Široký Důl 2013 - O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 10. 2013 08:00
Kontakt:   jakub.paulicek@seznam.cz
Telefon:  +420737785812

Začátek rezervace: 26. 10. 2013 20:00
Konec rezervace: 26. 10. 2013 08:00
Začátek tipování:  17. 10. 2013 20:00
Konec hlasování: 26. 10. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/433780300070607

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-2013-10-26-4391.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Desná ASYHonza Adamec
22Hartmanice ASYHonza Adamec
33Lubná SYHonza Adamec
44Telecí SYHonza Adamec
55Pomezí SYHonza Adamec
66Oldřiš SYHonza Adamec
77Svojanov PředměstíSYHonza Adamec
88Perálec CRHonza Adamec
99Květná SYHonza Adamec
1010Desná BSYHonza Adamec
1111Hartmanice BSYHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
1313Stará Říše JIHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Zbora APUHonza Adamec
1616Únětice 1911 PJHonza Adamec
1717Lavičky ZRHonza Adamec
1818Žernovník BKHonza Adamec
1919Velké Hoštice OPHonza Adamec
2020Trnava TRHonza Adamec
2121Brumov ZLHonza Adamec
2222Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2323Čikov TRHonza Adamec
2424Mistřín HOHonza Adamec
2525Jakubov u Moravských Budějovic TRHonza Adamec
2626Netín CirkusZRHonza Adamec
2727Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
2828Podůlší BJCHonza Adamec
2929Libuň JCHonza Adamec
3030Hluboké TRHonza Adamec
3131Kostelec u Heřmanova Městce CRHonza Adamec
3232Zbožnov CRHonza Adamec
3333Sychotín BKHonza Adamec
3434Oprechtice FMHonza Adamec
3535Tatobity SMHonza Adamec
3636Bříšťany JCHonza Adamec
3737Slapy TAHonza Adamec
3838Kejžlice PEHonza Adamec
3939Výsonín CRHonza Adamec
4040Svinov AOVHonza Adamec
4141Kozmice OPHonza Adamec
4242Bartovice AOVHonza Adamec
4343Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
4444Zbora BPUHonza Adamec
4545Poprad PPHonza Adamec
4646Štôla PPHonza Adamec
4747Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
4848Spišská Sobota PPHonza Adamec
4949Trenčianske Bohuslavice NMHonza Adamec
5050Bijacovce LEHonza Adamec
5151Pavlice TTHonza Adamec
5252Spišská Sobota BPPHonza Adamec
5353Bobrovček LMHonza Adamec
5454Malá Bytča BYHonza Adamec
5555Reľov KKHonza Adamec
5656Stupné PBHonza Adamec
5757Tŕstie PBHonza Adamec
5858Sveržov BJHonza Adamec
5959Štôla BPPHonza Adamec
6060Dohňany PUHonza Adamec
6161Podvysoká CAHonza Adamec
6262Ruskovce BNHonza Adamec
6363Turčianske Teplice TRHonza Adamec
6464Mladoňovice TRHonza Adamec
6565Letohrad - Kunčice Letohrad BUOHonza Adamec
6666Benetice TRHonza Adamec
6767Lestkov SMHonza Adamec
6868Moravany PAHonza Adamec
6969Myštěves HKHonza Adamec
7070Svinov BOVHonza Adamec
7171Kozmice OPHonza Adamec
7272Bartovice BOVHonza Adamec
7373Chotěmice TAHonza Adamec
7474Bratřejov ZLHonza Adamec
7575Bašnice JCHonza Adamec
7676Sudice BKHonza Adamec
7777Mladcová ZLHonza Adamec
7878Lanšperk UOHonza Adamec
7979Olšovec PRHonza Adamec
8080Bystřec UOHonza Adamec
8181Nedašov ZLHonza Adamec
8282Tuř JCHonza Adamec
8383Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
8484Horní Lhotice TRHonza Adamec
8585Benešov u Semil SMHonza Adamec
8686Jaronice CBHonza Adamec
8787Strachoňovice JIHonza Adamec
8888Líchovy PBHonza Adamec
8989Dalovy BNHonza Adamec
9090Hostovlice SportKHHonza Adamec
9191Jílové u Držkova JNHonza Adamec
9292Daměnice BNHonza Adamec
9393Kuřim BOHonza Adamec
9494Malá Skála JNHonza Adamec
9595Sedlatice JIHonza Adamec
9696Dvorce TAHonza Adamec
9797Hradčany LIHonza Adamec
9898Vrbice KAHonza Adamec
9999Bohdalín PEHonza Adamec
100100Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
101101Mirošov ZLHonza Adamec
102102Jirkov JNHonza Adamec
103103Svésedlice OLHonza Adamec
104104Odrlice OLHonza Adamec
105105Kněžice TRHonza Adamec
106106Čeperka PPAHonza Adamec
107107Slepotice PAHonza Adamec
108108Krásná Ves MBHonza Adamec
109109Letohrad - Orlice LetohradUOHonza Adamec
110110Dolní Přím HKHonza Adamec
111111Karviná BKAHonza Adamec
112112Jeřmanice LIHonza Adamec
113113Velké Karlovice VSHonza Adamec
114114Nesvačilka BOHonza Adamec
115115Úmyslovice NBHonza Adamec
116116Radonín TRHonza Adamec
117117Letohrad - Kunčice Letohrad CUOHonza Adamec
118118Vysoké Pole ZLHonza Adamec
119119Zahnašovice KMHonza Adamec
120120Lidečko VSHonza Adamec
121121Ješov OLHonza Adamec
122122Čeperka NPAHonza Adamec
123123Blatno CRHonza Adamec
124124Lešná VSHonza Adamec
125125Olešnice OLHonza Adamec
126126Bílovice PVHonza Adamec
127127Jeníkovice HKHonza Adamec
128128Radětice PBHonza Adamec
129129Brandýs nad Orlicí UOHonza Adamec
130130Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
131131Sloup PZHonza Adamec
132132Ústrašice TAHonza Adamec
133133Mrákotín CRHonza Adamec
134134Domamyslice PVHonza Adamec
135135Želetava TRHonza Adamec
136136Hrobice PAHonza Adamec
137137Kunětice PAHonza Adamec
138138Pšánky HKHonza Adamec
139139Kvasiny Škoda autoRKHonza Adamec
140140Janovice BRHonza Adamec
141141Prosetín CRHonza Adamec
142142Měrotín OLHonza Adamec
143143Jabloňany BKHonza Adamec
144144Bukovina BKHonza Adamec
145145Choltice PAHonza Adamec
146146Pavlov SUHonza Adamec
147147Dolní Marklovice PetroviceKAHonza Adamec
148148Hájov NJHonza Adamec
149149Rokytno PAHonza Adamec
150150Dubenec TUHonza Adamec
151151Rosice CRHonza Adamec
152152Městečko Trnávka SYHonza Adamec
153153Palonín SUHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
22Oldřiš SYHonza Adamec
33Bartovice AOVHonza Adamec
44Daměnice ABNHonza Adamec
55Kozmice OPHonza Adamec
66Desná SYHonza Adamec
77Dvorce TAHonza Adamec
88Bohuňov SYHonza Adamec
99Bartovice BOVHonza Adamec
1010Bratřejov ZLHonza Adamec
1111Daměnice BNHonza Adamec
1212Oprechtice FMHonza Adamec
1313Lubná SYHonza Adamec
1414Malá Skála JNHonza Adamec
1515Vitiněves JCHonza Adamec
1616Polička SYHonza Adamec
1717Libuň JCHonza Adamec
1818Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
1919Krásná Ves MBHonza Adamec
2020Benešov u Semil SMHonza Adamec
2121Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2222Slepotice PAHonza Adamec
2323Radonín TRHonza Adamec
2424Lešná VSHonza Adamec
2525Pravčice KMHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Zahnašovice KMHonza Adamec
2828Dežerice BNHonza Adamec
2929Letohrad - Orlice LetohradUOHonza Adamec
3030Olešnice OLHonza Adamec
3131Spišská Sobota PPHonza Adamec
3232Kuřim BOHonza Adamec
3333Sloup PZHonza Adamec
3434Ústrašice TAHonza Adamec
3535Výsonín CRHonza Adamec
3636Olší nad Oslavou ZRHonza Adamec
3737Turčianske Teplice TRHonza Adamec
3838Hrobice PAHonza Adamec
3939Kunětice PAHonza Adamec
4040Nevcehle JIHonza Adamec
4141Haňovice OLHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zbožnov CR13,9914,5214,522019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Francova Lhota VS14,4814,5514,552019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Únětice 1911 PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,5613,5114,562019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čechtín TR13,6514,5714,572019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dešná BJH14,5914,5314,592019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Háj TR14,4114,6114,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB13,9714,6214,622019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Drahňovice BN14,1214,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kyselica DS14,1014,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pasohlávky BO14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dehtín KT14,0014,6814,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nevšová AZL14,5214,7214,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hrabůvka PR13,7014,7314,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  - Frydštejn-13,7214,7514,752019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  - Zaturčie-14,2414,7614,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Babice VS14,6214,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Zahnašovice KM13,8814,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kamenice nad Lipou PE14,7814,5814,782019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Biacovce-17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jarovce BA17,7617,0317,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nosice PU16,8417,7617,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lesnice SU17,8617,8417,862019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Libina SU18,0217,9118,022019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pěnčín PV18,3017,5618,302019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dražovice VY18,6118,1518,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chotěmice TA18,7217,6818,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zahnašovice KM17,9618,7718,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jeřmanice LI18,8417,1418,842019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hlubyně PB19,0018,4419,002019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga