Široký Důl 2015 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 24. 10. 2015 08:30
Kontakt:   jakub.paulicek@seznam.cz
Telefon:  +420737785812

Začátek rezervace: 24. 10. 2015 08:30
Konec rezervace: 24. 10. 2015 08:30
Začátek tipování:  24. 10. 2015 20:00
Konec hlasování: 24. 10. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl & Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl si Vás dovolují pozvat na XVII. ročník recesní soutěže ”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015” v požárním útoku který se koná v sobotu 24.10 2015 v 8,30 hod.

Startovné:

Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle 737785812, kde mu bude potvrzeno přihlášení. Následně zašle každý zaregistrovaný tým 500Kč na účet 158179055\0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 8. 10. 2015. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty a start nabídnut náhradníkům v pořadí. Po absolvování svého požárního útoku bude každému týmu vráceno 300kč v hotovosti. V případě neúčasti celá částka propadá ve prospěch pořadatele.


Pojištění:

soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS. Účast soutěžících na vlastní nebezpečí, zodpovídá vedoucí družstva. Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva. 

Pravidla soutěže:
Požární útok dle pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.

Hadice:

plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm !!!! B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku. Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku. Doba přípravy základny - 3 minuty. Mezi zuby koncovek musí projít arch papíru. 

 

Zvláštní podmínky:

Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.

Případné dotazy:

tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz 
Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-7055.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-   Belarus-Honza Adamec
22Hartmanice  ASYHonza Adamec
33Desná  ASYHonza Adamec
44Oldřiš SYHonza Adamec
55Pomezí SYHonza Adamec
66Jevíčko SYHonza Adamec
77Perálec CRHonza Adamec
88Nedvězí SYHonza Adamec
99Květná SYHonza Adamec
1010Desná  BSYHonza Adamec
1111Osík SYHonza Adamec
1212Polička SYHonza Adamec
1313Široký Důl SYHonza Adamec
1414Zderaz CRHonza Adamec
1515Břevenec OLHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Veselá SMHonza Adamec
1818Hluboké TRHonza Adamec
1919Benetice TRHonza Adamec
2020Plinkout OLHonza Adamec
2121Vysoké Pole ZLHonza Adamec
2222Zbora PUHonza Adamec
2323Želetava TRHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Pasohlávky BOHonza Adamec
2626Chrášťany LTHonza Adamec
2727Žernovník BKHonza Adamec
2828Bohdalín PEHonza Adamec
2929Libuň JCHonza Adamec
3030Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
3131Plumlov PVHonza Adamec
3232Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
3333Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
3434Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
3535Sychotín BKHonza Adamec
3636Trnov RKHonza Adamec
3737Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
3838Morkovice KMHonza Adamec
3939Myštěves HKHonza Adamec
4040Pšánky HKHonza Adamec
4141Mistřín HOHonza Adamec
4242Zbožnov CRHonza Adamec
4343Žebnice PSHonza Adamec
4444Lanšperk UOHonza Adamec
4545Předměstí SYHonza Adamec
4646Štôla  APPHonza Adamec
4747Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
4848Kružno RSHonza Adamec
4949Orechová Potôň DSHonza Adamec
5050Sveržov BJHonza Adamec
5151Reľov KKHonza Adamec
5252Spišská Sobota PPHonza Adamec
5353Svinná TNHonza Adamec
5454Stratená RVHonza Adamec
5555Štôla  BPPHonza Adamec
5656Revúčka RAHonza Adamec
5757Zbora  BPUHonza Adamec
5858Trenčianske Bohuslavice NMHonza Adamec
5959Turčianske Teplice TRHonza Adamec
6060Plešivec RVHonza Adamec
6161Malé Šenkvice PKHonza Adamec
6262Ruskovce BNHonza Adamec
6363Oprechtice FMHonza Adamec
6464Jeníkovice HKHonza Adamec
6565Malá Skála JNHonza Adamec
6666Nesvačilka BOHonza Adamec
6767Kuřim  BBOHonza Adamec
6868Dvorce  ATAHonza Adamec
6969Sloup PZHonza Adamec
7070Jezeřany-Maršovice ZNHonza Adamec
7171Netín Cirkus ZRHonza Adamec
7272Čeperka PAHonza Adamec
7373Hradčany LIHonza Adamec
7474Mokrá BOHonza Adamec
7575Milenovice PIHonza Adamec
7676Slepotice PAHonza Adamec
7777Sněžné RKHonza Adamec
7878Luboměř NJHonza Adamec
7979Hodějice VYHonza Adamec
8080Francova Lhota VSHonza Adamec
8181Ústrašice TAHonza Adamec
8282Svésedlice OLHonza Adamec
8383Drahňovice BNHonza Adamec
8484Měrotín OLHonza Adamec
8585Starosedlský Hrádek PBHonza Adamec
8686Oldřišov OPHonza Adamec
8787Pustkovec OVHonza Adamec
8888Hrobice PAHonza Adamec
8989Dolní Němčice  BJHHonza Adamec
9090Větřkovice OPHonza Adamec
9191Buková PBHonza Adamec
9292Jabloňany BKHonza Adamec
9393Kozmice  AOPHonza Adamec
9494Radonín TRHonza Adamec
9595Kosmonosy MBHonza Adamec
9696Ves Touškov PJHonza Adamec
9797Prlov VSHonza Adamec
9898Vranovice PBHonza Adamec
9999Křenovice PRHonza Adamec
100100Strachoňovice JIHonza Adamec
101101Dolní Bečva VSHonza Adamec
102102Tatobity  BSMHonza Adamec
103103Tvrdonice BVHonza Adamec
104104Slapy  ATAHonza Adamec
105105Mladoňovice TRHonza Adamec
106106Želeč PVHonza Adamec
107107Vrbice  AKAHonza Adamec
108108Moravany PAHonza Adamec
109109Cholina OLHonza Adamec
110110Krásná Ves MBHonza Adamec
111111Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
112112Zhoř u Tábora TAHonza Adamec
113113Slapy  BTAHonza Adamec
114114Košťálov SMHonza Adamec
115115Vrbice  BKAHonza Adamec
116116Karolín KMHonza Adamec
117117Zahnašovice KMHonza Adamec
118118Dalovy BNHonza Adamec
119119Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
120120Červený Kostelec NAHonza Adamec
121121Tučapy TAHonza Adamec
122122Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
123123Bartovice OVHonza Adamec
124124Ludéřov OLHonza Adamec
125125Karlinky LIHonza Adamec
126126Jirkov JNHonza Adamec
127127Lešná VSHonza Adamec
128128Sedlčany PBHonza Adamec
129129Český Rudolec JHHonza Adamec
130130Dubenec TUHonza Adamec
131131Nová Ves LIHonza Adamec
132132Marklovice AKAHonza Adamec
133133Loučany OLHonza Adamec
134134Zdislavice HBHonza Adamec
135135Svoboda OPHonza Adamec
136136Tošovice NJHonza Adamec
137137Jílové u Držkova JNHonza Adamec
138138Kaliště JIHonza Adamec
139139Velký Třebešov NAHonza Adamec
140140Marklovice BKAHonza Adamec
141141Choltice PAHonza Adamec
142142Olešnice OLHonza Adamec
143143Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
144144Svinov OVHonza Adamec
145145Poteč ZLHonza Adamec
146146Mladcová ZLHonza Adamec
147147Lhotky Sport ZRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jevíčko SYHonza Adamec
22Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
33Polička SYHonza Adamec
44Hartmanice SYHonza Adamec
55Oldřiš SYHonza Adamec
66Nedvězí SYHonza Adamec
77Desná SYHonza Adamec
88Pomezí SYHonza Adamec
99Lezník SYHonza Adamec
1010Krásná Ves MBHonza Adamec
1111Chrášťany LTHonza Adamec
1212Pravčice KMHonza Adamec
1313Zahnašovice KMHonza Adamec
1414Nevcehle JIHonza Adamec
1515Libuň JCHonza Adamec
1616Vitiněves JCHonza Adamec
1717Sychotín BKHonza Adamec
1818Radíkov PRHonza Adamec
1919Dvorce TAHonza Adamec
2020Slepotice PAHonza Adamec
2121Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
2222Rychlov KMHonza Adamec
2323Malá Skála BJNHonza Adamec
2424Ústrašice TAHonza Adamec
2525Spišská Sobota PPHonza Adamec
2626Holice PAHonza Adamec
2727Svésedlice OLHonza Adamec
2828-  MarPus-Honza Adamec
2929Hrobice PAHonza Adamec
3030Kozmice OPHonza Adamec
3131Radonín TRHonza Adamec
3232Kamenice nad Lipou APEHonza Adamec
3333Libňatov TUHonza Adamec
3434Dalovy BNHonza Adamec
3535Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
3636Bartovice OVHonza Adamec
3737Sloup PZHonza Adamec
3838Myštěves HKHonza Adamec
3939Lešná VSHonza Adamec
4040Olešnice OLHonza Adamec
4141Svinov OVHonza Adamec
4242Haňovice OLHonza Adamec
4343Plešivec RVHonza Adamec
4444Turčianske Teplice TRHonza Adamec
4545Svinná TNHonza Adamec
4646Ruskovce BNHonza Adamec
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oldřiš SYHonza Adamec
22Hartmanice SYHonza Adamec
33Oprechtice FMHonza Adamec
44Dolní Kounice BOHonza Adamec
55Benetice TRHonza Adamec
66Svinov OVHonza Adamec
77Radětice PBHonza Adamec
88Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
99Plumlov PVHonza Adamec
1010Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
1111Bartovice OVHonza Adamec
1212Jirkov JNHonza Adamec
1313Stará Ves FMHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zbožnov CR13,9914,5214,522019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Francova Lhota VS14,4814,5514,552019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Únětice 1911 PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,5613,5114,562019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Čechtín TR13,6514,5714,572019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dešná BJH14,5914,5314,592019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Háj TR14,4114,6114,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB13,9714,6214,622019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kyselica DS14,1014,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Drahňovice BN14,1214,6414,642019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pasohlávky BO14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dehtín KT14,0014,6814,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nevšová AZL14,5214,7214,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hrabůvka PR13,7014,7314,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  - Frydštejn-13,7214,7514,752019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  - Zaturčie-14,2414,7614,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Zahnašovice KM13,8814,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Babice VS14,6214,7714,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kamenice nad Lipou PE14,7814,5814,782019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Biacovce-17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jarovce BA17,7617,0317,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nosice PU16,8417,7617,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lesnice SU17,8617,8417,862019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Libina SU18,0217,9118,022019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Pěnčín PV18,3017,5618,302019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dražovice VY18,6118,1518,612019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chotěmice TA18,7217,6818,722019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zahnašovice KM17,9618,7718,772019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Jeřmanice LI18,8417,1418,842019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hlubyně PB19,0018,4419,002019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga