Široký Důl 2013 - O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 10. 2013 08:00
Kontakt:   jakub.paulicek@seznam.cz
Telefon:  +420737785812

Začátek rezervace: 26. 10. 2013 20:00
Konec rezervace: 26. 10. 2013 08:00
Začátek tipování:  17. 10. 2013 20:00
Konec hlasování: 26. 10. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/433780300070607

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-2013-10-26-4391.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Desná ASYHonza Adamec
22Hartmanice ASYHonza Adamec
33Lubná SYHonza Adamec
44Telecí SYHonza Adamec
55Pomezí SYHonza Adamec
66Oldřiš SYHonza Adamec
77Svojanov PředměstíSYHonza Adamec
88Perálec CRHonza Adamec
99Květná SYHonza Adamec
1010Desná BSYHonza Adamec
1111Hartmanice BSYHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
1313Stará Říše JIHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Zbora APUHonza Adamec
1616Únětice PJHonza Adamec
1717Lavičky ZRHonza Adamec
1818Žernovník BKHonza Adamec
1919Velké Hoštice OPHonza Adamec
2020Trnava TRHonza Adamec
2121Brumov ZLHonza Adamec
2222Jinolice JCHonza Adamec
2323Čikov TRHonza Adamec
2424Mistřín HOHonza Adamec
2525Jakubov u Moravských Budějovic TRHonza Adamec
2626Netín CirkusZRHonza Adamec
2727Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
2828Podůlší BJCHonza Adamec
2929Libuň JCHonza Adamec
3030Hluboké TRHonza Adamec
3131Kostelec u Heřmanova Městce CRHonza Adamec
3232Zbožnov CRHonza Adamec
3333Sychotín BKHonza Adamec
3434Oprechtice FMHonza Adamec
3535Tatobity SMHonza Adamec
3636Bříšťany JCHonza Adamec
3737Slapy TAHonza Adamec
3838Kejžlice PEHonza Adamec
3939Výsonín CRHonza Adamec
4040Svinov AOVHonza Adamec
4141Kozmice OPHonza Adamec
4242Bartovice AOVHonza Adamec
4343Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
4444Zbora BPUHonza Adamec
4545Poprad PPHonza Adamec
4646Štôla PPHonza Adamec
4747Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
4848Spišská Sobota PPHonza Adamec
4949Trenčianske Bohuslavice NMHonza Adamec
5050Bijacovce LEHonza Adamec
5151Pavlice TTHonza Adamec
5252Spišská Sobota BPPHonza Adamec
5353Bobrovček LMHonza Adamec
5454Malá Bytča BYHonza Adamec
5555Reľov KKHonza Adamec
5656Stupné PBHonza Adamec
5757Tŕstie PBHonza Adamec
5858Sveržov BJHonza Adamec
5959Štôla BPPHonza Adamec
6060Dohňany PUHonza Adamec
6161Podvysoká CAHonza Adamec
6262Ruskovce BNHonza Adamec
6363Turčianske Teplice TRHonza Adamec
6464Mladoňovice TRHonza Adamec
6565Letohrad - Kunčice Letohrad BUOHonza Adamec
6666Benetice TRHonza Adamec
6767Lestkov SMHonza Adamec
6868Moravany PAHonza Adamec
6969Myštěves HKHonza Adamec
7070Svinov BOVHonza Adamec
7171Kozmice OPHonza Adamec
7272Bartovice BOVHonza Adamec
7373Chotěmice TAHonza Adamec
7474Bratřejov ZLHonza Adamec
7575Bašnice JCHonza Adamec
7676Sudice BKHonza Adamec
7777Mladcová ZLHonza Adamec
7878Lanšperk UOHonza Adamec
7979Olšovec PRHonza Adamec
8080Bystřec UOHonza Adamec
8181Nedašov ZLHonza Adamec
8282Tuř JCHonza Adamec
8383Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
8484Horní Lhotice TRHonza Adamec
8585Benešov u Semil SMHonza Adamec
8686Jaronice CBHonza Adamec
8787Strachoňovice JIHonza Adamec
8888Líchovy PBHonza Adamec
8989Dalovy BNHonza Adamec
9090Hostovlice SportKHHonza Adamec
9191Jílové u Držkova JNHonza Adamec
9292Daměnice BNHonza Adamec
9393Kuřim BOHonza Adamec
9494Malá Skála JNHonza Adamec
9595Sedlatice JIHonza Adamec
9696Dvorce TAHonza Adamec
9797Hradčany LIHonza Adamec
9898Vrbice KAHonza Adamec
9999Bohdalín PEHonza Adamec
100100Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
101101Mirošov ZLHonza Adamec
102102Jirkov JNHonza Adamec
103103Svésedlice OLHonza Adamec
104104Odrlice OLHonza Adamec
105105Kněžice TRHonza Adamec
106106Čeperka PPAHonza Adamec
107107Slepotice PAHonza Adamec
108108Krásná Ves MBHonza Adamec
109109Letohrad - Orlice LetohradUOHonza Adamec
110110Dolní Přím HKHonza Adamec
111111Karviná BKAHonza Adamec
112112Jeřmanice LIHonza Adamec
113113Velké Karlovice VSHonza Adamec
114114Nesvačilka BOHonza Adamec
115115Úmyslovice NBHonza Adamec
116116Radonín TRHonza Adamec
117117Letohrad - Kunčice Letohrad CUOHonza Adamec
118118Vysoké Pole ZLHonza Adamec
119119Zahnašovice KMHonza Adamec
120120Lidečko VSHonza Adamec
121121Ješov OLHonza Adamec
122122Čeperka NPAHonza Adamec
123123Blatno CRHonza Adamec
124124Lešná VSHonza Adamec
125125Olešnice OLHonza Adamec
126126Bílovice PVHonza Adamec
127127Jeníkovice HKHonza Adamec
128128Radětice PBHonza Adamec
129129Brandýs nad Orlicí UOHonza Adamec
130130Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
131131Sloup PZHonza Adamec
132132Ústrašice TAHonza Adamec
133133Mrákotín CRHonza Adamec
134134Domamyslice PVHonza Adamec
135135Želetava TRHonza Adamec
136136Hrobice PAHonza Adamec
137137Kunětice PAHonza Adamec
138138Pšánky HKHonza Adamec
139139Kvasiny Škoda autoRKHonza Adamec
140140Janovice BRHonza Adamec
141141Prosetín CRHonza Adamec
142142Měrotín OLHonza Adamec
143143Jabloňany BKHonza Adamec
144144Bukovina BKHonza Adamec
145145Choltice PAHonza Adamec
146146Pavlov SUHonza Adamec
147147Dolní Marklovice PetroviceKAHonza Adamec
148148Hájov NJHonza Adamec
149149Rokytno PAHonza Adamec
150150Dubenec TUHonza Adamec
151151Rosice CRHonza Adamec
152152Městečko Trnávka SYHonza Adamec
153153Palonín SUHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablonec nad Jizerou SMHonza Adamec
22Oldřiš SYHonza Adamec
33Bartovice AOVHonza Adamec
44Daměnice ABNHonza Adamec
55Kozmice OPHonza Adamec
66Desná SYHonza Adamec
77Dvorce TAHonza Adamec
88Bohuňov SYHonza Adamec
99Bartovice BOVHonza Adamec
1010Bratřejov ZLHonza Adamec
1111Daměnice BNHonza Adamec
1212Oprechtice FMHonza Adamec
1313Lubná SYHonza Adamec
1414Malá Skála JNHonza Adamec
1515Vitiněves JCHonza Adamec
1616Polička SYHonza Adamec
1717Libuň JCHonza Adamec
1818Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
1919Krásná Ves MBHonza Adamec
2020Benešov u Semil SMHonza Adamec
2121Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2222Slepotice PAHonza Adamec
2323Radonín TRHonza Adamec
2424Lešná VSHonza Adamec
2525Pravčice KMHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Zahnašovice KMHonza Adamec
2828Dežerice BNHonza Adamec
2929Letohrad - Orlice LetohradUOHonza Adamec
3030Olešnice OLHonza Adamec
3131Spišská Sobota PPHonza Adamec
3232Kuřim BOHonza Adamec
3333Sloup PZHonza Adamec
3434Ústrašice TAHonza Adamec
3535Výsonín CRHonza Adamec
3636Olší nad Oslavou ZRHonza Adamec
3737Turčianske Teplice TRHonza Adamec
3838Hrobice PAHonza Adamec
3939Kunětice PAHonza Adamec
4040Nevcehle JIHonza Adamec
4141Haňovice OLHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga