Široký Důl 2015 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 24. 10. 2015 08:30
Kontakt:   jakub.paulicek@seznam.cz
Telefon:  +420737785812

Začátek rezervace: 24. 10. 2015 08:30
Konec rezervace: 24. 10. 2015 08:30
Začátek tipování:  24. 10. 2015 20:00
Konec hlasování: 24. 10. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl & Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl si Vás dovolují pozvat na XVII. ročník recesní soutěže ”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015” v požárním útoku který se koná v sobotu 24.10 2015 v 8,30 hod.

Startovné:

Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle 737785812, kde mu bude potvrzeno přihlášení. Následně zašle každý zaregistrovaný tým 500Kč na účet 158179055\0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 8. 10. 2015. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty a start nabídnut náhradníkům v pořadí. Po absolvování svého požárního útoku bude každému týmu vráceno 300kč v hotovosti. V případě neúčasti celá částka propadá ve prospěch pořadatele.


Pojištění:

soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS. Účast soutěžících na vlastní nebezpečí, zodpovídá vedoucí družstva. Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva. 

Pravidla soutěže:
Požární útok dle pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.

Hadice:

plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm !!!! B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku. Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku. Doba přípravy základny - 3 minuty. Mezi zuby koncovek musí projít arch papíru. 

 

Zvláštní podmínky:

Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.

Případné dotazy:

tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz 
Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-7055.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-   Belarus-Honza Adamec
22Hartmanice  ASYHonza Adamec
33Desná  ASYHonza Adamec
44Oldřiš SYHonza Adamec
55Pomezí SYHonza Adamec
66Jevíčko SYHonza Adamec
77Perálec CRHonza Adamec
88Nedvězí SYHonza Adamec
99Květná SYHonza Adamec
1010Desná  BSYHonza Adamec
1111Osík SYHonza Adamec
1212Polička SYHonza Adamec
1313Široký Důl SYHonza Adamec
1414Zderaz CRHonza Adamec
1515Břevenec OLHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Veselá SMHonza Adamec
1818Hluboké TRHonza Adamec
1919Benetice TRHonza Adamec
2020Plinkout OLHonza Adamec
2121Vysoké Pole ZLHonza Adamec
2222Zbora PUHonza Adamec
2323Želetava TRHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Pasohlávky BOHonza Adamec
2626Chrášťany LTHonza Adamec
2727Žernovník BKHonza Adamec
2828Bohdalín PEHonza Adamec
2929Libuň JCHonza Adamec
3030Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
3131Plumlov PVHonza Adamec
3232Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
3333Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
3434Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
3535Sychotín BKHonza Adamec
3636Trnov RKHonza Adamec
3737Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
3838Morkovice KMHonza Adamec
3939Myštěves HKHonza Adamec
4040Pšánky HKHonza Adamec
4141Mistřín HOHonza Adamec
4242Zbožnov CRHonza Adamec
4343Žebnice PSHonza Adamec
4444Lanšperk UOHonza Adamec
4545Předměstí SYHonza Adamec
4646Štôla  APPHonza Adamec
4747Nižné Ružbachy SLHonza Adamec
4848Kružno RSHonza Adamec
4949Orechová Potôň DSHonza Adamec
5050Sveržov BJHonza Adamec
5151Reľov KKHonza Adamec
5252Spišská Sobota PPHonza Adamec
5353Svinná TNHonza Adamec
5454Stratená RVHonza Adamec
5555Štôla  BPPHonza Adamec
5656Revúčka RAHonza Adamec
5757Zbora  BPUHonza Adamec
5858Trenčianske Bohuslavice NMHonza Adamec
5959Turčianske Teplice TRHonza Adamec
6060Plešivec RVHonza Adamec
6161Malé Šenkvice PKHonza Adamec
6262Ruskovce BNHonza Adamec
6363Oprechtice FMHonza Adamec
6464Jeníkovice HKHonza Adamec
6565Malá Skála JNHonza Adamec
6666Nesvačilka BOHonza Adamec
6767Kuřim  BBOHonza Adamec
6868Dvorce  ATAHonza Adamec
6969Sloup PZHonza Adamec
7070Jezeřany-Maršovice ZNHonza Adamec
7171Netín Cirkus ZRHonza Adamec
7272Čeperka PAHonza Adamec
7373Hradčany LIHonza Adamec
7474Mokrá BOHonza Adamec
7575Milenovice PIHonza Adamec
7676Slepotice PAHonza Adamec
7777Sněžné RKHonza Adamec
7878Luboměř NJHonza Adamec
7979Hodějice VYHonza Adamec
8080Francova Lhota VSHonza Adamec
8181Ústrašice TAHonza Adamec
8282Svésedlice OLHonza Adamec
8383Drahňovice BNHonza Adamec
8484Měrotín OLHonza Adamec
8585Starosedlský Hrádek PBHonza Adamec
8686Oldřišov OPHonza Adamec
8787Pustkovec OVHonza Adamec
8888Hrobice PAHonza Adamec
8989Dolní Němčice  BJHHonza Adamec
9090Větřkovice OPHonza Adamec
9191Buková PBHonza Adamec
9292Jabloňany BKHonza Adamec
9393Kozmice  AOPHonza Adamec
9494Radonín TRHonza Adamec
9595Kosmonosy MBHonza Adamec
9696Ves Touškov PJHonza Adamec
9797Prlov VSHonza Adamec
9898Vranovice PBHonza Adamec
9999Křenovice PRHonza Adamec
100100Strachoňovice JIHonza Adamec
101101Dolní Bečva VSHonza Adamec
102102Tatobity  BSMHonza Adamec
103103Tvrdonice BVHonza Adamec
104104Slapy  ATAHonza Adamec
105105Mladoňovice TRHonza Adamec
106106Želeč PVHonza Adamec
107107Vrbice  AKAHonza Adamec
108108Moravany PAHonza Adamec
109109Cholina OLHonza Adamec
110110Krásná Ves MBHonza Adamec
111111Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
112112Zhoř u Tábora TAHonza Adamec
113113Slapy  BTAHonza Adamec
114114Košťálov SMHonza Adamec
115115Vrbice  BKAHonza Adamec
116116Karolín KMHonza Adamec
117117Zahnašovice KMHonza Adamec
118118Dalovy BNHonza Adamec
119119Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
120120Červený Kostelec NAHonza Adamec
121121Tučapy TAHonza Adamec
122122Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
123123Bartovice OVHonza Adamec
124124Ludéřov OLHonza Adamec
125125Karlinky LIHonza Adamec
126126Jirkov JNHonza Adamec
127127Lešná VSHonza Adamec
128128Sedlčany PBHonza Adamec
129129Český Rudolec JHHonza Adamec
130130Dubenec TUHonza Adamec
131131Nová Ves LIHonza Adamec
132132Marklovice AKAHonza Adamec
133133Loučany OLHonza Adamec
134134Zdislavice HBHonza Adamec
135135Svoboda OPHonza Adamec
136136Tošovice NJHonza Adamec
137137Jílové u Držkova JNHonza Adamec
138138Kaliště JIHonza Adamec
139139Velký Třebešov NAHonza Adamec
140140Marklovice BKAHonza Adamec
141141Choltice PAHonza Adamec
142142Olešnice OLHonza Adamec
143143Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
144144Svinov OVHonza Adamec
145145Poteč ZLHonza Adamec
146146Mladcová ZLHonza Adamec
147147Lhotky Sport ZRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jevíčko SYHonza Adamec
22Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
33Polička SYHonza Adamec
44Hartmanice SYHonza Adamec
55Oldřiš SYHonza Adamec
66Nedvězí SYHonza Adamec
77Desná SYHonza Adamec
88Pomezí SYHonza Adamec
99Lezník SYHonza Adamec
1010Krásná Ves MBHonza Adamec
1111Chrášťany LTHonza Adamec
1212Pravčice KMHonza Adamec
1313Zahnašovice KMHonza Adamec
1414Nevcehle JIHonza Adamec
1515Libuň JCHonza Adamec
1616Vitiněves JCHonza Adamec
1717Sychotín BKHonza Adamec
1818Radíkov PRHonza Adamec
1919Dvorce TAHonza Adamec
2020Slepotice PAHonza Adamec
2121Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
2222Rychlov KMHonza Adamec
2323Malá Skála BJNHonza Adamec
2424Ústrašice TAHonza Adamec
2525Spišská Sobota PPHonza Adamec
2626Holice PAHonza Adamec
2727Svésedlice OLHonza Adamec
2828-  MarPus-Honza Adamec
2929Hrobice PAHonza Adamec
3030Kozmice OPHonza Adamec
3131Radonín TRHonza Adamec
3232Kamenice nad Lipou APEHonza Adamec
3333Libňatov TUHonza Adamec
3434Dalovy BNHonza Adamec
3535Nedašova Lhota ZLHonza Adamec
3636Bartovice OVHonza Adamec
3737Sloup PZHonza Adamec
3838Myštěves HKHonza Adamec
3939Lešná VSHonza Adamec
4040Olešnice OLHonza Adamec
4141Svinov OVHonza Adamec
4242Haňovice OLHonza Adamec
4343Plešivec RVHonza Adamec
4444Turčianske Teplice TRHonza Adamec
4545Svinná TNHonza Adamec
4646Ruskovce BNHonza Adamec
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oldřiš SYHonza Adamec
22Hartmanice SYHonza Adamec
33Oprechtice FMHonza Adamec
44Dolní Kounice BOHonza Adamec
55Benetice TRHonza Adamec
66Svinov OVHonza Adamec
77Radětice PBHonza Adamec
88Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
99Plumlov PVHonza Adamec
1010Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
1111Bartovice OVHonza Adamec
1212Jirkov JNHonza Adamec
1313Stará Ves FMHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice PJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Smidary HK14,4314,1914,432018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Smidary HK14,4514,1714,452017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice BUO14,4613,7914,462017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tatobity SM13,9814,4614,462018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bratislava - JarovceBA14,4714,1414,472018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Trnov RK14,4214,4814,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ludéřov OL14,2514,4814,482017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ráječek SU14,4814,2614,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešnice OL14,5614,3914,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Únětice PJ14,1914,5614,562017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vysoké Pole ZL14,5814,5814,582017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Bytča BY14,5414,5914,592018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lavičky ZR14,6013,9514,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasonice JI14,6114,0614,612017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bašnice JC14,2614,6114,612018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žebnice PS14,4514,6514,652018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pasohlávky BO14,5014,6614,662017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pavlice TT14,2614,6614,662018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Krásná Ves MB14,4714,6814,682017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO14,7014,3314,702018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Oprechtice FM14,7114,5814,712018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zbožnov CR14,6614,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ďurďové PB14,4214,7314,732018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dehtín KT14,5614,7614,762017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dešná JH14,7714,5814,772017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Oldřiš SY14,6214,7814,782018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Velké Hoštice OP14,6814,8114,812017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vysoká Štola BKV14,2314,8314,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lavičky ZR14,8414,2714,842015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Želetava TR14,8514,7114,852013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Valšovice (Hranice VI) PR14,0014,8514,852017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dubenec TU14,3014,8714,872018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Stará Říše JI14,3814,8814,882012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Želetava TR14,8814,0714,882016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hodějice VY14,8914,5914,892018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Lavičky ZR14,7114,8914,892013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Jeleni UO14,4814,8914,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Bilý Potok-13,9914,9014,902017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Český Rudolec JH14,7114,9014,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Špičky PR14,3614,9014,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Sychotín BK14,9014,8414,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Cholina OL14,9114,7414,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Revúčka RA14,8614,9114,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Želetava TR14,9014,9214,922015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Hartmanice SY14,5414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Benetice TR14,6414,9214,922017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hodějice VY14,8114,9314,932015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Pšánky HK14,9414,4614,942016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Žernovník BK14,4014,9414,942017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Pšánky HK14,9014,9414,942015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hluboké TR14,9414,2814,942014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Brumov BZL14,3914,9514,952017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice ExplosiaPA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Skála BJN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Katusice MB17,2317,7517,752018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krásná Ves MB17,8217,6417,822017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kamenec u Poličky SY17,4717,8917,892017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radslavice VY17,9017,7617,902018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Desná SY17,9717,5917,972018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stará Říše JI16,4518,1718,172017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myštěves HK17,9418,2318,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nedvězí SY18,2617,0218,262018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Svinov OV18,0218,2718,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Špičky PR17,3218,2818,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krasice PV18,1718,2818,282017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0018,3318,332017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pravčice BKM17,5318,3718,372018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štítary DO17,7818,4318,432017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Vlachovice ZL17,2918,4818,482018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  - Ihriště-18,7818,2618,782017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dolní Libina SU17,7218,8518,852018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nedvězí SY18,6319,0219,022017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Závada OP19,0518,5919,052014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nosice PU17,8919,0619,062016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dvorce TA18,3519,1819,182016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Orlice UO19,2017,6219,202015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  - Zavada-18,7819,2119,212017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Košťálov SM16,6619,2319,232018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dvorce TA19,2318,6419,232012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radíkov PR19,2316,6619,232015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bílovice PV18,5019,2519,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slepotice PA19,0219,2919,292015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,8419,3119,312013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dulov IL18,3619,3219,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Orlice UO19,3218,1019,322012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Černovice BK18,7819,3819,382016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Křížkový Újezdec PH19,3918,0119,392018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malovice BN19,4019,1519,402018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Holice PA19,4418,8619,442016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Turčianske Teplice TR19,4719,3219,472013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vitiněves JC19,4817,7319,482014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/18 výletiště, 20. ročník o pohár SDH Vysoká
-
2019/08/18 Sportovní areál SDH Kozmice, X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky,
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Zámecký park, Velká Bystřice, VIII. ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2019/08/24 Sekule, ihrisko Sekule, Sekulský pohár Emila Maxiana - 2B
-
2019/08/24 Sedlejovice u hasičárny, Sedlejovická osma , netradiční soutěž
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/08/24 Březová, sportovní areál, O pohár starosty obce Březová - Noční útoky
-
2019/08/24 Ostrava - Plesná, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
2019/08/25 Bohuslavice, hřiště, Velká cena Holbacup 2019, 2B
-
2019/08/31 Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák), Noční soutěž pod umělým osvětlením (2.B)-(B75 C52
-
2019/08/31 Hřiště TJ Zborovice, IV.ročník Noční soutěže mladých hasičů
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/06 Jezdkovice, hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starostky obce
-
2019/09/07 Husovo namesti, O pohár starosty mesta
-
2019/09/07 Vesce u Moravských Budějovic, O pohár starosty, dle pravidel požárního sportu
-
2019/09/07 Jamnice, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/09/07 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2019/09/08 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Vlčí doly, O POHÁR BLÁZNIVÉ STŘÍKAČKY
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/14 Volenice, Volenická noc
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga