonza Adamec
7272Jirkov BJNHonza Adamec
7373Slapy BTAHonza Adamec
7474-  Stradouň-Honza Adamec
7575Všemina ZLHonza Adamec
7676Zderaz ACRHonza Adamec
7777Letohrad - Orlice BUOHonza Adamec
7878Tučapy TAHonza Adamec
7979Žižkovo Pole BHBHonza Adamec
8080Pomezí SYHonza Adamec
8181Záchlumí UOHonza Adamec
8282Ostrov u Macochy BKHonza Adamec
8383Sádek SYHonza Adamec
8484Svinčany PAHonza Adamec
8585Žebnice PSHonza Adamec
8686Hamry nad Sázavou ZRHonza Adamec
8787-  Horní Měcholupy-Honza Adamec
8888Dubenec ATUHonza Adamec
8989Moravany PAHonza Adamec
9090-  Brada Rybníček-Honza Adamec
9191Radostín nad Oslavou BZRHonza Adamec
9292Dehtín KTHonza Adamec
9393Rybova Lhota TAHonza Adamec
9494Olešnice SMHonza Adamec
9595Veselá ZLHonza Adamec
9696Těšetice OLHonza Adamec
9797Žirovnice PEHonza Adamec
9898Krásná Ves MBHonza Adamec
9999Kožušany – TážalyOLHonza Adamec
100100Velká (Hranice III) PRHonza Adamec
101101Jaronice CBHonza Adamec
102102Skrýchov u Malšic TAHonza Adamec
103103Lanškroun UOHonza Adamec
104104-  Újezd u Domažlic-Honza Adamec
105105Březová LIHonza Adamec
106106Jirkov AJNHonza Adamec
107107Starý Jičín NJHonza Adamec
108108Křepice ZNHonza Adamec
109109Ledenice CBHonza Adamec
110110Mysločovice ZLHonza Adamec
111111Světlá nad Sázavou BHBHonza Adamec
112112-  Střážkovice-Honza Adamec
113113Choustník TAHonza Adamec
114114Plinkout OLHonza Adamec
115115Ves Touškov PJHonza Adamec
116116-  Rašín-Honza Adamec
117117Kameničky 2001CRHonza Adamec
118118Mochtín KTHonza Adamec
119119Dubenec BTUHonza Adamec
120120Bílovice APVHonza Adamec
121121Sobotín SUHonza Adamec
122122Žernovice PTHonza Adamec
123123-  Dolní Lišná-Honza Adamec
124124- B Dešná u Dačic-Honza Adamec
125125Moravany BPAHonza Adamec
126126Štítary DOHonza Adamec
127127- A Unětice-Honza Adamec
128128Čechy pod Kosířem PVHonza Adamec
129129Bílovice CPVHonza Adamec
130130Havlovice TUHonza Adamec
131131Lukov ZLHonza Adamec
132132Třebín CBHonza Adamec
133133Břidličná BRHonza Adamec
134134Podhradní Lhota KMHonza Adamec
135135-  Lipová Lázně-Honza Adamec
136136Zderaz BCRHonza Adamec
137137Srubec CBHonza Adamec
138138Morkovice KMHonza Adamec
139139- B Unětice-Honza Adamec
140140Chotěmice TAHonza Adamec
141141Hluboká u Borovan CBHonza Adamec
142142- B – Zámek 2 Ždár nad Sázavou-Honza Adamec
143143Kostníky TRHonza Adamec
144144Bohdalín PEHonza Adamec
145145Černín ZNHonza Adamec
146146Jílové u Držkova JNHonza Adamec
147147Heřmánky NJHonza Adamec
148148Milíkov FMHonza Adamec
149149Křenovice PRHonza Adamec
150150Svatobořice HOHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYHonza Adamec
22Bohuslavice Grizzly MotorsNAHonza Adamec
33Vojnice OLHonza Adamec
44Jeřmanice LIHonza Adamec
55Hlubyně PBHonza Adamec
66Bílovice UHHonza Adamec
77Děrné NJHonza Adamec
88Rudolfov CBHonza Adamec
99Morkovice KMHonza Adamec
1010Strážkovice CBHonza Adamec
1111Pomezí SYHonza Adamec
1212Štítary DOHonza Adamec
1313Dehtín KTHonza Adamec
1414Karlovice BRHonza Adamec
1515Popov ZLHonza Adamec
1616-  Světlá Hora-Honza Adamec
1717Pohořelice ZLHonza Adamec
1818Vsetín – RokytniceVSHonza Adamec
1919Bílovice PVHonza Adamec
2020Malá Skála BJNHonza Adamec
2121Lubná SYHonza Adamec
2222Skalice FMHonza Adamec
2323Olšovec PRHonza Adamec
2424Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2525Stařeč TRHonza Adamec
2626Plumlov PVHonza Adamec
2727Senetářov BKHonza Adamec
2828Haňovice OLHonza Adamec
2929Renmotor Jinolice ŠpuntorkyJCHonza Adamec
3030Nedvězí SYHonza Adamec
3131Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
3232Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
3333Benetice TRHonza Adamec
3434Pšánky HKHonza Adamec
3535Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
3636Olešná HBHonza Adamec
3737Budíkovice TRHonza Adamec
3838Spišská Sobota PPHonza Adamec
3939-  Spišský Štvortok-Honza Adamec
4040-  Bratislava Jarovce-Honza Adamec
4141Zlatníky BNHonza Adamec
4242Dulov ILHonza Adamec
4343Dvorníky nad Váhom HCHonza Adamec
4444-  Šarišské Michalany-Honza Adamec
4545Šindliar POHonza Adamec
4646Pavlov SUHonza Adamec
4747Pěnčín PVHonza Adamec
4848Měrotín OLHonza Adamec
4949Břehov CBHonza Adamec
5050Hamry nad Sázavou – TragédkyZRHonza Adamec
5151Velký Týnec OLHonza Adamec
5252Dolní Libina SUHonza Adamec
5353Chábory RKHonza Adamec
5454-  Pěnčín Štiky-Honza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV12,9213,2313,232023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI13,5213,3713,522022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čechtín TR13,4813,7113,712022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Seč CR13,7313,7113,732023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jaronice CB13,7513,7113,752022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice XOL13,7613,5213,762023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zbora PU13,8013,7013,802023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prchalov NJ13,7813,8213,822023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budeč JH13,8213,2313,822023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radostín nad Oslavou BZR13,8813,7213,882022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Trnava TR13,8013,9113,912022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC13,9313,5613,932022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radostín nad Oslavou BZR13,9213,9313,932023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Trnava TR13,8413,9813,982023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Orechová Potôň DS13,9314,0114,012022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Luboměř NJ14,0213,6614,022023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Široký Důl SY13,6514,0514,052023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pěnčín PV14,0713,8014,072023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR13,8714,0914,092023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velká (Hranice III) PR14,1113,8714,112022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bezděčí u Trnávky SY14,1213,4714,122023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  - Kesov Polny-14,0714,1514,152023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kyselica DS13,9114,1814,182023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zahnašovice KM14,1914,1514,192023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kyselica DS14,2213,9914,222022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dehtín KT14,1914,2514,252023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Drahňovice BN13,8914,3014,302023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bílovice APV14,2514,3014,302022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kožušany – TážalyOL14,2214,3514,352022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Vrbětice ZL14,2914,3714,372023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dehtín KT14,1314,3914,392022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Těšetice -TyfočáciOL14,4314,3014,432023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Stará Říše JI14,2714,4314,432022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lavičky ZR14,0214,4414,442023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chářovice ŠponaBN14,2314,4514,452023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Horní Kamenice DO14,1914,4514,452022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Hoštiná PU14,4714,0814,472022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,3614,4814,482022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Podlužany NB14,0114,5014,502023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Karolín KM14,1314,5014,502023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Oldřiš SY14,5214,2914,522022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Zbožnov CR13,9914,5214,522019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Čikov TR14,5314,4214,532022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Francova Lhota VS14,4814,5514,552019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Netín CirkusZR14,5613,9914,562023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,5613,5114,562019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Únětice 1911 PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Čechtín TR13,6514,5714,572019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dešná BJH14,5914,5314,592019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Štítná nad Vláří ZL14,5914,4514,592023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Velké Hamry JN14,5913,8714,592022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV15,8215,6115,822023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bartovice OV16,6216,6916,692023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budíkovice TR16,7415,8916,742023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Břehov CB16,6516,7416,742023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radostín nad Oslavou ZR16,6816,8616,862023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Haňovice OL17,0017,0517,052022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešná HB17,0616,6717,062022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malovice BN17,0717,0617,072023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdislavice HB17,0915,9717,092023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krasice - Prostějov PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY16,8917,2417,242023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Renmotor Jinolice ŠpuntorkyJC17,3516,7517,352022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Spišská Sobota PP17,4116,8717,412023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tošovice NJ16,0617,4417,442023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karolín KM17,0017,4517,452023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL17,5217,0317,522023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Děrné NJ17,5717,0017,572022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dulov IL17,1017,5917,592023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice Kunčice CUO17,6617,3917,662023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  - Biacovce-17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Oldřiš CSY16,6417,7117,712023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Výrava HK17,4917,7217,722023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jarovce BA17,7617,0317,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nosice PU16,8417,7617,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lesnice SU17,8617,8417,862019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Svinov BOV17,9316,3417,932023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Benetice TR17,9417,3317,942022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Velký Týnec OL18,0217,2518,022023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Libina SU18,0217,9118,022019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dolní Libina SU18,0417,6818,042022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Pohořelice ZL18,0517,7118,052022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zlatníky BN18,0617,1018,062023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hamry nad Sázavou – TragédkyZR18,1017,0518,102023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice CUO17,2718,2118,212022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Skalice FM16,1218,2418,242022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Krasice - Prostějov PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Pěnčín PV18,3017,5618,302019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Krasice - Prostějov PV18,3716,3318,372022/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Černovír UO17,3218,4118,412023/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022
-
2023/10/28 Areál Flídr group - Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2023
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
Kdy Kde Liga