Široký Důl 2012 - O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 10. 2012 09:00
Kontakt:   SDH Široký Důl
Telefon:  739319454

Začátek rezervace: 26. 10. 2012 20:00
Konec rezervace: 27. 10. 2012 09:00
Začátek tipování:  27. 10. 2012 20:00
Konec hlasování: 27. 10. 2012 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Neoficiální výsledky soutěže.. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-2012-10-27-3218.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Smilov HBHonza Adamec
22Podůlší JCHonza Adamec
33Jinolice JCHonza Adamec
44Kunětice PAHonza Adamec
55Slepotice PAHonza Adamec
66Malá Skála JNHonza Adamec
77Bříšťany JCHonza Adamec
88Bystřec BUOHonza Adamec
99Nevcehle JIHonza Adamec
1010Perálec CRHonza Adamec
1111Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1212Zbožnov CRHonza Adamec
1313Žernovník BKHonza Adamec
1414Široký Důl ASYHonza Adamec
1515Bystřec AUOHonza Adamec
1616Podmoklany HBHonza Adamec
1717Sychotín BKHonza Adamec
1818Velichovky NAHonza Adamec
1919Bijacovce LEHonza Adamec
2020Meziměstí NAHonza Adamec
2121Široký Důl BSYHonza Adamec
2222Čeperka PAHonza Adamec
2323Zbora APUHonza Adamec
2424Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2525Czech ( Česko ) Štola A-Honza Adamec
2626Spišská Sobota APPHonza Adamec
2727Brumov AZLHonza Adamec
2828Svojanov SYHonza Adamec
2929Telecí SYHonza Adamec
3030Hartmanice SYHonza Adamec
3131Pomezí SYHonza Adamec
3232Lubná SYHonza Adamec
3333Jevíčko SYHonza Adamec
3434Březina SYHonza Adamec
3535Desná SYHonza Adamec
3636Oldřiš SYHonza Adamec
3737Dolní Přím HKHonza Adamec
3838Pomezí BSYHonza Adamec
3939Lubná BSYHonza Adamec
4040Hartmanice BSYHonza Adamec
4141Nedašov ZLHonza Adamec
4242Zbora BPUHonza Adamec
4343Spišská Sobota BPPHonza Adamec
4444Strachoňovice JIHonza Adamec
4545Polička SYHonza Adamec
4646Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
4747Myslibořice TRHonza Adamec
4848Brumov BZLHonza Adamec
4949Nedvězí SYHonza Adamec
5050Kuřim BOHonza Adamec
5151Ivanovice na Hané VYHonza Adamec
5252Tatobity SMHonza Adamec
5353Sloup PZHonza Adamec
5454Sychotín BKHonza Adamec
5555Chrášťany LTHonza Adamec
5656Jasenice VSHonza Adamec
5757Lešná VSHonza Adamec
5858Velké Karlovice VSHonza Adamec
5959Bratřejov ZLHonza Adamec
6060Olšovec PRHonza Adamec
6161Radkova Lhota PRHonza Adamec
6262Úmyslovice NBHonza Adamec
6363Jirkov JNHonza Adamec
6464Špičky PRHonza Adamec
6565Benetice TRHonza Adamec
6666Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
6767Sokolí TRHonza Adamec
6868Nová Ves u Chotěboře HBHonza Adamec
6969Maršovice ZRHonza Adamec
7070Moravany PAHonza Adamec
7171Domamyslice PVHonza Adamec
7272Bartovice OVHonza Adamec
7373Kozmice AOPHonza Adamec
7474Bašnice JCHonza Adamec
7575Chotěmice TAHonza Adamec
7676Jankov BNHonza Adamec
7777Vrbice AKAHonza Adamec
7878Horní Suchá KAHonza Adamec
7979Svinov OVHonza Adamec
8080Dvorce TAHonza Adamec
8181Bartovice BOVHonza Adamec
8282Kozmice BOPHonza Adamec
8383Karlinky LIHonza Adamec
8484Hradčany PRHonza Adamec
8585Plumlov PVHonza Adamec
8686Vrbice BKAHonza Adamec
8787Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
8888Svinov BOVHonza Adamec
8989Chrastavec SYHonza Adamec
9090Czech ( Česko ) Štola B-Honza Adamec
9191Netín AZRHonza Adamec
9292Mirošov ZLHonza Adamec
9393Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
9494Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
9595Vysoké Pole ZLHonza Adamec
9696Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
9797Bohdalín PEHonza Adamec
9898Radonín TRHonza Adamec
9999Netín BZRHonza Adamec
100100Jakubov u Moravských Budějovic TRHonza Adamec
101101Mrákotín CRHonza Adamec
102102Rokytno PAHonza Adamec
103103Choltice PAHonza Adamec
104104Slapy TAHonza Adamec
105105Nesvačilka BOHonza Adamec
106106Trnava TRHonza Adamec
107107Ruskovce BNHonza Adamec
108108Ostrov u Macochy BKHonza Adamec
109109Janovice NJHonza Adamec
110110Kostelec u Heřmanova Městce CRHonza Adamec
111111Stará Říše JIHonza Adamec
112112Kolšov SUHonza Adamec
113113Dolní Němčice JHHonza Adamec
114114Podvysoká CAHonza Adamec
115115Mistřovice KAHonza Adamec
116116Šašovice TRHonza Adamec
117117Horní Lhotice TRHonza Adamec
118118Hostašovice NJHonza Adamec
119119Luboměř NJHonza Adamec
120120Olešnice OLHonza Adamec
121121Stražisko PVHonza Adamec
122122Hrobice PAHonza Adamec
123123Sveržov BJHonza Adamec
124124Hluboké TRHonza Adamec
125125Haňovice OLHonza Adamec
126126Cholina OLHonza Adamec
127127Míchov BKHonza Adamec
128128Hornice TRHonza Adamec
129129Olešnice XOLHonza Adamec
130130Želetava TRHonza Adamec
131131Bukovina, Turnov  SMHonza Adamec
132132Lavičky ZRHonza Adamec
133133Czech ( Česko ) Bobrouček-Honza Adamec
134134Černovice BKHonza Adamec
135135Čikov TRHonza Adamec
136136Hájov NJHonza Adamec
137137Malá Bytča BYHonza Adamec
138138Lukavice CRHonza Adamec
139139Výsonín CRHonza Adamec
140140Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
141141Bošín UOHonza Adamec
142142Benešov u Semil SMHonza Adamec
143143Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála AJNHonza Adamec
22Vitiněves JCHonza Adamec
33Kunětice PAHonza Adamec
44Slepotice PAHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Libuň JCHonza Adamec
77Spišská Sobota PPHonza Adamec
88Malá Skála BJNHonza Adamec
99Kuřim BOHonza Adamec
1010Ivanovice na Hané VYHonza Adamec
1111Svatoslav TRHonza Adamec
1212Myslibořice TRHonza Adamec
1313Sloup PZHonza Adamec
1414Sychotín BKHonza Adamec
1515Chrášťany LTHonza Adamec
1616Sebranice BKHonza Adamec
1717Jasenice VSHonza Adamec
1818Ždírec nad Doubravou HBHonza Adamec
1919Jarcová VSHonza Adamec
2020Lešná VSHonza Adamec
2121Radíkov PRHonza Adamec
2222Dežerice BNHonza Adamec
2323Pravčice KMHonza Adamec
2424Bartovice AOVHonza Adamec
2525Trnava TRHonza Adamec
2626Jeřmanice LIHonza Adamec
2727Netín ZRHonza Adamec
2828Libňatov TUHonza Adamec
2929Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
3030Otaslavice PVHonza Adamec
3131Radonín TRHonza Adamec
3232Výčapy TRHonza Adamec
3333Bartovice AOVHonza Adamec
3434Mistřovice KAHonza Adamec
3535Rychlov KMHonza Adamec
3636Šašovice TRHonza Adamec
3737Hostašovice NJHonza Adamec
3838Hartmanice SYHonza Adamec
3939Polička SYHonza Adamec
4040Desná SYHonza Adamec
4141Oldřiš SYHonza Adamec
4242Olešnice OLHonza Adamec
4343Haňovice OLHonza Adamec
4444Černovice BKHonza Adamec
4545Hájov NJHonza Adamec
4646Malá Bytča BYHonza Adamec
4747Lukavice CRHonza Adamec
4848Výsonín CRHonza Adamec
4949Olší BOHonza Adamec
5050Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
5151Benešov u Semil SMHonza Adamec
5252Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYHonza Adamec
22Spišská Sobota PPHonza Adamec
33Velké Karlovice VSHonza Adamec
44Svinov OVHonza Adamec
55Bartovice OVHonza Adamec
66Hartmanice SYHonza Adamec
77Stanoviště BOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice PJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Únětice PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pasohlávky BV14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vysoká Štola BKV14,2314,8314,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lavičky ZR14,8414,2714,842015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Želetava TR14,8514,7114,852013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Valšovice (Hranice VI) PR14,0014,8514,852017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dubenec TU14,3014,8714,872018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Želetava TR14,8814,0714,882016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Říše JI14,3814,8814,882012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Lavičky ZR14,7114,8914,892013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice JeleniUO14,4814,8914,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hodějice VY14,8914,5914,892018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Špičky PR14,3614,9014,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sychotín BK14,9014,8414,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  - Bilý Potok-13,9914,9014,902017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Český Rudolec JH14,7114,9014,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Cholina OL14,9114,7414,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Revúčka RA14,8614,9114,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Benetice TR14,6414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Želetava TR14,9014,9214,922015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Hartmanice SY14,5414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hodějice VY14,8114,9314,932015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Hluboké TR14,9414,2814,942014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Pšánky HK14,9014,9414,942015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pšánky HK14,9414,4614,942016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Žernovník BK14,4014,9414,942017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Brumov BZL14,3914,9514,952017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Závada OP19,0518,5919,052014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nosice PU17,8919,0619,062016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dvorce TA18,3519,1819,182016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Orlice UO19,2017,6219,202015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Zavada-18,7819,2119,212017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dvorce TA19,2318,6419,232012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Košťálov SM16,6619,2319,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radíkov PR19,2316,6619,232015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bílovice PV18,5019,2519,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slepotice PA19,0219,2919,292015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,8419,3119,312013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Orlice UO19,3218,1019,322012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dulov IL18,3619,3219,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Černovice BK18,7819,3819,382016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Křížkový Újezdec PH19,3918,0119,392018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malovice BN19,4019,1519,402018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Holice PA19,4418,8619,442016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Turčianske Teplice TR19,4719,3219,472013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vitiněves JC19,4817,7319,482014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
Kdy Kde Liga